IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th November 2007, 16:37
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sugarfree
От отдавна е този пост, но исках да отбележа-много сладка снимка.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th November 2007, 17:36
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от sugarfree
От отдавна е този пост, но исках да отбележа-много сладка снимка.
да а гърдите са си ти големи аз нз как може да не си ги харесващ..аз ако имах като твойте гърдиии щях да бъдааа най-щастливия човек на земята
Отговори с цитат
  #73  
Стар 4th April 2012, 15:33
mery is little mery is little не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
По подразбиране Малки гърди

Здравейте,искам да попитам дали може да качите снимка на най-малкия размер сутиен.аз съм на 12 само аз не нося сутиен от момичетата.Майками не иска да ми купи казва ми че не съм за сутиен,а според мен съм.Помогнете ми molq ви какво да правя да обеждавам ли мама или не . Тя каза че може да ми купи потник до под гадрите

Последно редактирано от mery is little : 4th April 2012 на 16:02
Отговори с цитат
  #74  
Стар 4th April 2012, 23:32
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Първия ми сутиен беше в 8ми клас и беше полупразен. Кофтито беше, че си личеше и през дрехите, че е празен, но както и да е. Мисълта ми е , че щом питаш за най-малкия сутиен, значи можеш да минеш и с бюстие или нещо такова. Не мога да разбера какъв е зора да носиш сутиен, като цял живот това ще правиш. Само на 12 си!!!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 5th April 2012, 10:53
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Подкрепям мнението преди мен, но ше допълня само, че и аз като бях малка исках да нося сутиен. Малките момиченца припират и не издържат този период на преминаване от момиче към млада жена и им се иска да стане по - бързо, аз бях същата. Исках сутиен, просто защото жените носеха сутиен. Но си мълчах. Майка ми сама изяви желание да ми купи, когато бях 9 - 10клас. Беше най - малкият размер... като за орех :Д Ужас... чашките ми се вдлъбваха... исках да го сложа защото съучениците ми ми се подиграваха, че само аз не нося и т.н...

Мисля, че като чашка.. А е най - малката. Но може и да греша. Варират. Според мен все още нямаш какво да поддържаш, карай го с бюстие, къде къде по - удобно е !!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 5th April 2012, 11:33
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Сега на всякъде са напускали страхотни тиин сутиени. Памучни, без банел и със страхотни десени. Онзи ден ме хвана яд, че няма и големи размери от тях. Много са свежи.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16th May 2012, 00:01
jesiart jesiart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: ruse
Мнения: 10
По подразбиране

ЧЕРВЕНОТО ПОЛЕ ,,ГЛАСУВАЙ ЗА МЕН,, натиснете го след като отворите снимката ,Благодарим ви : http://konkurs.muskuli.com/competiti...SCyfE.facebook
Отговори с цитат
  #78  
Стар 13th June 2012, 17:59
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Нещо интересно което намерих по темата цък
Отговори с цитат
  #79  
Стар 16th February 2017, 11:19
snn555 snn555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Хапчета за увеличаване на бюста - https://breastfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от snn555 : 5th May 2019 на 07:47
Отговори с цитат
  #80  
Стар 19th July 2017, 14:55
Аватара на ФитнесВкъщи
ФитнесВкъщи ФитнесВкъщи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oburkanata Виж мнението
Eи хора помогнете ми плс цицити ми са стегнати но малки.Един ден прочетох 4е като носиш по 2 сутиена циците ти изглеждат мн по големи...пробвах тоя номер и до ден днешен вси4ки си мислят 4е имам големи цици но идва лятото и ще трябва да се съблека по бански и вси4ки ще разберат 4е са ми малки какво да правя? 4увала съм за хап4ета за уголемяване на бюста...бих пробвала но не знам дали няма да ми навредят все пак съм на 17...PLS HELP
Ще ти кажа самата истина. Няма как да ти станат по-големи естествено. Може да подобриш гръдната си мускулатура със лицеви и тренировки, което ще избута самата гърда малко по-нагоре, но разликата няма да е голяма, тъй като жените не може да качите мускулна маса лесно.

Но какво значение има? Малки? Големи? Има хора които харесват всякакви, аз лично предпочитам по-малки! Не се притеснявай за глупости, ти си каквато си, който не те харесва, майната му!!!
https://fitnessvkashti.wordpress.com/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърдикакводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.