IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 3rd April 2009, 13:16
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Ще поразпитам дали някой знае в София къде има добър масажист /около Младост или Студентски град/, защото с моето работно време от 9.00 до 18.00 нямам много възможност да пътувам...
А иначе съм супер навита! Но не знам къде. Ако някой се сеща - предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #132  
Стар 3rd April 2009, 16:30
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Ще поразпитам дали някой знае в София къде има добър масажист /около Младост или Студентски град/, защото с моето работно време от 9.00 до 18.00 нямам много възможност да пътувам...
А иначе съм супер навита! Но не знам къде. Ако някой се сеща - предварително благодаря!
Лейди, знам за един много добър кинезитерапевт.Учил е кинезитерапия
в Холандия и е много в час с разните му там болежки. Работи в района на Орлов мост. Пращам ти на лични телефона му ако прецениш да му се обадиш.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 6th April 2009, 14:53
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Благодаря !
Отговори с цитат
  #134  
Стар 6th April 2009, 21:50
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Ще поразпитам дали някой знае в София къде има добър масажист /около Младост или Студентски град/, защото с моето работно време от 9.00 до 18.00 нямам много възможност да пътувам...
А иначе съм супер навита! Но не знам къде. Ако някой се сеща - предварително благодаря!
има добър център по кинезотерапия в квартал редута, ще ти пратя съобщение
Отговори с цитат
  #135  
Стар 27th June 2009, 13:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

здравословни проблеми не-взимат се витамини,косопада е факт,но се третира пак с витамини и препарати за косопад.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #136  
Стар 28th June 2009, 17:53
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Аз искам да споделя, че след операцията се чувствах много добре, само помня че бях много щастлива (миналата година 17 юли). Абсолютно твърдо и сигурно казвам че не ми се е отразила по някакъв начин с лошо, изобщо не сам усетила нищо гадно. А, само се сещам че първия път като трябваше да ми дойде след операцията ме боляха много гърдите отстрани (вечерта и сутринта ми дойде и всичко мина).

Бих ви посъветвала да не мислите за тези неща, защото понякога човек като започне да ве вглежда и да си въобразява на психична основа се появяват нещата. Мислите само за позитивите и това е. Успех на тези, които им предстои.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксеотразиоперациятанаорганизмави
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.