IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 27th January 2008, 13:21
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nym
Здравейте на всички аз да се похваля, че вчера бях на операция при доц.Емил Георгиев. Много спонтанно се реших на тази операция и за 3-4 дни изпълних идеята си. Минах на консултация през Евстатиев и Георгиев и се спрях на втория. 2 неща ме тормозят! Вчера вечерта едвам заспах (облегнат на стена) хаха, а днес като пробвах да ям установих, че едвам си отварям устата и дъвченето е почти непосилна задача (едвам изсърбах 1 супичка). Вече оперираните как се справихте с тези проблеми ?
+ въпроса ти който ми прати на личните
Цитирай:
Първоначално написано от Nym
в предпоследния пост съм питал 2 неща, а сега има и едно ново при теб кървеше ли зад ушетата и чуваше ли едно смахнато пукане.. имам чувството, че конците се късат направо. Обадих се на доц.Георгиев и той почна да ме успокоява като малко дете, че това не било кървене а просто съм имал такова усещане и било нормално ... ама айде са .. не кървя за първи път и знам, че нещо шантаво се случва при теб как беше, пиши в темата=)
да имах всичките ти проблеми, но свикнах да се храня, оказа се че съм нямала кървене какво непрекъснато ми се струваше и пукането си беше нормално, бе да ти кажа повече си се самонавивах аз
Отговори с цитат
  #262  
Стар 27th January 2008, 13:25
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

ако имаш други въпроси, притеснения или просто искаш да споделиш нещо, не се притеснявай нито на лични нито директно тук
Отговори с цитат
  #263  
Стар 27th January 2008, 13:41
Nym Nym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Каточели това е засега. На първи февруари ми махат превръзките и ще изкоментирам как се чувствам с (полу)крайния резултат, че после нали и лента трябва да се носи. Е.Георгиев каза, че ще ми даде някаква тяхна, така че не съм притеснен за лентата. Благодаря ти Трин, това за кървенето ми подейства успокояващо

п.с сега се сетих. ти върху ушетата ли спеше или по гръб. Аз някакси ги менкам. 3-4 часа на едното уше, 3-4 на другото. И ако си запозната с това което ми е върху ушетата сподели какво е аз го чувствам като гипс.. едно такова твърдо. thx =)
Отговори с цитат
  #264  
Стар 27th January 2008, 14:42
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Спах настрани но не директно върху ушите си. свивах си ръката под главата и в дупката която се получаваше си поставях ушето
Отговори с цитат
  #265  
Стар 28th January 2008, 15:38
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
ако имаш други въпроси, притеснения или просто искаш да споделиш нещо, не се притеснявай нито на лични нито директно тук
това се отнася за всички
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #266  
Стар 1st February 2008, 22:29
Nym Nym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здрасти на всички отново Бях казал, че ще пиша като ми махнат превръзките и шевовете. Да ви кажа, че засега съм много доволен от Е.Георгиев. Като се видях за пръв път с новите уши в огледалото малко се пооплаших... толко са прилепнали, че чак ми се иска да щръкнат : D Който е решил да си прави такава операция да действа Болката е минимална, а чувството после - страхотно!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 2nd February 2008, 15:48
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Nym, не искам да те стряскам, но до тук е лесната част.От тук нататък следва по-трудното и наистина ти пожелавам ушите ти да не върнат, защото разочарованието си е голямо в един такъв момент.Ушите ти със сигурност леко ще се поотпуснат, понеже предполагам кой метод ползва Е.Георгиев.И моите бяха плътно прилепнали и аз като теб исках леко да отпуснат и отпуснаха.
Отговори с цитат
  #268  
Стар 2nd February 2008, 22:28
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
ако имаш други въпроси, притеснения или просто искаш да споделиш нещо, не се притеснявай нито на лични нито директно тук
това се отнася за всички
Трин ,ти нали си направи операцията на ушетата преди абитуриентския ? В петък съм на консултация при Евстатиев ,защото мисля да направя същото ,но много се чудя дали дискомфортът и разните бинтове ще ми пречат на ученето и дали изобщо ако я направя края на февруари до май( когато е балът ми) ще съм на линия
За да си формулирам въпростите съвсем точно
-колко време преди бала си направи операцията-
-колко се наложи да носиш бинт ( през това време можеш ли да се къпеш? )
- после с лентата много ли е грозно ако илизаш навън
- горе долу мисля (по спомен) че при Евстатиев всичко излизаше към 800-900 лв ,но не съм сигурна , та ако може и за това да ми кажеш
Много ще съм ти благодарна ако ми отговориш тук или на лични
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #269  
Стар 4th February 2008, 15:33
bio7 bio7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте. Аз също си направих отопластика миналата седмица. Интересувам се за какъв период сте носили лентата на главата непрекъснато. На мен ми казаха 3-4 седмици, и след това още 2 месеца само нощем.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 4th February 2008, 15:35
bio7 bio7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
По подразбиране

А също така какъв е рисковия период, в които ушите могат да "върнат" - предполагам максимум 6 месеца?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.