IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th March 2008, 15:45
trener4oto trener4oto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: varna
Мнения: 6
По подразбиране цялостно изчистване до лятото

Знам че има много такива теми,Но искам да ви попитам възможно ли до лятото да се изчистя , ако не напълно поне малко, та да не приличам на плашило . Та аз тренирам плуване-доста интензивно,ходя 2-3 пъти седмично. Ако започно НВД , плуването може ли да замени бягането сутрин И молбата ми е ако немога само с това да се изчистя дайте някакви съвети.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th April 2008, 22:42
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

ами не съм сигурен, че плуването може да замени едно кардио, затова ти препоръчвам да бягаш, въпреки че плуваш....относно това дали можеш да се "изчистиш" до лятото - няма невезможни неща, тук въпроса опира до силна воля и правилната диета. за съжеление не мога да съм ти полезен в това отношение, прегледай други теми за нвд-та и диети за изчистване, а пък за тренировките - кардиото си остава според мен най-добрия вариант в съчетание с други упражнение за отделните мускулни групи....успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th April 2008, 22:48
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

не ти трябва тичане, ако плуваш...достатъчно добро кардио е плуването (не говоря за някакво плацикане из басейна, а сериозно въртене на дължини - поне 1,5 - 2 км през ден)....ако си спазваш и НВД...няма да имаш проблем с изчистването....храненето е 90% от успеха.....но все пак крайният резултат при теб зависи и от стартовата ти позиция днес( килограми, % мазнини по тялото)....успех!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th April 2008, 19:53
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Плуването не е много удачно за изчистване понеже тялото не може да се загрее достатъчно добре. Само кардио рано сутрин му е майката И аз чакам да стане малко по-топло, че вече наближавам 96-97кг а по принцип трябва да съм 85
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th April 2008, 12:43
trener4oto trener4oto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: varna
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
не ти трябва тичане, ако плуваш...достатъчно добро кардио е плуването (не говоря за някакво плацикане из басейна, а сериозно въртене на дължини - поне 1,5 - 2 км през ден)....ако си спазваш и НВД...няма да имаш проблем с изчистването....храненето е 90% от успеха.....но все пак крайният резултат при теб зависи и от стартовата ти позиция днес( килограми, % мазнини по тялото)....успех!!
Ами всъщност ас плувам по около 5-6 км на ден и последните 2-3 км са спринтове ,ама по големия ми проблем е съчетаването на хранителен режим,защото след тренировка се връщам освирепял от глад.А и много си ям попринцим....Просто трябва да подбирам храните ли ??
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2008, 00:28
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

тичането не натоварва ли 4 пъти повече ставите от нормалното им натоварване за деня?
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цялостноизчистванедолятото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:08.