IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29th September 2006, 10:10
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

срещу селулит най-доброто са масажите, знам го от опит, но трябва и малко диета. не може да ядеш тлъсто и сладко и да чакаш само на масажите
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th September 2006, 10:44
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

За хранителния режим е така, но и много вода трябва да се пие!!! Преди 2 дни обаче чух невероятна теория защо съм гладка...една масажистка ми каза, че е защото задържам вода!!! Щях да падна...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th September 2006, 11:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз лично не бих отишла повече при тази масажистка
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th September 2006, 08:55
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

аз ходя в това студио,но на кола маска и солариум,лятото се подложих на 3-4 антицелулитни,но при жената(там са мъж и жена масажисти)та тя ме масажираше първо с някакъв пилинг,после с някакво масло,после ми прави вендузи(много болят) и накрая ме минаваше с някакъв масажор.За толкова време дето ходих нямаше как да разбера дали има резултат,но не ми беше оставила никаде синини.Само че тази процедура ми струваше 17лв а за 10-150лв
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th September 2006, 09:06
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
За хранителния режим е така, но и много вода трябва да се пие!!! Преди 2 дни обаче чух невероятна теория защо съм гладка...една масажистка ми каза, че е защото задържам вода!!! Щях да падна...
Като ходите питайте, теси дето работят с вас кво са завършили. Ако са само масажисти изкарали някои курс - аз не бих се доверила, може не само да не ти помогнат, но да ти навредят. Аз мисля, че хората които правят масажи трябва да имат медицинско образование. Да са кинезитерапевти или поне рехабилитатори. Иначе самозвани масажисти има навсякъде. Един специалист никога не би казал подобна глупост
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаединсалонСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:06.