IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 20th January 2008, 20:34
ani_ta ani_ta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, момичета! Намерих отговори на много въпроси от форума, благодарение на всички, които пишете. Имам обаче един, чийто отговор не открих. Има ли някой които може да ми каже има ли разлика в цената, качеството или отношението, ако се оперираш във Вита или Панацея въпреки че е при един и същи хирург?
Ще ви бъда много благодарна, ако можете да ми отговорите и на този въпрос!!!
Отговори с цитат
  #432  
Стар 20th January 2008, 20:45
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз се оперирах във Варна. Клиниката беше доста малка и не особено луксозна. Обаче не виждам каква връзка има отношението на лекаря
Според мен доктора е еднакво добър и отзивчив независимо къде ти е правил операцията. Все пак той просто ползва клиниката "под наем".

Разликите, за които се сещам все пак биха били:

1. Доколко е добър екипа там. Анестезиолога е много важен при операцията, сестрите също има някаква все пак важна роля.
2. С каква техника разполага клиниката (макар че не знам дали е чак толкова важно, доколкото помня Динев си носи уредите с него).
3. Следоперативните грижи зависят изцяло от персонала. Аз лично, въпреки че клиниката беше малка, съм изключително доволна. Не ме оставиха сама за повече от 5 мин, сестрата спа на съседното легло за да ме следи през нощта.

Така че може би може да се поинтересуваш за тези неща в двете клиники. Попитай и Динев направо, аз съвсем откровено говорих с него по въпроса, тъй като имах известни притеснения да се оперирам във Варна и той беше съвсем откровен (макар и в ущърб на някои от колегите си).
Отговори с цитат
  #433  
Стар 20th January 2008, 23:10
ani_ta ani_ta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране

За отношението имах предвид точно за екипа не за доктора.
Благодаря ти много за бързия отговор, Милена 127!
Ти си права и когато отида на консултация ще го попитам направо дано и с мен да бъде така искрен.
Отговори с цитат
  #434  
Стар 20th January 2008, 23:26
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Моля, пожелавам ти успех!
А ти какво ще правиш всъщност?
Отговори с цитат
  #435  
Стар 21st January 2008, 09:57
ani_ta ani_ta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Искам да си увелича бюста. За сега знам само, че ще е подмусколно и съм се спряла на Динев. Дано след консултацията да не се разочаровам и не си променя решението!
Отговори с цитат
  #436  
Стар 21st January 2008, 11:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мога да те посъветвам да се подготвиш добре за консултацията със всички въпроси (даже записани), че там на място се забравят някои неща. При моята консултация доктора отговори подробно на всичките ми въпроси без да прави сметка за времето, така че използвай максимално тази възможност.

Аз съм надмускулно при Динев и ще ми е инетересно дали вече и той е преминал към предпочитания напоследък метод подмускулно. Ще те чакаме да споделиш какво ти е препоръчал. Може би не е зле да попиташ за снимки на оперирани от него подмускулно, за да видиш резултати.
Отговори с цитат
  #437  
Стар 29th January 2008, 23:00
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Нова съм във форума и исках само да споделя, че скоро и на мен ми предстои ринопластика при д-р Динев. Много се надявам всичко да мине добре и да се харесам накрая, защото доста се притеснявам!

Но... знаете какво казват за тези, които не рискуват!
Отговори с цитат
  #438  
Стар 29th January 2008, 23:07
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Привет,

Щом вече си решила и имаш дата мисли само позитивно

Пожелавам ти успех и дано резултата е какъвто желаеш
Отговори с цитат
  #439  
Стар 4th February 2008, 21:04
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Дори не знам в коя тема да пиша и накрая реших в темата на доктора ми.
Освен,че имам риплинг,който се забелязва слабо,правя масажи и май се подобрява.
Обаче едната гърда ме наболява,даже и другата и то точто там където е риплинга.Това има ли някаква връзка????А и като пипна и леко натисна и пак ме боли. А понякога ме боли и без да ги докосвам като сега например и нещо взех да се побърквам,защото не знам на какво се дължи.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 9th February 2008, 18:59
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

здравеите,момичета! интересувам се консултацците при Динев дали се плащат?? Сега на 12 пътувам за София да видим на мен какво ще ми каже..докторчето
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:02.