IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd August 2010, 12:54
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не мога да го побера на снимка

майтап няма- имам гърбица и обмислях операцията. Но после реших, че засега няма да си пипам нослето, а след 10ина години ще направя една комби-операция - лифтинг, нос, клепачи... абе общо освежаване /подмладяване на лицето
и това ще стане в Австрия, а не в България ( не знам как е в БГ, но тук ти правят отстъпка за останалите интервенции) при същия лекар, който ми прави гърдите
Отговори с цитат
  #122  
Стар 3rd August 2010, 13:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ще направя една комби-операция - лифтинг, нос, клепачи... абе общо освежаване /подмладяване на лицето
Не мисля, че е добра идея да е 3 в 1. При риното се получава голям оток и това няма да позволи да се направят добре другите две интервенции. Моят съвет е първо ринопластиката и поне след няколко месеца другите неща.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd August 2010, 13:20
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
... ако има смелостта ще качи и снимки и ще се оттегли, а другите сами да преценяват каква поука да си вземат и какво заключение да си направят
Че тя не е ли качвала снимки ? ...То така всеки може да хули и плюе , без снимков материал не вярвам аз !


Ами аз прочетох, че снимки праща на лични. В крайна сметка, ако се чувства подтисната от външния си вид, едва ли ще й е приятно снимките й да седят на вниманието на всеки . Това не значи, че историята й е неистинска или пресилена. Едва ли всички, които са доволни са си качили снимките, но не им поставяме под съмнение думите. И не мога да разбера настървението, с което се нахвърлят някои тука върху недоволни и ПОСТРАДАЛИ. Нали форумът е затова - да може всеки да се изкаже, за да се помага с информация на други, които тепърва тръгват по този път.



Цитирай:
Първоначално написано от sibi
от всеки патладжан люто чушле не става
Много удобно извинение за всеки гаф на пластичната хирургия, може би трябва да се предложи за официално мото на гилдията , тъй де, откъде накъде някой си с патладжанест нос, се е размечтал за нещо друго, да си знае - сам си е виновен, че е дефектен, и хич и да не помисля да иска да се променя . А ако много ще - ами да не се е раждал в България ( и затова ли сам си е виновен )...


Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Жалки сте
Жалък е някой, който се е вживял в ролята на ментор и ни казва какво е позволено да мислим и пишем, и как е правилно да се чувстваме, и ако не дай си Боже не мислим, пишем и чувстваме по правилния начин - бой по канчето .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd August 2010, 13:37
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Нали форумът е затова - да може всеки да се изкаже, за да се помага с информация на други, които тепърва тръгват по този път.
Това имам предвид и аз, но май четеш между редовете.
Хайде, останете си със здраве
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd August 2010, 13:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
от всеки патладжан люто чушле не става
Много удобно извинение за всеки гаф на пластичната хирургия, може би трябва да се предложи за официално мото на гилдията , тъй де, откъде накъде някой си с патладжанест нос, се е размечтал за нещо друго, да си знае - сам си е виновен, че е дефектен, и хич и да не помисля да иска да се променя . А ако много ще - ами да не се е раждал в България ( и затова ли сам си е виновен )...
С което исках да кажа, че е важно хирурзите да дават реалистични обещания, а пациентите - да имат реалистични очаквания. Тогава няма да се налага да си измиват ръцете едни с други
Отговори с цитат
  #126  
Стар 3rd August 2010, 13:57
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И понеже тръгналите да си правят ринопластика обикновено искат "малко сладко носле", без да се замислят за изходния материал, ще кажа, че няма хирург на света, който да може БЕЗОПАСНО за вашето собствено здраве да намали носа ви тройно или дори двойно. А който твърди обратното, нека си спомни докъде стигна Майкъл Джексън с нереалистичните си желания за "малко сладко носле".
Отговори с цитат
  #127  
Стар 3rd August 2010, 14:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ще направя една комби-операция - лифтинг, нос, клепачи... абе общо освежаване /подмладяване на лицето
Не мисля, че е добра идея да е 3 в 1. При риното се получава голям оток и това няма да позволи да се направят добре другите две интервенции. Моят съвет е първо ринопластиката и поне след няколко месеца другите неща.
аз тази идея засега не съм я обсъждала с лекар, тaка че може и да си права. Моите разсъждения бяха, че и трите интервенции оставят отоци, та ако може с един куршум да гръмна и трите заека ...
Отговори с цитат
  #128  
Стар 3rd August 2010, 14:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ако някой лекар се навие да ти ги прави 3 в 1, бягай далеч от него! Не се съмнявам, че и такива ще се намерят , но най-много да ти докарат асиметрия...
Отговори с цитат
  #129  
Стар 3rd August 2010, 14:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

имам безгранично доверие на хирурга ми и съм убедена, че той не би се съгласил ако не е убеден в крайния резултат.
Но както казах това ще го мисля след 10ина години, засега гърбицата на носа ми не ме притеснява до такава степен
Отговори с цитат
  #130  
Стар 5th August 2010, 09:27
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
некоректни хирурзи колкото щеш, пари да имаш!
Бих казала, некоректни хора колкото искаш

Ти обади ли му се след операцията, обсъдихте ли проблема
Много е лесно да плюеш по някого, без да отчиташ реално ситуацията, та това не ти е първа ринопластика, изобщо знаеш ли какво е било положението на тъканите преди това и защо се е стигнало до този резултат. Нима си мислиш, че М. Джексън с неговите възможности се е оперил при някой некадърник просто понякога вината не е в хирурга, а в изходното положение и организма на човека. Но то е ясно, че е по-лесно да петниш името на някого, вместо да се замислиш малко и да допуснеш, че би могло да има и друга причина за състоянието ти

Наистина, в началото изпитавах съжаление към теб, защото самата аз съм минала през подобни изпитания, но ти наистина прекаляваш
И като му се обадя кво?Едва ли даже ще се сети за мен и моя нос, а да се разходя от Атина до Пловдив за да чуя каквото и да било без това да подобри с нищо състоянието ми,не мерси!Я ме цитирай как точно съм плюла по доктора ТИ, че ти на това ако му викаш плюене....Аз просто изказах неудовлетвореността си от неговата намеса по моя нос и споделих моето разочарование.Обаче ти си толкова болезнено чуствителна, когато става на въпрос за Джамбазов, че чак ставаш "жалка".Има факти и те са тези, които съм изложила, това че ти не искаш да ги приемеш си е твой проблем.Просто се осъзнай малко, само една влюбена жена е толкова безрезервна във вярата си към обекта на нейните чувства или една майка към детето си ( доколкото знам ти не си майката на Джамбазов, нали?)И кой по дяволите ти е търсил съжалението?Ти в ролята на каква се изживяваш тук?Съжелявала ме била тя видите ли, а аз неблагодарницата, смея да извисявам глас срещу нейната свещенна крава, ама как смея да си позволявам такива фриволности?Тук никой не търси съжаление, ЯСНО?Пострадалите или разочарованите искат напътствия, морална подкрепа и съпричастност, а не съжаление.Ти съжалението на останалите ли търси тук след 2-те си неуспешни ринопластики?Ако е така си наистина "жалка", а не ние ( както разбираш теб цитирам пак )Снимки да съм била качила, че ти и така ми се подиграваш, за какво са ти снимки?Пратих на хора, които могат да ме разберат и да ми бъдат съпричастни, а не на такива дето да ме съжаляват?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.