IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th February 2007, 10:40
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Два пъти досега ми се е налагало да пия постинор, но при мен не се е получавало такова задържане на течности или напълняване. Единственият страничен ефект, който се появи и двата пъти беше, че ми дойде 3-4 дни след приема
Тогава това ме притесни доста, но след консултация с гинеколог ми се обясни, че е нормална реакция след приема на Постинор.
Момичета, моя съвет е ако нещо ви притеснява, просто се косултирайте с гинеколога си дори исамо по тел. да попитате, а не да се шашкате и да се притеснявате.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th February 2007, 12:06
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Не мисля, че корема ти се е подул от постинор-а, но лекарствата действат различно на всеки. При всички положения обаче, ако имаш проблем с газовете еспумизан-а би трябвало да ти помогне, ако не помага предполагам, че имаш друг проблем.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th February 2007, 13:11
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Незнам какво мислите за еспумизан-а ама много лекари не са доволни от действието му. А и аз не мога да се похваля с кой знае какъв резултат. Сега съм на Дуспаталин, чувам по-добри отзиви за него, ще видим Ама така или иначе, ще трябва да ходя на гастроентериолог. А за Постинор-а, не е задължинелно да ти дойде няколко дни след приема. Аз например все едно не го бях пила. Нито ми прилоша, нито ми се гадеше, а после си ми дойде нормално, и като дата и като признаци.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th February 2007, 13:14
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

А при теб, helen4ee, явно е просто напълняване. Вярно, че 5 килограма не се свалят бързо, но най - важното е да се движиш. Аз спортувам 3 пъти седмично, по около2 часа, във фитнес. Ако спортуваш, просто не спирай, спри газираните напитки, че те подуват корема, намали сладкото, пърженото и тестените неща. В комбинация със спорт напролет ще си в чудесна форма 8) Това е според мен
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd February 2007, 15:44
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране Постинор

При мен пък имаше друг ефект-адска болка следващия път като ми дойдеше. По принцип съм от жените-щастливки,които никога не ги боли. Ама тогава....беше ужас !!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th June 2007, 16:22
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Днес прочетох, че в началото на миналия месец Постинор-а официално е спрян от производство поради забелязване на чести случаи на страничните му ефекти като гадене, повръщане и др. Според Соффарма.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th June 2007, 06:18
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Не съм чула...възможно е...аз така и не разбрах от какво се подух така. Сега съм малко по-добре. но съм сигурна, че проблема не е в храненето, а и спортувам. Незнам. Дано не ми се налага да пия такива лекарства втори път.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th June 2007, 09:14
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Днес прочетох, че в началото на миналия месец Постинор-а официално е спрян от производство поради забелязване на чести случаи на страничните му ефекти като гадене, повръщане и др. Според Соффарма.
възможно е. напоследък рекламират обаче друг хап с подобно действие - казва се нещо като escapelle - едни девойки с оранжеви шапчици раздавар флаери по улиците
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th June 2007, 09:22
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Днес прочетох, че в началото на миналия месец Постинор-а официално е спрян от производство поради забелязване на чести случаи на страничните му ефекти като гадене, повръщане и др. Според Соффарма.
възможно е. напоследък рекламират обаче друг хап с подобно действие - казва се нещо като escapelle - едни девойки с оранжеви шапчици раздавар флаери по улиците
радвам се, че някой подкрепи мнението ми за Постинор. преди няколко месеца тук във форума ми се хилеха все едно говоря врели некипели, а аз се опитвах да обясня, че по думите на моя лекар това чудо продължава да се ползва само в нашата мила страна, другаде е забранен!!!
__________________
"Само този, който умее да се впечатлява, получава отговори на въпросите си"
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th June 2007, 09:28
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Cleopatra, постинора по никакв начин не може да бъде полезен. както и всякакви препарати с подобно действие - най-малкото защото са хормонални бомби, които ти разбъркват организма за дълго време напред.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: страничниефектиотпостинор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:06.