IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 2nd April 2006, 12:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

С ръце, ако ти е препоръчал хирурга, а иначе може и да впрегнеш някой мъж в тази толкова отговорна дейност.Моичкият няма нищо против :P
Отговори с цитат
  #172  
Стар 2nd April 2006, 12:16
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

MELISA,аз ти препоръчвам да хванеш някой мъж да върши тази работа.От личен опит,хем няма да се мориш,хем е по-приятно!
Отговори с цитат
  #173  
Стар 2nd April 2006, 13:43
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MELISA
Оперирах се в МБАЛ Бургас. Висока съм 165 53 кг и си сложих 300 cc доста съм слаба нагоре това беше максимума който позволяваше тялото ми. ходих на фитнес всеки ден като правя само кардио / пътека, колело, степер/аз гири не вдигам. най ми е мъчно за солариума сега а искам да съм черна
Прати по една снимка да те видим
Отговори с цитат
  #174  
Стар 2nd April 2006, 15:29
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MELISA
Оперирах се в МБАЛ Бургас. Висока съм 165 53 кг и си сложих 300 cc доста съм слаба нагоре това беше максимума който позволяваше тялото ми. ходих на фитнес всеки ден като правя само кардио / пътека, колело, степер/аз гири не вдигам. най ми е мъчно за солариума сега а искам да съм черна
Момичета,зачетох се тук и понеже съм фен на солариума,затова мога да дам съвет.На мен преди време ми отстраниха едно доброкачествено кожно образувание,нещо като бемка,и за излагане на слънце и на солариум ми казаха,че може след 8 седмици,значи около масец и половина след интервенцията.До тогава белегът избледнява.В никакъв случай не трябва докато е тъмен,защото ще потъмнее още повече и ще остане такъв.Ако не можете да изтърпите толкова,другият вариант е да си сложите лепенка върху белега и така да се печете.Но 10 дена след операция може би е рано още и за този вариант.
Някой тук е споменал за мазане с много крем за солариум.Тези кремове не предпазват!!!Те подсилват тена и го правят по-траен.
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #175  
Стар 2nd April 2006, 17:39
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета днес става точно месец от моята операция Отлично се чувствам вече и все по-добре изглеждат. Дано всичко е наред и занапред, но да знаете- заслужава си болката и неразположението в началото.
Днес вече мога да спра да нося денонощно сутиена (макар че смятам да не спирам съвсем) и затова премерих старите си сутиени. Резултата след бясно изхвърляне на подплънки - само 1 ми става и то защото погрешка го купих голям и досега не съм го носила. От утре започвам да пазарувам
Нещата които трябва да следя оттук-нататък:
1. Да се погрижа за белезите
2. Да започвам масажите
3. Мажа се редовно с крем за да не се нацепи кожата. Дайте съвети в това отношение.
Освен това ако някой знае какви точно процеси протичат вътре да пише. Например трябва ли да следя за нещо притеснително, проблеми с кръвообръщение и т.н.
И ако съм пропуснала нещо пишете!
Chujdata хиляди благодарности за всичко, което си ми изпратила!!!
Отговори с цитат
  #176  
Стар 2nd April 2006, 18:49
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Не се изразих правилно за масажа ясно е че се прави с ръце имах предвид с какво мажете гърдите си? Аз в момента ги масажирам с бебешко олио Джонсън. А за солариума ще чакам няма начин кожата ми е много опъната за да се подложа на това но след месец ще питам доктора си ако слагам лепенка на белега дали мога да го почвам
Отговори с цитат
  #177  
Стар 2nd April 2006, 21:16
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Да, с това масло става, както и с всеки по-мазен крем. Аз лично си се масажирах с лосион за тяло, какъвто ползвах към момента. Но моите гърди са над мускула и не е необходимо сериозен масаж. Чувала съм, че грапавите инпрантанти не трябва да се масажират.И въпреки всичко, най-важното е да слушате съветите на хирурга си.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 2nd April 2006, 22:19
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Моите са грапави но ми казаха да ги масажирам леко но не ми е казал по 20 мин, както прочетох явно всеки хирург си има различно мнение по въпроса
Отговори с цитат
  #179  
Стар 4th April 2006, 15:01
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Моята операция беше вчера.Болката е тъпа, повече е опъването отстрани на гърдите и около зърната.Моите са през ареолата.
За разлика от милена 127 аз нямам чувството , че имплантантите са ми под мишниците.Напротив -имам чувството , че са събрани и "надупени" като на фолк певица. Много са напрегнати.Като се накланям имам усещането ,че ще ги "изсипя". Друг имал ли е такова чувство?
А как ме боли гърба..!Ще ми мине!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #180  
Стар 4th April 2006, 15:23
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:06.