IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th April 2008, 20:50
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Аз определено съм ЗА камерите. Никога няма да разбера какво точно се е случило с мен по време на моята ринопластика, за да продължи шест часа, след като нормално една такава операция е 1,5 - 2 часа. А много бих искала да разбера.
Но да ги задължим? Не знам как може да стане.
Сиби ако имаше камери щеше да видиш и наи-малката подробност от твоята операция,но за съжаление тези съмнения и въпроси който имаш ще си останат в операционната на доктора ти...можеби един евентуален закон в медицината би ги задължил.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th April 2008, 21:09
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

И аз съм ЗА. Или поне да има възможност при желание на клиента да се прави запис.
Но ми се вижда трудно осъществимо за всички операции най-малкото защото трябва постоянно да имат един човек - оператор, който да записва - т.е. още разходи. Не че нямат пари, но едва ли биха го направили доброволно.
А да не говорим за тези, които непрекъснато допускат грешки (пр: Сердев) това би означавало сами да си надянат бесилото...
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th April 2008, 21:17
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

И аз съм ЗА!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th April 2008, 21:46
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
И аз съм ЗА. Или поне да има възможност при желание на клиента да се прави запис.
Но ми се вижда трудно осъществимо за всички операции най-малкото защото трябва постоянно да имат един човек - оператор, който да записва - т.е. още разходи. Не че нямат пари, но едва ли биха го направили доброволно.
А да не говорим за тези, които непрекъснато допускат грешки (пр: Сердев) това би означавало сами да си надянат бесилото...
Точно това е идеята да отпаднат тези които не могат да работят както трябва,това ще ги стимулира да се стараят или квалифицират.Така ще сме по сигурни,защото всеки трябва да си спомни притесненията които е имал непосредствено преди да легнем на масата,дали ще се събудиме от упойката,дали ще сме доволни,дали ще ни боли много,дали да разчитаме на помощ и добро отношение на персонала към нас,когато ще сме в това кажи речи безпомощно състояние след самата операция...трябва да знаеме че нещо ако се случи с нас то няма да остане забулено и забравено в операционната,изкарвайки ни луди или хора с нереални очаквания
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th April 2008, 22:34
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

О, абсолютно ЗА! Дано един ден стане това,че като чета тъжните истории на накои момичета направо побеснявам,а и на всичкото отгоре понякога недоказуеми ......Направо нямам думи,Според мен с камерите няма да има такива неща(като историята на Дяманти например) ,а и ако докторите са коректни мисля че няма да имат нищо против...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th April 2008, 23:36
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И аз съм ЗА, а да не говорим че умирам от любопитство какво съм изпуснала
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВкамераоперационната
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:29.