IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd November 2009, 01:46
milenpet milenpet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: русе
Мнения: 8
По подразбиране

Ехе мерси за инфото много компетентни и полезни мнения изказахте бяхте ми много полезни и се надявам скоро да се похваля с резултати.
__________________
Таралежът е птица упорита,не го ли ритнеш не полита!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd November 2009, 03:15
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

gwendoline, на аватара ти ли си? Уау!!! Боже, как може за всичко да е имало пари в тази къща, а за мен, когато имам нужда, да няма.

А по темата или по-точно пак не по темата, в тия секс-шопове няма ли нещо, което да реши проблема безболезнено.

Късно вечер, както сега например, дават един реклами за увеличаващи и удебеляващи пениса неща. Не биха ли могли да бъдат решение на подобен проблем?

Пък и по-малките пениси са далеч по-удобни за някои работи.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd November 2009, 09:08
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Боже, как може за всичко да е имало пари в тази къща, а за мен, когато имам нужда, да няма.
Не мога да не се въздържа - много искрено и без ирония ми прозвуча , за приоритети няма да говоря , всеки сам си ги определя , но да - пластичната хирургия е наистина за имащите , а нуждаещите - те да му мислят .
По темата , ако мъжете знаеха с колко комплекси сме ние , жените и ако не ги скривахме добре как щяха да ни мачкат . Ти защо си мислиш , че като сме с гол мъж само пениса му гледаме .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd November 2009, 11:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Боже, как може за всичко да е имало пари в тази къща, а за мен, когато имам нужда, да няма.
Не мога да не се въздържа - много искрено и без ирония ми прозвуча , за приоритети няма да говоря , всеки сам си ги определя , но да - пластичната хирургия е наистина за имащите , а нуждаещите - те да му мислят .
И аз не мога да се въздържа - толкова иронично и ехидно прозвуча Да, приоритетите наистина всеки сам си ги определя, за мен те не са скъпа кола и къща, затова и нямам, имам си една камара кредити, но пък съм достатъчно самоуверена вече и определено вече не съм нуждаеща се. Когато има мотив/желание - има начин и наистина е въпрос на приоритети Иначе съм съгласна с последното - пластичната хирургия не е за всеки, за съжаление, просто за някои е "голяма лъжица"... а на други - често "вади око"
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd November 2009, 11:16
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

От поста ти не се разбира точно къде видя ирония - при Тeodora39 или при мен . Изказването ми си беше абсолютно чисто и по трите показателя и без задни мисли .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd November 2009, 11:23
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

бляф, кой е луд да си уголемява пениса, идеята ми се струва тъпанарска..
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd November 2009, 11:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Иронията я усетиха всички, не само ти, Онли....но няма значение... всеки има право да си я каже щом е форум, нали...още повече пък, когато съм сложила подобен аватар - сама си я прося
Не искам да оспамвам повече темата....и нямада се/ви коментирам повече, та по темата...Милене, що не вземеш да си отвориш личната поща...там прашясва едно съобщение...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd November 2009, 13:55
milenpet milenpet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: русе
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39

А по темата или по-точно пак не по темата, в тия секс-шопове няма ли нещо, което да реши проблема безболезнено.

Късно вечер, както сега например, дават един реклами за увеличаващи и удебеляващи пениса неща. Не биха ли могли да бъдат решение на подобен проблем?

Пък и по-малките пениси са далеч по-удобни за някои работи.
Има един продукт на андропенис,който наистина дава резултати,но разбрах че после може при някои да не стигнат до ерекция.А това вече е проблем!

http://www.namerimi.com/products/Exo...Exte%20188095/
__________________
Таралежът е птица упорита,не го ли ритнеш не полита!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd December 2009, 08:11
oda123 oda123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, първо се извинявам, че събудих темата от миналия месец. На 16 години съм и размерът на пениса ми в ерекция е 10 см на дължина (на ширина не съм го мерил още, но си изглежда доста тънък). Изчетох доста материал относно уголмяването на пениса, но съм доста раздвоен. Едни казват, че от хапчетата и уредите за уголемяване няма смисъл, други че са им помогнали и са безкрайно щастливи. В крайна сметка - има ли начин за уголемяване на пениса или не? И ако да как? Че то ми писна да го чакам да расте на 16 години съм и както знаете нормално всеки иска да направи първия си полов акт кой има възможност, кой не. Лошото е, че съм от тези дето имат възможност, а единственото дето ме спира е гореспоменатият проблем. Моля ви за сериозни мнения
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd January 2010, 06:27
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oda123
Здравейте, първо се извинявам, че събудих темата от миналия месец. На 16 години съм и размерът на пениса ми в ерекция е 10 см на дължина (на ширина не съм го мерил още, но си изглежда доста тънък). Изчетох доста материал относно уголмяването на пениса, но съм доста раздвоен. Едни казват, че от хапчетата и уредите за уголемяване няма смисъл, други че са им помогнали и са безкрайно щастливи. В крайна сметка - има ли начин за уголемяване на пениса или не? И ако да как? Че то ми писна да го чакам да расте на 16 години съм и както знаете нормално всеки иска да направи първия си полов акт кой има възможност, кой не. Лошото е, че съм от тези дето имат възможност, а единственото дето ме спира е гореспоменатият проблем. Моля ви за сериозни мнения
Консултирай се с ендокринолог! Ако още не си спрял да растеш е възможно драматично подобрение с хормон на растежа + тестостерон. Ако е възможно в твоя случай и реагираш на тестостерона, подобрението е драматично - освен исканото от тебе, разширяват се раменете, тазът остава тесен, увеличава се значително мускулната и костна маса, гласът пада, изобщо, могат да те превърнат в специмен на мъжествеността.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.