IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 29th July 2010, 15:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Керасаки ни една дума не е в състояние да опише съпричастноста ми към фактите,които описваш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #102  
Стар 29th July 2010, 16:57
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Мдааааааа, когато фактите говорят.......На новия аватар нослето ти е супер ( не само то де ) Добре направи, че не се натресе в ръцете на Джамбазов, аз сега да му мисля, че мъжът ми и дума не дава да обеля за трета рино, а аз не мога да се търпя така.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 30th July 2010, 05:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

чиста случайност,че едва не тръгнах за операция при него..въпреки,че не ми даде никакви надежди...просто незнаех,че има УНГ,които могат и изпълняват това,което са казали.Не бих си пипнала носа вече,щастлива съм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #104  
Стар 30th July 2010, 09:45
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
И така...5 месеца след риното при Джамбазов аз мога да кажа същото, което казах и в началото- УЖАСЕН РЕЗУЛТАТ!!!!!!Нито финкционално съм доволна, нито от естетическа гледна точка.Преди да отида за операция НЯМАХ никакъв проблем с дишането, я сега пръстите ми са се в лявата ноздра, защото и при най-малкото боклуче не мога да дишам с нея.Осем годишно хлапе ми прави постоянни забележки от рода на : " Мамо, не си бъркай постоянно в нослето, много е грозно!" ( мерси док, че ме издокара така - да ти се връща )Колкото до визията, ми то просто е антонима на думата "естетично" и на думата "красиво".Едва ли има някой с ринопластика, който е отишъл с НАПЪЛНО ПРАВ НОС и се е сдобил с " гърбичка".Аз съм безкрайно разочарована от работата на Джамбазов, а и осемгодишното всеки път като ме завари на огледалото само ме пита : "Защо не си направиш стария нос?С този не си хубава".Срам ме е да се смея пред хората, защото "връхчето" на носът ми се оказва по-голяма от горната ми устна и изглеждам УЖАСНО. Ако това е работа на "къдърен хирург" .......

Всичко това е повече от ужасно. Аз се чуствах съсипана след моята рино при положение, че никой не ми е казвал, че изглеждам зле, а ако някой ми го беше казал вероятно щях да искам да умра. И то дете- с цялата им искреност. Съчуствам ти, но съчуствието няма да оправи нещата. Ако не можеш да свикнеш със себе си- има само един начин да опиташ да оправиш това. И за съжаление няма гаранции. Моя приятел ме подкрепя за трета рино, но на мен сякаш не ми стига куража. Защото колкото и зле да мисля, че изглеждам сега- винаги може да стане и по-зле. Но вероятно ще опитам ... някой ден.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 30th July 2010, 23:40
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Да децата са жестоки със своята откровеност, без да знаят колко е болезнена тя.VALQ ти си щастливка, че има кой да те подкрепи, което никак не е малко.Мъжът ми за сега и "гък" не дава да се спомене за трета операция.Знам, че в крайна сметка ще склони, но ще му трябва доста време, защото него също като теб го е страх, че може да стане и по-лошо, особено след издънката на Джамбазов.И той си е прав де, тъй както ми е тръгнало може накрая и да се сдобия с нос тип Ж.Депардьо или Б.Стрейзън или пък да ми се разпадне като на Майкъл, некоректни хирурзи колкото щеш, пари да имаш!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 31st July 2010, 09:14
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
некоректни хирурзи колкото щеш, пари да имаш!
Бих казала, некоректни хора колкото искаш

Ти обади ли му се след операцията, обсъдихте ли проблема
Много е лесно да плюеш по някого, без да отчиташ реално ситуацията, та това не ти е първа ринопластика, изобщо знаеш ли какво е било положението на тъканите преди това и защо се е стигнало до този резултат. Нима си мислиш, че М. Джексън с неговите възможности се е оперил при някой некадърник просто понякога вината не е в хирурга, а в изходното положение и организма на човека. Но то е ясно, че е по-лесно да петниш името на някого, вместо да се замислиш малко и да допуснеш, че би могло да има и друга причина за състоянието ти

Наистина, в началото изпитавах съжаление към теб, защото самата аз съм минала през подобни изпитания, но ти наистина прекаляваш
Отговори с цитат
  #107  
Стар 31st July 2010, 09:48
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

kerasaki , съжалявам за това , което преживяваш , но прочети добре поста на emiko (има резон в написаното )

От всичко прочетено , съм стигнала до извода , че последващите корекции , след една несполучлива ринопластика , са МНОГО по-сложни от първоначалната операция.

