IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 26th April 2008, 02:18
naumbg naumbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Ето какво научих досега от пребиваването ми във форума:

1.Четенето и писането в този и подобните му форуми не носи никаква полза. Човек единствено и само може да се вдетини и да оглупее. Ако не вярвате, прочетете всичко написано досега по-внимателно. Изглеждат ли ви писанията като нещо написано от сериозни хора, разделили се отдавна с детството? За мен е донякъде оправдание това, че току излизам от детските си години, но за вас не знам. Доколкото разбирам повечето от вас са на по 20, 30 и кусур години. Някои от вас имат семейства и деца. Може ли така да се излагате?

2.Щом имате време да пишете денонощно по форумите, то вие или не работите нищо или работата ви е хмммм. За мъжете не знам, но за жените съм почти сигурен, че основните им занимания за деня, освен да клюкарстват в нета, са: да се пулят глупувато по няколко часа на ден в огледалото и да обикалят по магазините, харчейки без мяра пари, които най-вероятно не са заработили. Предлагам ви да се вземете в ръце и да почнете да вършите нещо наистина полезно за обществото. НАМЕРЕТЕ СИ РАБОТА. Като казвам работа, имам предвид истинска работа, а не да киснете и да си клатите краката по цял ден в някой офис, пийвайки кафенце с колегите.

3.Повечето от вас са на принципа око за две, зъб за чене. Човек да не смее да ви каже нещо. Нарочно се изказвах на места по-остро и предизвикателно, за да видя колко ви е акъла, а не защото искам да ви обиждам или нещо такова. И потока от обидни епитети и квалификации не закъсня. Някои от по-обидните ви коментари, дори бяха изтрити от админа. Още в първото мнение след първия ми пост ме изкарахте най-големия тъпак. Така, че за толерантност ви пиша 2.

4.Най-сигурния начин да привлечеш вниманието на една жена е като и кажеш, че не я харесваш. Доказателство за това са всичките тези страници, дето се изписаха след първия ми коментар.

И накрая ще кажа, че наистина си харесвам по-дребничките момичета, защото ми изглеждат по-миловидни и сладки. Защо мислите повечето хора се умиляват при вида на някое дребничко, пухкаво и беззащитно същество? Помислете! Затова са ви дадени глави на раменете, за да мислите, а не само да ги използвате като закачалки за шапки.
  #332  
Стар 26th April 2008, 08:55
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

1. Ти като сериозен и умен човек , защо изобщо си включи в този форум

2.Нямаш ли си по-приятни занимания и работа , че си се загрижил за нас

3.В началото вярно , че ни бяха забавни твоите постове , но ти прекали с провокацията и взе да ни ставаш досаден

4.Защо се взимаш толкова на сериозно
Едва ли някой се вълнува дали на теб ти харесват -ниски или високи ,
слаби или дебели , умни или глупави

Всеки си има различен вкус , недей да ни натрапваш само твоите предпочитания
  #333  
Стар 26th April 2008, 09:10
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Наумчо, ма ти изведнъж го подкара сериозно бре. Уйде ни удоволствието с тебе.
Ани е много права.
А и не е лошо да се замисляш в думите си преди да пишеш в разни форуми. Каквото и да целиш с провокацията си, обидите ти не бяха уместни.
Знай, никой от тук не ти се е връзал на глупостите, а всичко си беше майтап. Ако ти си го приел насериозно и се изясняваш сега... проблема си е твой...
Аре със здраве!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #334  
Стар 26th April 2008, 10:09
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Наумчо почваш да ме кефиш брат
Коментара ти няма да го разкоствам, няма смисъл. Важното е, че си имаш мнение и го споделяш с нас дори да не ни харесва (мен пък кво ме грее нали едва се виждам от земята ).
От мен имаш 6
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #335  
Стар 26th April 2008, 10:10
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Знай, никой от тук не ти се е връзал на глупостите, а всичко си беше майтап.
  #336  
Стар 26th April 2008, 10:12
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Знай, никой от тук не ти се е връзал на глупостите, а всичко си беше майтап.


много ги обичам тия постове, всичко им разбираш
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #337  
Стар 26th April 2008, 10:15
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Смятам, че му се вързахте!
  #338  
Стар 26th April 2008, 10:19
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

За връзване се вързахме. Но не сме се обидили. Поне аз.
Я се замисли Оскар, колко подобни идиоти срещаш в ежедневието си. Доста нали? А в нета? Още повече. Щото тук уж всички сме анонимни и можем да си правим и приказваме каквото си пожелаем.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #339  
Стар 26th April 2008, 10:25
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Оскар, аз лично не съм си ншто връзвала, нито обиждала, виж ми всички постове ако искаш... Просто той като реши да пусне сериозен пост му отговорих в същия стил.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #340  
Стар 26th April 2008, 10:41
naumbg naumbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
1. Ти като сериозен и умен човек , защо изобщо си включи в този форум

2.Нямаш ли си по-приятни занимания и работа , че си се загрижил за нас

3.В началото вярно , че ни бяха забавни твоите постове , но ти прекали с провокацията и взе да ни ставаш досаден

4.Защо се взимаш толкова на сериозно
Едва ли някой се вълнува дали на теб ти харесват -ниски или високи ,
слаби или дебели , умни или глупави

Всеки си има различен вкус , недей да ни натрапваш само твоите предпочитания
Може да съм "сериозен и умен човек", но съм само на 15 така, че много неща за мен са нови и се "включвам тук и там", за да придобивам впечатления и опит. Това, че говоря сериозно не означава, че се взимам на сериозно. Просто ми втръсна от целия този цирк. И като не искате да ви се натрапват индивидуални мнения, защо изобщо пускате форуми с подобни идиотски заглавия? Като гледам по колко мнения сте пуснали по форумите си мисля , че няма нещо на света, което да е толкова досадно, че да ви накара да спрете да четете глупостите, които са изписани там.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОВИСОКИИЛИПОНИСКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.