IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 25th April 2012, 18:10
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Момичета, за съжаление все ще треперим.Този сканал лично мен много ме стресиа и изнервя.Аз със с Арион ,пак фенски импланти и посотянно се питам,щом контрола при ПИП не е бил на нужното ниво,дали и при Арион е така.С колкото и хирурзи да съм се консултрала всички ме уверяват ,че няма проблем с Арион,дои напротив ,това са едни от добрите в момента на пазара,НО........ нали и за ПИП се говореше така !
Един ден ,ако ги сменям ще е само за Ментор,поне на този етап !
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 25th April 2012, 23:04
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Някъде тук четох, че Стоянов ги слага на второ място по качесто. Това поне за мен си е нещо при условие, че открито критикуваше ПИП. /докато други правеха пари за наша сметка/
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 26th April 2012, 05:23
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

А като Маk Ган са по-меки от Ментор значи ли че ще се отпуснат по-бързо? Или разликата е само на допир? Знам че всеки има свое мнение, но ще помоля някоя мацка, която е запозната по въпроса да направи някои коментар. Аз съм с ПИП от доста време, ще ги сменям разбира се до 1-2 месеца, но притеснението ми е че искам да имам деца скоро след това и ако сам с по-меки импланти няма ли да се отпуснат много и да се наложи след 2-3 години пак операции. А и друг проблем имам-доста изразен рипплинг около целия имплант, не знам дали е защото много отлабнах, но пак когато ги слагах пак бях с това тегло. Динев ме оперира, но напоследък се замислям за Стоянов, хубави снимки гледам че има на гърди дори и след реоперация. Или да слагам едните или другите и да се надявам, че няма да имам много проблеми и корекции след това, в крайна сметка знам, че след една такава интервенция все някога се налага корекция.
Само този път рипплинг да нямам, че както споменах го нямах в началото,а сега (((( се виждаааа винаги като сам без сутиен.
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 26th April 2012, 07:55
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Адинка, не, че съм много компетентна, но мисля, че мекотата на импланта няма общо с отпускането на бюста след време. Общо има състоянието на мускула, кожата, гравитацията...Колкото до риплинга, ако джобът е направен както трябва и не е тесен, не би трябвало да има такъв. При подмускулна позиция също е много малко вероятно. Може да се забелязва леко нагъване при много слаби жени, от външната страна, където импланта не е покрит с мускул, а само с кожа (при липса на мастна тъкан).
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 26th April 2012, 11:29
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Адинка разликата в мекотата на импл. има значение както за усещането при допир така и за формата на гърдата но няма отношение към увисването(това ми обясни док, когато избирахме импл.) То зависи от нещата които Бижу е написала.
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 26th April 2012, 14:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Адинка, и Ментор и МакГан са по-твърди от ПИП. Аз имах риплинг с ПИП, сега с Натрел (МакГан) нямам. Махай ПИП-ската гадост от себе си!!!
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 26th April 2012, 18:12
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Щом и Ментор и Мак Ган са по-твърди от ПИП доколкото разбирам Ментор ще дойдат доста твърди.Аз сега сам с надмускулни, но и без това ще искам да мина под, та поне рипплинг няма да имам (надявам се). А относно доктора какво мислите, личен опит? Има ли някоя която си е сменила ПИП при Динев? Стоянов по-добър ли е?

Последно редактирано от adinka : 26th April 2012 на 18:19
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 26th April 2012, 19:02
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

А като се минава от над в под колко се губи от големината на импланта. Сега сам с 310 над, нито знам профил, толко ми е разбирала главата преди години, исках само да са кръгли. Сега обаче ми се струват мнооооого малки и искам поне 450. Но ако са под дали няма да изглеждат като 375 или по-малки?
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 10th May 2012, 19:19
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Адинка, не, че съм много компетентна, но мисля, че мекотата на импланта няма общо с отпускането на бюста след време.
Аз мисля, че има. Гледах няколко приателки след реоперациите им и специално тези, които слжиха възможно най-меките модели на пазара изглеждат по-виснали, по-естествени. Реално може да няма общо кохезитета със самото отпускане на тъканта, но визуално- определено има.
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 4th September 2012, 16:03
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

И аз продължавам да се колебая при кой хирург да си сменя имплантите ПИП... Операцията ми е при Н. Георгиев, но реоперацията ще бъде при друг. Не знам само как ще стане с разреза - моят е под гърдите, а Ильо Стоянов май работеше около ареолата.. или греша.. А някой да си е правил смяна на ПИП при Динев? Хайде, дайте съвет, че не ми остана много време за решаване!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.