IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1691  
Стар 8th September 2009, 08:08
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

hatred, много са ми се прияли печени чушки ... с доматен сос, ама в случая и без сос ще мина. Затова ги добавих в планираните дни. Тази сутрин рано си изпекох 5-6, да видим до къде ще ми стигнат.
Спрямо тази диета съм много обнадеждена, защото наистина мисля, че организма ми взе да свиква с другия режим, а и тази сутрин отчете -500, които не ги броя свалени докато не приключа цялата седмица. Не съм свалила чак толкова много, че да не иска да ги пуска тия "последните" .. незнам..

П.С: И наистина започвам да се притеснявам малко .. през 2-3 дни някой друг см се стопява, а кг са си пак същите. Все пак старите ми дънки от 57 кг почти ми стават .. Пак се отклоних малко ..
Отговори с цитат
  #1692  
Стар 8th September 2009, 08:12
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Jaynee мила по едно време тялото ти започва да топи мазнинките а те не тежат - та тогава сваляш сантиметри а не килограми
само можеш да подскачаш от радост при този факт
Отговори с цитат
  #1693  
Стар 8th September 2009, 08:15
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

кокодиди, аз все си мислех, че е защото се стягам от упражненията И не е защото не се радвам, напротив. Малко е депресиращо да не мърда гадния кантар ..
П.С: Много си сладка, най-после да се покажеш да те видим.
Отговори с цитат
  #1694  
Стар 8th September 2009, 08:21
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

изобщо не се депресирай
продължавай да се храниш по начина който си възприела за най добър за тялото си и всичко ще е ок
Отговори с цитат
  #1695  
Стар 8th September 2009, 10:47
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране Re: отслабване?

Цитирай:
Първоначално написано от Мая Павлова
Как става това? Аз от край време все съм на диета и все си е това! Една моя позната (и тя в това положение) ми каза веднъж, че ще си умрем гладни и дебели! Как мислите? Вярно ли е това? Да не се напъвам, да не се тормозя защото няма смисъл или напротив, все един ден ще се харесам. На мен ми пречат излишните килограми, не се чувствам удобно, пречи ми на самочувствието, а в моята работа трябва да го имам иначе не става! Сега отново съм поръчала едни продукти, ще дойдат на 10 септември и пак ще стартирам ремонт! Моля, помогнете с ваше мнение за това може ли все пак да се отслабне, трайно и достатъчно?
Да, може да се отслабне - и трайно и завинаги, с нискокалорична храна и много, много спорт и движение! Усмихни се и давай напред! Не очаквай бързи резултати, а си изгради нов мироглед за храната и спорта и така всичко ще си дойде на мястото.

На човек не му трябват диети, а начин на хранене за цял живот! Това е от мен
Отговори с цитат
  #1696  
Стар 8th September 2009, 12:09
Аватара на brownsuga
brownsuga brownsuga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 42
По подразбиране

Аз се Завърнах след 4-дневна почивка на морето, от които за съжаление заради гадното време само 1 ден бях на плаж . Нямах почти никакви прегрешение. Късметлийка съм, че имаше богат избор на храна. :P
Днес закусих с 2 ябълки + 1 кафе (горчиво ).
За обяд съм си приготвила пилешко месце и салатка от домати, краставици, сирене и яйца.
Следобяд: 50гр орехи или бадеми
За вечеря зелена салата с риба тон и доматки.
Това е от мен :P
Отговори с цитат
  #1697  
Стар 8th September 2009, 14:37
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Първото сравнение, което правя .. малко ме е срам ама .. На първата съм максималното, което съм стигала (т.е колкото и да ми е неудобно - 75), а и тук не си личи колко точно съм дебела .. не можах да намеря по показателна снимка. Другото (замазаното защото се снимах сама) съм сега.



Е, кажете ми как да се откажа точно сега ... - това май по-скоро на себе си трябва да го задам, че ми липсва самодисциплина..

Имам въпрос специално към hatred, тъй като знам, че е редовна "потребителка" на изварата мероне. Има ли по-големи разфасовки от тези 250 гр. ? Не съм виждала и се чудех просто.. Като взема по 4-5 и ме гледат като извънземно в магазина ..
Отговори с цитат
  #1698  
Стар 8th September 2009, 14:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Jaynee, разликата в снимките е очевАдна и силно стимулираща!!!! Браво, продължавай в същия дух!!! Аз по-големи Меронета не съм виждала, но hatred да каже
Отговори с цитат
  #1699  
Стар 8th September 2009, 15:23
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Jaynee изглеждаш страхотно
няма какво повече да кажа
Отговори с цитат
  #1700  
Стар 8th September 2009, 15:24
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Благодаря ви, много сте мили
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:21.