IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 24th July 2009, 11:13
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
(Иначе ми каза, че на гръдния си кош и 700 мога да побера; даже и двруг хирург го потвърди)


Ей на това твое мнение вече му се носи ехото в ефира.
инвазията на едрогърдите!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 24th July 2009, 11:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Гуен бюстът е като истински,подкрепям мнението на Моник.Много,ама много рядко се срещат силиконови гърди,които да не им личи,че са такива! Невероятен резултат,въпреки,че са още новички.Предвид моите гърбави цици,твоите хич не ми изглеждат високи.Като 2 капки са
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #83  
Стар 24th July 2009, 11:26
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Gwen, страхотен резултат миличка много се радвам за теб (ти го знаеш)заслужаваше си чакането
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #84  
Стар 24th July 2009, 11:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Предвид моите гърбави цици,твоите хич не ми изглеждат високи.Като 2 капки са
Вероятно мускулът ти е по-силен и ги държи здраво, което и ги очертава допълнително. Но няма къде да ходят, ще се смъкнат Виждала ли си на другите момичета с анатомични снимките - да видиш, че при почти всяка го има това "изгърбване",2 а после какви стават - след 5-6 ти месец?!
Суитка...Как мислиш, че цицораните в САЩ си слагат от 700-1000 сс в гърда? Да не би да са някъв нов извънземен анатомичен вид...? Просто не е проблем да се съберат такива кубици - въпросът даже не е само в риска, който поемат хирурзите, а е доста по-принципен - ако си сложиш такъв кубик на 25, кво правим като станеш на 35...? Аз съм се разписала във всички графи, така да се каже (възраст, деца, и др. изкривявания ) - Но в Щатите това с цицоманията се е превърнало в доста доходоносен бизнес и там го няма "естетичния човешки" момент. Мисля, че консервативната практика с поставяне на нормален кубик в БГ си е предимство все още за нас, макар някои да не го приемат
Женя, обичам те!!!!!!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 24th July 2009, 12:01
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Да, gwen, точно този "принципен проблем" се опитвам да визирам отдалеч, споделяйки, че винаги ще се намерят искащи несъответстващи за физиката им импланти на всяка цена. И неминуемо ще дойде вълната от недоволните и в частност от хирурзите си. Дано наистина у нас се запази "консервативната практика" за по-дълго време.
А, иначе, 700 cc сами по себе си отдавна не са предизвикателство за хирурзите в САЩ, както знаем...
Отговори с цитат
  #86  
Стар 24th July 2009, 12:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

.
Цитирай:
че винаги ще се намерят искащи несъответстващи за физиката им импланти на всяка цена. И неминуемо ще дойде вълната от недоволните и в частност от хирурзите си. Дано наистина у нас се запази "консервативната практика" за по-дълго време. Wink
Би било добре, тк поне в щатите покрай тея цицомании и ремонтите, свързани с тях, има и хирурзи практикуваши само ревизии и реконструкции, за разлика от тук..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 24th July 2009, 15:45
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Браво на теб Гуени,честото и със здраве.
Уникална жена си ти,постигаш това,което желаеш
радвам се много за теб!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 24th July 2009, 16:19
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Честито и от мен Възхищавам ти се, че не се отказваш, докато не постигнеш, каквото искаш
Отговори с цитат
  #89  
Стар 24th July 2009, 18:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Данис, Сиби
Отговори с цитат
  #90  
Стар 24th July 2009, 18:47
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Гуен , много ми се искаше да те видя. Може би като се понаместят. Аз гледам тука едни - Арион -GX -AX-535 W=14,9 H=13,9 Pr=6,1
Сега съм с Мак 320 -имаш ли идея - по твърди или по меки ще са с Ариона. За съжаление не знам нищо за тези с които съм-кохезитет и т.н. Само предполагам , че са нисък профил .Дано наистина да са Мак Ган поне.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големияткубикизкусителнаперспективаилитежкоquotбре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:21.