IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21st June 2010, 01:05
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

еми да ама АКО* беше налице нямаше изобщо да има тема и мойте + твойте мнения в нея :П
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st June 2010, 10:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Не е по темата, обаче чуйте само каква песничка са направили хората за полицията си
http://www.youtube.com/watch?v=84la0...eature=related
Лошото е, че не разбирам кво точно се пее. Ако някой може да преведе ще съм много
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st June 2010, 12:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Ето в част от това предаване повече за случая на Максим Савов (гостува приятелката му). Останалата част от предаването също е интересна.

http://www.btv.bg/shows/seizmograf/v...eizmograf.html
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th June 2010, 21:05
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Господи..кажи ми как да уважавам г-н ушев ???
дано не ме арестуват защото ходя по мачове,протести,бръсна си главата и мразя свинщината наречена "23 септември"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th June 2010, 11:03
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Има доста такива случаи, за съжаление който не е пострадал не се впечатлява особено.Аз също имам познат арестуван по абсурдно обвинение, дори разпознат.....от анонимен свидетел...
Лошото е, че твърде много хора вярваха на Б.Б. и сега, когато започва да си личи колко некадърен е той и хората му, не могат да си позволят да се оа..ат в единственото нещо което хората си мислят, че правят добре.Приеха поправките в НПК и азпочна да се работи вече с тях:анонимни свидетели, резервни защитници, удължен максимален престой в ареста.....Просто виждат, че хората се пробуждат от транса и ги хваща страх!Оправдаха Маргените...Е как няма да ги оправдаят като няма доказателства!Арестуваха толкова много хора, дали са виновни или не, само арестуваните знаят, но съм сигурна, че и срещу виновните няма доказателства.Всеки е чувал за Маргени, Барети,Октоподи, но това са градските легенди, а полицията работи с тях...за съжаление.За това се направиха промени в закона, защото това е единственото нещо, с което затваряха очите на хората.И сега, когато сроковете за арестантите започнаха да изтичат трябва да се измисли нещо друго....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th June 2010, 14:32
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от p1p1r1p1
Оправдаха Маргiiните...
завиждаш им, защото са успели
Нормално е да ги оправдаят, беше очевидно, че прокуратурата не си е свършила работата и конкретно тва дело се проточи сумати време, а трябват истински доказателства - не просто обществено мнение, че са лоши. Италианските мафиоти за тва ги дебнат по 30 години и накрая ги съдят за финансови измами, примерно, а той преди тва избил 50 човека..
Друг е въпроса, че срещу "нормалните" хора се процедира без доказателства, както става ясно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th June 2010, 16:07
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Akо бях в затвора, със сигурност щях да им завиждам
Яд ме беше, че Б.Б. спечели изборите, но сега като го гледам как спихва, даже се радвам, че му гледам сеира .Друг е въпроса, че не се знае какви може да ги забърка още, а после ние обикновените хора ще плащаме за грешките му/им , или вече плащаме
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th June 2010, 16:20
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

и след Бойко кво мислиш следва, масово вразумяване по време на избори отново от трън та на глог
между другото,
www.emoenevinen.com
иии картинка
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th June 2010, 22:06
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Не, очаквам все по-страшно затъпяване , но това е друга тема.Снимката е актуална
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: затрамваясъдацветановбойко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.