IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th June 2005, 16:22
bonbon
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране питам мъжете

Ей мажаги Години на ред жените се питат-какво искат мажете от тях Питам ви и аз- какво искате от една жена
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th June 2005, 16:55
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Kак какво?Секс ,секс и пак секс...А не боли ме главата,уморена съм и ред други.... Не сте ли се чудили колко грозни момичета "хващат" доста симпатични момчета....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th June 2005, 17:43
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Ама чакай бе,Госте!Ми те и жените това искат от мъжете А тва,че я боляло глава,била изморена....дрън-дрън!Просто и е писнало от тебе,не си и интересен вече
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th June 2005, 17:55
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Може да прозвучи странно за Дани, а за много мъже може и да не звучи странно, но май жените като цяло имат по-нисък сексуален апетит. Без да претендирам че е вярно, но може би е обусловано хормонално. Все пак женските индивиди (не само при човека) се разгонват през опрелени периоди. Докато мъжкият е винаги готов. Тоест секса в природата е когато женската даде. Мъжкият ако е жив и здрав няма колебания...

При човека разбира се има и социално-психологически фактор, който може би е по-силен от биологическият. Но и при него може да се намерят доводи, които само да подкрепят тезата. А именно идеята че мъжът обладава жената, че тя му "пуска" ако е заслужил и т.н. Това е много глупаво и сексистко, доста остаряло, но за съжеление шокиращо голям процент момичета разсъждават точно така. Те са готови за секс едва след като мъжът "заслужи" или се "докаже" за достоен.

Със сигурност в дългосрочната връзка това последното има доста по-малка сила, но е факт че много повече жени губят желание за секс, отколкото мъже. Също така много повече от половината жени с които съм говорил по въпроса казват, че живеят без проблем и без секс. При мъжете мисля че няма нужда да отбелязвам какво е положението...

Така че конкретно по темата- според мен е факт че има разлика в желанието на мъжете и жените.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2005, 19:34
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Очаквах малко повече от вас Нима гледате на жената само като инстромент за удоволствия?!?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2005, 00:08
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Льофи,темата не е за секс,но понеже Гостът е дал такъв отговор,аз малко на шега му отвърнах така ...Обаче,ако беше темата за секс,не на шега пак щях това да отговоря.Ти не знам с какви жени си говорил,но това никак не е нормално да живеят без секс,да не им липсва.При момичета да,но за Жена това не е нормално.Или пък мъжете,с които са били или с които живеят,са станали причина сексът да се превърне за тях в нещо скучно и даже ненужно.А такива периоди на разгонване....има при животните,но при жените няма такива,съдя по себе си де .Стига мъжът да знае как да си поиска,кое и доставя удоволствие.Бих говорила още много,но не искам повече да разводнявам темата Нека да кажат мъжете какво искат от нас,освен плътските удоволствия
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th June 2005, 09:30
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Хубаво е че даваш толкова открито мнение, но ти говориш само за себе си, а аз за хората като цяло. Така че противоречие все още няма...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th June 2005, 15:40
Лили
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мисля,че Лиофи е прав.В началото на една връзка сякаш сексуалните апетити са изравнени,даже често жената е "инициаторка" и чака мъжът да е в състояние за продължение,но при по-продължителна връзка нещата обикновено се променят.Поне при мене е така,само че аз си го казвам честно и "окото ми не мига",а други държат на имиджа си на сексуални тигрици Не ритам срещу природата-когато не искам-не искам и не се комплексирам,че съм нещо"увредена". Имам вече други приоритети;когато съм скапана от работа и деца си мисля единствено за едно"братско"сгушване в леглото и здрав сън.Даже не си правя труда да измислям оправдания,като тези с главата...Може и да не му е лесно,но мъжът ми се нагоди към моя ритъм,очевидно защото има и други неща,които иска от мене освен секса ,като например най-добър и надежден приятел и партньор,весела и интелигентна компания,майка на децата му и "мениджър"на дома му,привлекателна и добре поддържана жена с умерени сексуални апетити.За сега това е достатъчно,а аз живея сега...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2005, 16:08
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лили
мъжът ми се нагоди към моя ритъм,очевидно защото има и други неща,които...
Ти внимавай да не стане "мъжът ми се нагоди защото има и други неща, коЯто...."

Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th June 2005, 16:31
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Айде стига офтопик за секса и половите различия. Ето и моите фактори:

Весела и засмяна. Искам тя да излъчва позитивна енергия, да е щастлива и необременена от проблемите на живота.

Интелигентна и остроумна. Да може да се смее. Да разбира от хумор и самата тя да е забавна.Искам общуването с нея да е забавление

Благородна, великодушна и състрадателна. Да може да си надмогва дребните страсти, които всеки от нас има. Да може да прощава грешките на другите и да и пука за нещастието на другите, просто защото са хора, независимо дали са и близки или не.

Открита и честна. Да е контактен човек, устроен така, че да иска да споделя чуствата и мислите си, а не да ги пази за себе си. Да не избира по-лесният път на лъжата а да е готова да поеме последствията от истината, независимо какво и коства. Просто защото така счита за правилно.

Чаровна и сексапилна. Външноста не е най-важната и не е определяща, но има значение. Освен че сме мозъци в телесни кутии, в нас има и едно животно, което следва своят инстинкт. И заради този инстинкт съзнанието колкото и да обяснява кое е правилно и кое не, животното ще направи това, което чуства.

Последно и решително- да ме харесва :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: питаммъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:57.