IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 15th June 2011, 19:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Щом нямате нужда,недейте
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #572  
Стар 15th June 2011, 23:13
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
Smile

днес бях на ехограф,всичко е 6.доктора ми каза ,че този слух за ПИП-ките е супер простотия и всичко е нагласено.фирмата ще или е закупена от други,но такова нещо като гърмящи импланти няма.даже според него това са едни от най-добрите импланти специално за обвивката ми обясняваше,няма друга такава...много е здрава никога не съм се притеснявала,след като издърйаха катастрофата която претърпях,значи за камък едната ми гърда беше сериозно наранена,цялата беше посиняла,но имплантите са си напълно здрави,благодаря и на Господ естествено,нищо не е случайно!така че СПОКОООООООООООО
Отговори с цитат
  #573  
Стар 16th June 2011, 16:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да,но гелът е токсичен и при случайно нарушение на обвивката се разтича.Мога да ти покажа снимка като го порнах как се разшляка.Единият имплант си стои в шкафа и се чудя къде да го дам за анализ
Задай си въпроса как се чисти тази слуз като полепне вътре в тялото ти,тъканите...!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 16th June 2011 на 16:49
Отговори с цитат
  #574  
Стар 30th June 2011, 23:22
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
Smile

ако не е проблем качи някакви снимки...не е гаранция,че каквито и да са други имплантите,като марка няма да се разпльокат ... а и никога не можеш да си 100% сигурна в нищо,не се знае какво ни слагат хирурзите докато не го махнем и не го видим със собствените си очи!!!а и гела не е токсичен...това поне го потвърдиха като го изследваха след скандала и казаха че не е токсичен,някаква съставка само не отговаряла на това което са писали за тях като съдържание...а и между другото преди да си ги сложа ПИП-ките Георгиев ми сряза имплант пред мен и не се разтече...
Отговори с цитат
  #575  
Стар 1st July 2011, 07:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Aз също съм гледала видео на Ильо Стоянов каква е ралзиката между пип и Макган като ги сряза.Е,няма място за сравнение!
Снимки:
http://media.snimka.bg/8911/024077505.jpg?r=0
Представяш ли си,ако това полепне навсякъде вътре?При допир с пръста ми моментално залепна,чисти се доста трудно.
Както и да е,аз съм си виновна,че не отидох и при друг хирург.Натресох се на първия мазник ,който ми сложи най-скапаните импланти по най-скапания начин на невероятната цена от 4000 евро-НАЙС,А.ТВА МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ САМО ТУК!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 1st July 2011 на 07:20
Отговори с цитат
  #576  
Стар 19th July 2011, 12:21
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tttittti29 Виж мнението
нашите хора от БТН нищо не са разбрали. Цитираната агенция не е производител, а контролен орган Иначе се разрових из чуждата преса - същата тази комисия пише, че няма наблюдение за повече усложнение, в сравнение с другите марки импланти. И аз съм с ПИП и се притесних, но не мога да разбера защо нашите, както обикновено правят некомпетентни коментари и всяват паника...не ни стига всичко друго напоследък, ами и това
Точно така, няма място за притеснение.Аз също веднага отидох при моя пластичен хирург за консултация и човекът ми обясни, че щом аз се чувствам добре с тях и нямам никакви оплаквания, също така и имплантите са си на мястото и с правилната форма, значи всичко е ОК.Че има проблем, явно има, но като цяло си е спекулация, даже един от родните ни пл.хирурзи е пуснал специална цена за подмяна на имплантите PIP.Е, това какво е?!?Да не стане така, че след реоперацията някой да си блъскат главите, че са рискували и запомнете:всяка операция крие риск!!!
Бъдете здрави и се чувствайте добре в телата си!!!
Отговори с цитат
  #577  
Стар 19th July 2011, 12:26
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o Виж мнението
Останаха ли още мацки с PIP или всички сте ги подменили вече?
3години и половина съм с PIP всичко ми е ОК!
Отговори с цитат
  #578  
Стар 19th July 2011, 15:13
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

аз също съм от 3 години с ПИП и никакви оплаквания..
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #579  
Стар 20th July 2011, 14:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Абе и аз за 4 години и половина нямам оплаквания, но и не съм очаквала в този кратък срок - не мис е струва меродавен. Притесненията ми са в по-дългосрочен план - не съм ги правила с идеята да ги подменям на 5-6 години. Иска ми се докато естетически не се наложи, да не се режа!
Отговори с цитат
  #580  
Стар 22nd July 2011, 05:43
sia sia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 3
По подразбиране

moite sa ot mai 2008g za sega sa6o niamam problem i ne mislia da gi smeniam
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.