Дано имаш късмет някой ден нещата при теб да се оправят и да получиш нослето за което мечтаеш !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #108  
Стар 2nd August 2010, 08:56
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Спор няма за това, че всяка следваща операция е по-сложна от предишната. Това го знаем ние- знаят го и хирурзите. Той е бил наясно, че това не е първична ринопластика. И в крайна сметка идеята на всичко това е новия нос да е по-добър от стария. Не идеален, но по-добър. И когато това не се получи (и то не за първи път) ... Аз разбирам kerasaki. Бих дала тези пари, които дадох на Цветков само за един миг да се видя след неговата намеса и после нещата да си се върнат както си бяха. Нямаше да му ги искам обратно. Но хора разберете- всеки човек си има възможности. Няма нищо нито обидно, нито срамно да кажеш, че дадено нещо ти е извън възможностите. И моля ви, не нападайте хора на които и без това им е достатъчно тежко. Форума е за това всеки да изкаже мнение за да може следващите да са наясно с рисковете.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 2nd August 2010, 17:12
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
некоректни хирурзи колкото щеш, пари да имаш!
Бих казала, некоректни хора колкото искаш

Ти обади ли му се след операцията, обсъдихте ли проблема
Много е лесно да плюеш по някого, без да отчиташ реално ситуацията, та това не ти е първа ринопластика, изобщо знаеш ли какво е било положението на тъканите преди това и защо се е стигнало до този резултат. Нима си мислиш, че М. Джексън с неговите възможности се е оперил при някой некадърник просто понякога вината не е в хирурга, а в изходното положение и организма на човека. Но то е ясно, че е по-лесно да петниш името на някого, вместо да се замислиш малко и да допуснеш, че би могло да има и друга причина за състоянието ти

Наистина, в началото изпитавах съжаление към теб, защото самата аз съм минала през подобни изпитания, но ти наистина прекаляваш

Всъщност не мисля, че трябва да има свещени крави измежду хирурзите и пациентите да не смеят да обелят и дума, когато не са доволни, и то не поради някакъв си свой каприз, а просто защото резултатът от операциите е наистина незадоволителен.



Ако една втора ринопластика е значително по-трудна от първата, представете си пък третата операция каква ще бъде, и дали изобщо някой ще може да оправи нещата . Ето защо на консултациите лекарите би трябвало да кажат - Това го мога, а това -НЕ! Или пък - Не смятам, че е редно да правя исканата корекция, просто защото очакванията са нереалистични И тогава на такъв лекар никой няма да му се разсърди, напротив, само ще му каже ЕВАЛА!!! И няма да има после оплаквания по форумите. Вярно е, че никога няма гаранция, че резултатите от една операция ще са ок, но когато НЕ СА ок, не мисля, че трябва да виним себе си като пациенти , освен ако разбира се не сме си предизвикали с недисциплинирано поведение след операцията сами някакви последствия. В крайна сметка целта е, ако не може да ни се помогне, поне да не ни се вреди, а ако това се е случило, поне да не се замита случая под килима . Не смятам, че kerasaki, освен на не особено хубав нос, трябва да е осъдена и на мълчание
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 2nd August 2010, 19:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Съгласна съм с Валя и Глезанка

Надценил се е човека джамбазов,тва е истината.Като неможе човек да изпълни обещанието си да не го дава,а?!
И на мен това ми направи впечатление,че се има за много кадърен,ма то кадърноста не е в това да вириш нос,а да подкрепиш самочувствието си с факти!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:06.