IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 10th September 2009, 20:29
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Благодаря за съветите, но в случая наистина няма нищо друго в хладилника и установих това твърде късно, а беше вече тъмно и не мога да слизам до магазина.... по план вечерята беше риба, като се сетих че не съм купила реших да си направя яйца, но се оказа че и те са свършили.... останалото в хладилника бе хляб, домати и активия... и маджите на баба ми, които, повярвай, не стават за диета... утре ще заредя хладилника, обещавам, явно още не съм се научила да си разпределям менюто, честичко оставам така без нищо диетично за ядене

А иначе активията знам, че не е добре и даже сега след цяла седмица ядене на Елена, активия ви се стори направо като някакъв нишестен крем.... но беше по-добре от нищо
Крушите просто трябва да бъдат изядени, ще ме убият ако не ги изям, но после обещавам да съм само на фреш

Между другото, днес гледах извара на "жоси"- добра ли е? Мислех си да купя, но реших да изчакам да си кажете мнението...
Отговори с цитат
  #1762  
Стар 10th September 2009, 20:32
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Тук наистина трябва да сложат опция едит..... забравих да отговоря за тегленето- ами нямам кантар и нямам пари да си купя чакам една приятелка да се върне от Русе и да се кача на нейния... ама аз не знам на какво точно тегло започнах, защото не съм се теглила от пролетта Но често казано мина ми меракът за теглене- чувствам се добре, коремчето малко е спаднало, бузите също и нямам абсолютно никакви пъпки, определено се чувства промяна
Отговори с цитат
  #1763  
Стар 10th September 2009, 20:48
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Тук наистина трябва да сложат опция едит..... забравих да отговоря за тегленето- ами нямам кантар и нямам пари да си купя чакам една приятелка да се върне от Русе и да се кача на нейния... ама аз не знам на какво точно тегло започнах, защото не съм се теглила от пролетта Но често казано мина ми меракът за теглене- чувствам се добре, коремчето малко е спаднало, бузите също и нямам абсолютно никакви пъпки, определено се чувства промяна
Не ти трябва кантар, а храна и движение. Просто не знам защо си причинявате това - глад, глад, глад
Отговори с цитат
  #1764  
Стар 10th September 2009, 20:50
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

В случая не е нарочно, наистина- единият ден нямах апетит, а днес просто няма нищо в хладилника обещавам че утре ще се погрижа да не умра от глад :P
Отговори с цитат
  #1765  
Стар 10th September 2009, 20:51
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Здравейте всички
минавам да докладвам и при вас въпреки че незнам какво точно ще декларирам в дневника
за всички които не знаят
на протеинова диета съм /с протеин на прах/
5 пъти дневно 5 дни по 30 гр. протеин на прием разреден с водичка
днес ми е 3-ти ден
първия - вечерта едната доза пропуснах тъй като бяхме на рожден ден и хапнах месо и салата - резултата сутринта беше -0,400 кг.
втория - изкарах без отклонения - резултата сутринта беше -0,500 кг.
днес съм си изпила сутринта първата доза и като цяло се чувствам прекрасно /особенно с отчетения минус/ терсене ми е само вечер когато съм свикнала на повече храна, но е преодолимо
Това е лудост направо. По - добре си го яж протениа под формата на месо, яйца , извара

Суитинка, правилото за белтъчините теб не те касае. На теб ти траябват най-вече въглехидрати, с тези бесни ренировки и малко храна- Всъщност всичко ти трябва
Отговори с цитат
  #1766  
Стар 10th September 2009, 20:52
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз вече изпробвах 5-6 вида извара. Само Мероне ми харесва. Другата ми лъха на вкиснато, а със сигурност не е била развалена. Тя си е обезмаслена меронето и е страхотна наистина - пухкава, като кремче мога да я ям

И това е много добре относно пъпките. Аз имах проблем с кожата с години и спряха да се появявах , когато започнах да ям по-хубава храна и повече витамини, да не ми се трови организма с токсини (това много преди диетата де).
Отговори с цитат
  #1767  
Стар 10th September 2009, 21:34
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Мероне няма никъде в моя район... дали ще намеря в Халите? Не че ми е много удобно, но ако минавам....

А иначе за кожата... винаги, когато спрем да се тъпчем с боклуци и с мазнотии, тя е първата, която се отблагодарява- никой крем, коректор или ФДТ не могат да заменят една наистина здрава кожа
Отговори с цитат
  #1768  
Стар 10th September 2009, 21:35
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

[quote="maika"]
Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Суитинка, правилото за белтъчините теб не те касае. На теб ти траябват най-вече въглехидрати, с тези бесни ренировки и малко храна- Всъщност всичко ти трябва
А защо тогава постоянно ми се яде кисело мляко и извара Като пристрастена съм.. в момента в хладилника има 5 кисели млека по 2 и по 3,6%
А за въглехидратите.. еми аз си ги надбавям, мисля.. всяка сутрин закусвам или овесени ядки,или елда, а днес разнообразих с био плодово мюсли..Хапвам и по някой плод през деня
Днешното ми меню:

4-5с.л. био плодово мюсли с нискомаслено прясно мляко + 1 нектарина
2бр. органични крекери, парченце кашкавал
1 кофичка кисело мляко 2% + няколко лъжички био сладко от боровинки (диетично) , 1 нектарина
голяма шопска салата , около 100гр кисело мляко 2%

Много съм щастлива, вчера ходих до този магазин Био Зона и си напазарувах някои нещица..Всичко се оказа много вкусно :P
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #1769  
Стар 10th September 2009, 21:37
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Oх нещо стана грешка в цитатите
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #1770  
Стар 10th September 2009, 21:48
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Закуска:Грозде(нямаше друго хубаво за ядене,а закъснявах и нямах време да купя.
Обяд:70 грама соя(бях навън,а нямаше къде да ям...отново на тъпата автомивка )
Вечеря:200гр.кис.млякос овесени ядки;грозде;150-200гр.салата домати,краставици,магданоз и лук.
Знам,че менюто ми е ужасно за днес...обаче на тъпия център на Пловдив не мога да се сетя какво мога да ям на крак,което да не е мазно и тестено...Утре ще съм послушна...
P.S.Някой може ли да ми каже мнението си за качамака?

Утре ми е първият ден на аеробика!(sun)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.