IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th March 2006, 20:48
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

OK.Желая ти всичко да мине леко и да се разваш после на мечтания бюст! Аз съм след теб-на 5-ти. Още се чудя между 350 и 400. Сега като гледам Биг Брадър и виждам гърдите на Виолета Здравкова ми се струват май-малки за ръста и/тя също е с 350/. Аз съм 176см, т.е. 4см по-ниска от нея и за това си мисля да ги направя 400сс. За теб мисля, че с 350 на 162 ще си доста секси При мен ще има и повдигане, че иначе трябва да слагам 500 Вече си направих изследванията и нямам търпение.
Още веднъж- успех и ще стискам палци
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th March 2006, 20:50
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Момичета,
днес в един от магазините "Биг Шоп" - немските магазини, видях страхотен спортен сутиен, същия като на Триумф, само че 9,50 лв. Като ви казвам същия, значи е така.Аз бях след операцията с Енерджи, след това си купих от Триумф още един спортен и един, т.нар. "втора кожа".От Биг Шоп си взех един спортен с кръстосани презрамки отзад и с изключение на "втората кожа" ми е по-удобен от всички останали.На мен никак не ми се носят вече банели и т.н и в този магазин ива чудесни сутиени само дантела, мекичка и удобна.
http://www.triumph.com/bg/index.php
http://www.bigshop-bg.com/promotion.htm[/img]
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th March 2006, 20:54
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Мерси Bimbi! Я кажи мила, ама честно, за да сме подготвени: много ли боли? Нещо взе да ме хваща шубето тия дни.
Но пък ме крепи мисълта за това колко добре ще изглеждам лятото на плажа.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th March 2006, 21:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Chujdata, видя ли го в някой магазин, или само в сайта? в смисъл дали ще го има и във Варна, или ще си обикалям напразно

MaDaLeNa, аз и другаде съм писала, боля ме само първите 2 дни, а на третия чистех с прахосмукачка и простирах. незнам дали си раждала, ако си, тия болки ще ти се сторят нищожни. с 1-2-3 аулина ще ги преживееш.
и как ще те хваща шубето, аз до последно нямах търпение да замина, всички приятелки ми се чудеха как не ме е страх. ама при положение че от 10 години ги мисля тия цици... за да съм честна, преди мен имаше едно друго момиче от Варна, като влезе на операция аз тогава взех да потропвам нервно и да ми се свива сърцето. добре че тя беше с някакво момче, че си говорих с него да убия времето. тъй че тва ми беше страха, по-малко от час. после набързо се съблякох, легнах на масата и даже не помня как и кога са ме упоили, толкоз са бързи
мисли си как ще изглеждаш след това - не мога да ти опиша чуството като се погледнеш в огледалото...а и погледите на хората по улиците като си с голямо деколте и не на последно място като влезеш в магазин за бельо да не търсиш сутиена с подплънките, ами да си купиш най-секси бельото, което има
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th March 2006, 06:37
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Благодаря ти bimbi! Имах нужда от такова надъхване Да раждала съм. Щом болката е нищожна в сравнение с раждането- няма страшно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th March 2006, 10:03
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

бИМБИ,
Има го в Биг Шопа на Севастопол, над сладкарница Давидоф.Вчера го видях на втория етаж.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th May 2006, 14:06
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Днес си купих ето такъв сутиен на ТСМ:

http://www.atrakcion.com/catalog/ima...9815_phase.jpg

Струва 8 лв., за разлика от Триумфа, дето си го поръчах (и също е пристигнал днес), който е 47 лв.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th May 2006, 14:38
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране й

това за спорт ли е или се носи с вазстановителна цел?
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th May 2006, 14:51
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Ходих на консултация при двама лекари. Този, при когото ще се оперирам, ми каза да си взема Триумф Ти-акшън Енерджи. Другият ми показа този от ТСМ и ми препоръча него. Разлика между двата сутиена не виждам (освен в цената). Така или иначе не мога да ходя цял месец само с един сутиен (нали се цапа), а 100 лв. за два броя от Триумфа ще ми дойдат доста...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th May 2006, 15:01
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране д

за триумф никой дори не знае в USA .Само Victoria Secret .те са най добрите ...а какви сезонни разпродажби има.А тези сутиени дето са с силикон тежат колкото един имплант.сложиш ли си ги не ти трябва силикон в бюста.Донесла сам от всеки цвят.Мен специално ме е срам да ги нося , защото не искам като че ли да гледат това в мен.Но аз не сам и без нищо. де..
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзаномернасутиенследопер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:24.