IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 31st October 2011, 09:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

хахаххаха за жалост човек е социално животно и подсъзнателно търси одобрението на тоя или оня , в противен случай нямаше да го пишеш тоя пост .
Носи си носа с здраве , важното е ти да се харесваш .
Нос се оперира но за жалост други неща не ....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #982  
Стар 5th November 2011, 21:34
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Мисля , че е крайно време да сложим край на този спор!!!Форумът е , за да си помагаме , а не , за да се заяждаме и нагрубяваме!
Д-р Йорданов определено може да стеснява връхчета , а моето има нужда , така че той май няма да се окаже чак толкова лош вариант...Затова стига сте ме разколебавали!!!
Отговори с цитат
  #983  
Стар 6th November 2011, 00:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Крайно време е да си надянеш очилата и да видиш от кога е приключил спора де го еба !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #984  
Стар 6th November 2011, 15:24
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Това не беше спор, а злобно плюене и е абсолютно безмислен спор при положение, че човека вече не оперира в БГ. По тази причина не пускам снимки - пускала съм преди година, аз лично не мога да кажа нищо лошо за Доктора - намали ми носа, изправи ми изкривената от Джамбаза преграда, стесни ноздрите. Единствено сега година след операцията ми се иска да е съвсем леко по-малък, но дори аз виждам че мога и да мина без това. А колкото до носа на Марисабела - на мен ми хареса - когато аз реших да се оперирам бях виждала само нейния нос и на още две момичета, затова им благодаря че пуснаха снимки, но след цялата тая помия и злоба, която се изля тук се съмнявам че друг ще се осмели да си сложи снимката
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #985  
Стар 7th November 2011, 00:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Крайно време е да ... абе я .....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #986  
Стар 7th November 2011, 22:04
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
Smile

да, крайно време е да си изпиеш хапчетата...
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #987  
Стар 7th November 2011, 22:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
да, крайно време е да си изпиеш хапчетата...
Дааамммм против забременяване
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #988  
Стар 19th November 2011, 21:50
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от изтрит потребител Виж мнението
бахти дриснята е станало тук заради некъв си нос,щото некви си лелки не го били харесвали,пяхяхаххахаах
Абе някъде да съм ви опряла дулото в главата със заповед ХАРЕСВАЙТЕ!
Важното е,че човека ми оправи носа-здрав,прав,без вълни и сраствания,без затруднено дишане-ОТНОВО СЪМ ЧОВЕК С НОРМАЛЕН И СЪРАЗМЕРЕН НОС!!!!!!!!!!!!!Точно такъв го исках и никой не може да каже,че ми е опериран цели два пъти

Относно някоя там беше написала,че друга потребителка съм аз-СТРАШНО ТЪПО И ПАРАНОИЧНО ПАРЧЕ СИ,ТОЛКОВА ЛИ СИ ЗЛЕ ДА СИ МИСЛИШ,ЧЕ ИМАМ НУЖДА ОТ ОДОБРЕНИЕТО ВИ?ГЛЕДАМ ВИ СЕИРА И НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА СЕ СМЕЯ ИЛИ ДА ПЛАЧА-КОЛКО МЪКА ИМА ПО СВЕТА БОЖЕ,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ В КОЯ ТОЧКА НА СВЕТА....
Не се и опитвам да ви различавам,невъзможно ми е.Сега разбрах защо се махнах от тая помия тук,лудница...лелеле.Изгуби и сте най-ценното си,а познайте кво!бахти изкуфелите дърти панти,нема ли кой да ви правя,че да се кротнете малко..недоебани дърти мършиМа останете си тук,вашето място е резервирано само за вас...йахахахахахаа,ох,благ даря ви отново,че се опитвате да правите смях,ама се изтъркахте отдавна!Сега се погледнете в огледалото и кажете ЗЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Кви лелки кви 5 лева ма душа?!Единствената дрисня тук си ти!Проста,неграмотна и брутална.....Няма ме,отивам да повърна!

Последно редактирано от Tytik 2 : 19th November 2011 на 23:26
Отговори с цитат
  #989  
Стар 1st November 2012, 19:16
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Е др.Йорданов е в България и аз смятам да се оперирам в края на този месец.С Джамбазов не се и видях,но там е такава истерия,че мисля да пропусна(два месеца чакам да ми се обадят за час за консултация).
Отговори с цитат
  #990  
Стар 2nd November 2012, 17:47
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

уондърс, каква е сега цената при Йорданов?
Пожелавам ти успех с операцията. И ни дръж в течение
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.