IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 24th February 2011, 17:56
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Това с ориза много ме развесели
Но и аз не съм сигурна ,че с пликче пълно с ориз ще може да прецениш .Защо с въпросния сутиен не отидеш при доктора и да пробваш с импланти как ще стои,но па не съм убедена ,че ще се придиобие представа,защото едно е имплнта да си го пъхнеш в сутиена,друго в гърдата
А,док. колко ти препоръчва,разбирам,че гониш Дразмера,сега предполагам си с С.Пък с тези пликчета как ще докараш форма,проекция.............май няма да стане.
Отговори с цитат
  #592  
Стар 25th February 2011, 09:53
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Кой тоя майтапчия ВЕ ? Толкова ли няма един оборотен сутиен и сайзери ? Макар че и тоя метод не е съвсем точен, според мен.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #593  
Стар 25th February 2011, 09:57
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Кой тоя майтапчия ВЕ ? Толкова ли няма един оборотен сутиен и сайзери ? Макар че и тоя метод не е съвсем точен, според мен.
не само ,че не е съвсем точен , а изобще не е точен и не зная защо повечето доктори пропускат да съобщят ,че гледката с този сутиен ще е - 150 кб . , поне.............. Това е голяма заблуда и разочарованието от разликата във визията .
Отговори с цитат
  #594  
Стар 25th February 2011, 10:42
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Мен не са ме карали с ориз да преценявам Георгиев ми сложи сутиен и първо с едни кубици после с други, аз изобщо не можех да преценя и двата варианта ми харесваха повече от преди и се оставих на неговото мнение
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #595  
Стар 25th February 2011, 10:43
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

не всички доктори имат сутиен и саизери. в бг само николай георгиев ми сложи сутиен и пъхна един имплант вътре, които беше анатомичен, аз исках кръгли, но просто за да се добие представа. другите при които съм ходила са показвали само импланти. дока е в uk, работи като консултат в няколко частни болници. и мен ме учуди, защото изглежда че има голям опит. четох по тукашните форуми за оризовият тест и определено някои доктори го препоръчвали.
Отговори с цитат
  #596  
Стар 25th February 2011, 10:58
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
не всички доктори имат сутиен и саизери. в бг само николай георгиев ми сложи сутиен и пъхна един имплант вътре, които беше анатомичен, аз исках кръгли, но просто за да се добие представа. другите при които съм ходила са показвали само импланти. дока е в uk, работи като консултат в няколко частни болници. и мен ме учуди, защото изглежда че има голям опит. четох по тукашните форуми за оризовият тест и определено някои доктори го препоръчвали.
И аз имах предвид за Н.Георгиев, но въпреки сутиена със сеизери пак не можах да преценя. По-добре да кажеш каква визия търсиш и док. да прецени кубици, кръгли, анатомични и т.н. На мен ми мери обиколката на ханша и така преценихме кубиците. Дано се получи добре ще пиша
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #597  
Стар 25th February 2011, 12:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

За съжаление нито сайзери, нито ориз ще помогнат да разберете какво ще ви се сътвори....но горе долу обема може да се прецени и без подплънки, според количеството своя жлеза.
Отговори с цитат
  #598  
Стар 25th February 2011, 17:03
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
За съжаление нито сайзери, нито ориз ще помогнат да разберете какво ще ви се сътвори....но горе долу обема може да се прецени и без подплънки, според количествто своя жлеза.


Гуен ти пак си сложила убийствено аватарче, твойте гърди са невероятни, надявам се Н.Г. и при мен да направи поне нещо подобно
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #599  
Стар 25th February 2011, 17:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

мерси :P
при мен обаче не му се получи от първи път
Отговори с цитат
  #600  
Стар 25th February 2011, 18:35
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Леле Гуен,на снимките ти винаги изглеждат ГОЛЯМИ,на живо са ти нормално голями
Обаче ми прави впечатление ,че и мойте като се гледам с дрехи или по бельо си изглеждат нормално голями,ама на снимки много си личи ,че са ГОЛЯМИ и с подобрения
На какво се дължи тази оптична измама!?!
Това го забелязвам при повечето ми приятелки със силикон,които съм ги видяла с дрехи и без дрехи и на снимки................
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:08.