IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 5th August 2010, 09:36
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

И още нещо, в момента почивам в Банско, а идната седница ще съм за 10 дни на Албена, както разбираш ЕМИКО, няма да ми е до разговори с теб.Така, че ако има нещо друго да ти кажа ще е в края на август или началото на септември, аз за разлика от теб имам и личен живот извън форумите, които са свързани с ТВОЯ ДОКТОР.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 5th August 2010, 19:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

kerasaki


БРАВО ЗА ДУМИТЕ,ПАК СИ ПРАВА!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #133  
Стар 6th August 2010, 04:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Жалки сте

показа се кой е жалък
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #134  
Стар 6th August 2010, 18:03
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

И аз виждам кой е жалък тук..... Но със сигурност не е Емико...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 6th August 2010, 21:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Ако човек има елементарна култура, ще седне, ще си опише случая, ако има смелостта ще качи и снимки и ще се оттегли, а другите сами да преценяват каква поука да си вземат и какво заключение да си направят
Аз пък се възхищавам на Емико
За достойното и държание,
за това че мина през ада на разочарованието....
за това, че и беше тежко, даже меко казано тежко...
...но се държа достойно, на ниво,
седна, описа случая си и се оттегли,
а не тръгна да води словестни битки.


Така се прави
Другото си е чиста проба оплюване, то е жалкото....а не тя...
Така, че престанете с това!!!

Емико
Отговори с цитат
  #136  
Стар 7th August 2010, 06:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране



защитавайте си жената,майката или сестрата на джамбазов емико....хич не ме грее....фактите сами говорят за себе си

Едно знам със сигурност,не бих се държала така,както тя,ако има недоволни от Йорданов
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #137  
Стар 7th August 2010, 09:20
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Лара, Тити, благодаря ви за милите думи!

Не се обиждам от нападките на тези момичета, те таят някаква злоба в душите си и имат нужда да я излеят. Ако това ще им помогне да се освободят от нея, значи са постъпили както трябва.

Аз съм в този форум да помагам с каквото мога, като това не е свързано единствено с работата на Джамбазов, помагала съм и ще продължа да го правя на всеки, който се е обърнал с някава молба към мен (предимно на лични), а с времето те станаха вече стотици.
Когато попаднах в този форум, срещнах толкова стойностни хора, които ми помогнаха да се справя с моите проблеми, че някак си след това почувствах, че и аз искам и мога да помагам на следващите след мен.

Повече усмивки желая на всички!!!
Отговори с цитат
  #138  
Стар 7th August 2010, 12:28
Luboto Luboto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Лондон
Мнения: 49
По подразбиране

Тази тема трябва да се затвори от модераторите, първо защото тона става доста остър и второ не помага на никого с нищо. Самото й заглавие звучи като "за" или "против", което може да остави грешно впечатление у нови посетители (било това впечатление позитивно или негативно) и притворечи на самото определение за форум.
Ясно е, че някои хора са засегнати и са напълно в правото си, а други са просто сеирджии и пускат коментири, колкото да подгряват страстите.
Така, че ако модераторите я следят най-добре ще е да затворят темата!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 7th August 2010, 17:45
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз лично започнах да се изморявам от всичко това. Мисля, че има някакво тотално разминаване в разбирането за форум. Не мисля, че тази тема, или теми подобни на нея, трябва да се затварят- полезно е за всички да знаят за доволните и недоволните от даден лекар. Това не е тема "за и против", а "доц. Джамбазов - недоволни??". И нека тук да пишат само хората, които са недоволни от този човек и тези, които биха могли да им помогнат по някакъв начин.
emiko е добър човек и отчасти разбирам защо толкова много защитава Джамбазов- не би го избрала за своите втора и трета ринопластики ако не беше сигурна на повече от 100%, че той е най-добрия за нея. Но това не значи, че е най-подходящ за всички. И не става въпрос за "злоба в душата", а за най-обикновена човешка мъка.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 7th August 2010, 22:53
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Не се обиждам от нападките на тези момичета, те таят някаква злоба в душите си и имат нужда да я излеят. Ако това ще им помогне да се освободят от нея, значи са постъпили както трябва.
Не видях злоба в постингите на kerasaki, а само болка и разочарование от работата на д-р Джамбазов. В момента, в който й каза, че тя прекалява, и че ти я съжаляваш, а всички, които я подкрепихме сме жалки, тя стана по-остра, но чак пък злобна . Настина е най-добре да се спре спорът в тази посока, защото се измести фокусът на темата.

Колкото до това, дали да се затвори - ако това стане, ще го приема като ДРАСТИЧЕН опит да се запуши устата на пострадалите. Не може да има тема със сто-двеста или повече страници на доволните от Джамбазов, а да се затвори темата за недоволните. Да си кажа право, от много месеци се чудя как става така, че за този доктор има изписани толкова много хвалебствия, а за други лекари няма написана и дума във форума. Ако сега се затвори настоящата тема, ще го приема като доказателство за нечия манипулация и задкулисни интереси . Така че призовавам модераторите да не пречат на свободното изразяване на мнения, дори и когато това не се харесва на някого или тонът става по-остър на моменти.
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:12.