IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th October 2012, 21:38
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Wink Фейслифтинг

Здравейте, аз съм явно от "по-старите" потребителки на форума.Преди около 4-5 години мислех, че само носът ми е проблем, коригираха ми го / от 4 ти път.Първите три пъти бяха преди 14 години при един исъщ хирург, та си ги броя за едно /, добре, сега съм доволна от него/ НОСЪТ/.Но след като прехвърлих 40 те / сега съм на 42 / и след три бременности и раждания, то всичко вече се поддава на земното притегляне, в т.ч. и лицето.Въпреки, че като седнах срещу доктора с искане за лице, той първоначално ми каза - на вас пък какво ви е?И ми препоръча лазерни процедури за заличаване на фините бръчици под очите, но аз си искам ендомидбрауфейслифт.Е от първа консултация си насрочих и дата, прибрах се окрилена в къщи, съобщих на четИримата мъже/ трима сина и мъжа ми/, на тях им увиснаха челюстите, защото знаят, че съм малко луда и отказване няма.Моля, няма ли някои по-узрели потребителки, които са информирани за този ендоскопски лифтинг в средната част на лицето/ повдигане на тъканите в посока нагоре към скулите/ и изтегляне на външния ъгъл на веждите малко настрани и нагоре.Ако не, в средата на декември ще ви пиша за резултата.
Стискам палци на всички с предстоящи интервенции.Защо да се отказваме от мечтите си даже и на "преклонна" възраст.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th October 2012, 23:08
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Това е много популярна процедура сред ЗВЕЗДИТЕ /световните величия/, но при тях целта е промяна в контура и от там цялото изражението. Погледът става като на коте! Скулите стават ясно изразени и женствени.
Аз напълно те подкрепям!!! Една жена трябва да се чувства добре в кожата си. Ще се подмладиш, ще се почустваш друг човек.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th October 2012, 22:11
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Благодаря!

Понякога си мисля да не би нещо с психиката ми да не е наред, та искам да отложа старостта така упорито.Но просто съм си суетна.И си разсъждавам на глас - през изминалите 19 години съм преживяла това и онова, и доста стрес и напрежение и сега, когато нещата са уж под контрол, пак на високи скорости, но вече от "мен зависи"искам да изтрия отпечатъка на лицето от минали неблагополучия и да започна " на чисто".То темата ми стана като за психоаналитик, но все пак ще съм благодарна на мнения на жени, оперирани в България по този начин.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th October 2012, 23:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз също те подкрепям! Виждала съм прекрасни резултати точно от този вид лифтинг - той е подходящ за хора в НЕнапреднала възраст, да кажем 45. Не е прекалено инвачивен, няма грозни белези, резултатът е един по-изразен контур на лицето(както каза ugly_duckling) , прекрасно очертаване на скулите, изобщо на мен ми харесва много повече от класическия! Аз даже си мислих ако има начин да го направя като стана на 30... Но, живот и здраве, на 40 и аз съм на редицата!
Успех и да се похвалиш със снимки!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th October 2012, 14:09
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Позабързах се...

защото се притеснявам, че като навляза в климактериума по-бавно ще се възстановявам от всякакви интервенции.Иначе преди 10 години си мислех, че кожата ти трябва да е като акордеон, за да прибегнеш до операция на лицето, но след като има и не толкова касапски методи, като открития лифт, защо не.Въпреки, че докторът каза, че трайността на класическия лифт е около 2-3 години повече от тази на ендоскопския.За това мисля, че не много напредналата възраст е по-подходяща за ендоскопски.Избрала съм си и едни резорбируеми импланти/ като тънки линийки със зъбчета/, които се поставят от скулата към долната част на бузата, за по-добро зарастване на новото положение.Ще видим тази работа.Ако майка ми, която е възрастна жена, разбере за намеренията ми ,ще и прилошее.Дано от домочадието да не ме издадат.

Последно редактирано от tediidet : 28th October 2012 на 14:12
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th October 2012, 23:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Така, като го описваш, мисля, че се сещам кой ще прави лифтинга. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th November 2012, 22:45
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Така, аз съм проспала снимките, но сигурно щях да подкрепя мнението на останалите!
Това със стволовите клетки много ме заинтригува!
Titi1, сподели препоръките и с мен, живо се вълнувам и аз като tediidet
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th November 2012, 14:37
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Д-р Ильо Стоянов говори нещо за стволовите клетки и липофилинга в една статия в сайта си.За по-доброто прихващане на мастната тъкан.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th November 2012, 16:05
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Здравейте,
преди 1,5 год. бях в Япония по работа и менторката ми беше една 58 год. жена, която близо 2 седмици мислех за връсничка. Външния ѝ вид по нищо не издаваше, че тя на практика е 30 год. по-възрастна от мен. Не говоря за обикновенно младежко излъчване, а за драстична разлика между биологичната ѝ възраст и тази на която изглежда. Естествено аз я "нападнах" да ми каже тайната - но се оказа, че е повече от една.
1. Липофилинг със стволови клетки - лице и деколте;
2. Козметика със стволови клетки - прави се индивидуално от собствени стволови клетки;
3. Хранителен режим, включващ определени билки, познати у нас като супер храни;
След като се прибрах в България, реших, че мога да опитам с №3, тъй като за 1 и 2 ми е раничко - купих си хлорела, слирулина, афа и фо-ти и резултатите не закъсняха. Кожата ми е като след няколко пилинга.
Много се надявам технологията със стволовите клетки да се наложи и в БГ!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st December 2012, 15:21
viks11 viks11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Афа и фо-то не можах да разбера какво представляват! Може ли малко подробности?
Ще пробвам и аз, ще споделя резултата!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.