IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 1st July 2005, 18:37
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Лиофи, момичето е писало ясно: една супена лъжичка оцет
Не се притеснявай толкова от моите съвети
И не е това, че киселината реагира с мазнината, а по - скоро че активира определени ензими.
Но оцетът в храната май - по скоро влияе мазнините в храната. Свалянето на мазнини си иска своето.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd July 2005, 09:35
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Това дете на толкова други места се е изказало и дава съвети за отслабване,а тук пък иска съвет......
Значи,недей да гладуваш.Храни се по-често и по малко.Никога не яж права и бързо.Храни се бавно,дъвчи много,щото човек като яде бързо,не може да усети кога се е заситил и продължава да тъпче.Сладки,пържено,мазно, чипсове,солети направо ги забрави.Ограничи тестените произведения.Забрави за кока кола и всякакви други подсладени и газирани боклуци.В училище по-добре си носи някакъв плод вместо сандвичи.Ако не можеш без сандвич,нека да е от пълнозърнест или ръжен хляб.Не слагай колбаси,луканки...Най-добре пилешка или пуешка шунка и лист зелена салата,или пиперка,репички...Пий много вода,ама не примерно за половин час да изгълташ 1 литър!По малко и на често.Ангажирай си времето с някакъв спорт.Щом като казваш,че ти тежи от килограмите,може би най-добре ще е плуването.Успех
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd July 2005, 10:00
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Ми аз имам няколко въпроса и понеже тук стана дума за някои от тях реших тук да питам
Значи само за оцета да кажа не свърши кой знае каква работа(поне при мен де) освен,че е гаден и вреден А въпросите ми са,като се заговорихме за вредни работи:
1.Може ли да се отслабне с диуретици?Майка ми е лекар и аз я питах,но тя ми каза,че с тях се губи главно вода и после мн бързо се качва пак.
2.Много ли е вредно да се пият по 5 литра вода на ден?Чух,че някаква жена остлабнала с 45 килограма само така
3.Аз съм 167 и тежа 56 килограма обаче от няколко седмици съм на една доста свирепа диета(главно вода,зеленчуци и въздух) въпреки,че съм я поспряла тези дни понеже имах малко проблеми и се поизплаших Кажете ми как след като сваля още малко де,да започна да се храня нормално без да кача старите килограми? Искам да кажа и,че спортувам не само гладувам,тае бо и 3 пъти на фитнес в седмицата е с диетата честно казано нямах мн сили,обаче....няма значение
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd July 2005, 05:52
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

LolaBunny, това, което чета в постовете ти няправо ме ужасява. Скачаш от крайност в крайност и само точка 2 е сравнително нормално нещо в цялата ти работа, но на 100% противоречи на точка 1.

1. Диуретиците изкарват водата от организма. Това им е смисълът; един вид пречистване от солите и други примеси, както и нерядко - стероиди - имаха ако не се лъжа и таквоа приложение - изчистване от допинг. От тях ще свалиш килограми, но не и мазнини.
2. 5 литра вода не е малко, но няма с какво да е вредно. Единствено при такива количества можеш да завишиш леко приема на сол и калии - да кажем от бананите, за да не губиш електролитния баланс. Толкова вода ще позабърза метаболизма, ще помогне за изхвърляне на токсини и отпадъци, ще създаде благоприятна вътрешна среда - особено сега в жегите организмът си има нужда от значително повече вода. Но чудо няма да направи. Водата няма да свали; тя ще ти помогне да изхвърлиш остатъците от това, което си свалила и ще помогне за малкото ускоряване на процеса.
3. Глад е най - голямата дивотия. Получаваш повреди на стомашно - чревния тракт, а отгоре на това си забавяш метаболизма и след като преустановиш глада, килата пак скачат. Направи си една Нисковъглехидратна диета. Прочети малко повече; сметни си калорийния разход, мини на калорийна рестрикция. Глад + спорт = няма да изкараш дълго, не и здрава. Не я разбирам тая мания на жените, без да говорим, че за ръста си имаш почти перфектно тегло, макар че с тоя глад не се знае каква му е структурата...
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th July 2005, 09:37
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

А можеш ли да ми кажеш как да си забързам метаболизма има ли някакъв начин?Бих питала за някакви хапчета,ама съвсем ще ти затвърдя мнението за крайностите(и все пак има ли такива хапчета? )
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th July 2005, 13:31
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Анаболните стероиди. Това им е идеята, забързват метаболизма.
Разграждането на мазнините можеш да засилиш с кофеин, термогенетични продукти, адреналин и преди всичко тироксин, Т3 - хормон на щитовидната жлеза.
Как ти звучи?
На мен не ми звучи добре.
Естествени пътища за забързване на метаболизма:
1. Храни се поне 4 пъти дневно на малки порции.
2. Спортувай активно
3. Приемай поне 3 - 3,5 литра вода на ден, а може и до два пъти повече(тази в храната се отчита също)
4. Приемай витамини и минерали, действащи като ензими и катализатори.
5. Изхвърли баластни вещества от храната - алкохол, сладолед, газирано, наситените мазнини също трябва да се избягват, както и трудно усвоими вещества
6. Избягвай добавки, храни, соли, които могат да ти помогнат да задържаш вода
7. От време на време можеш да правиш профилактика на храносмилателния тракт и преди всичко на черния дроб с леки храни и карсил. Не повече от 1-2 пъти годишно; няма смисъл.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th August 2005, 09:44
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

мерси наистина са пия едни хапчета и с тях отслабнах с 10 килогарама ще давам в същият дух
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th August 2005, 21:38
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Кои хапчета???Кажи моля теее
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th August 2005, 22:26
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

лактофлор про диет+оцет
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th August 2005, 23:19
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Мерси много.А само от тях ли отслабна или....???
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоляВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.