IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 12th August 2010, 09:29
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
Валя, благоря ти, ти си един от хората в този форум от които получих най-много подкрепа, затова се надявам и ти да се решиш скоро на операция. В крайна сметка ако нещо ни прави нещастни трябва да намерим начин да го променим.
Благодаря ти, foggy. Аз не съм се отказала. Чакам жегите да преминат и събирам кураж.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 12th August 2010, 13:09
tutu90 tutu90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, от известно време се интересувам да си направя ринопластика. Следя и тази тема както и тази за Джамбазов / за който прочетох и доста противоречиви мнения което лично ме отказа до някаква степен/ и май клоня към консултация с д-р Йорданов. Опитвам се да му се обадя но на GSM-a му никой не отговаря. Дали си е в България? Иначе аз живея в чужбина и се чудя дали оперира в Лондон, защото прочетох при вас, че доста често ходил до там. Знам че доста въпроси имам, надявам се да отговорите / между другото на мен това ще ми бъде първа ринопластика/
Отговори с цитат
  #513  
Стар 18th August 2010, 12:50
anamika anamika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте.от няколко дена чета форуми относно ринопластиката и в край на сметка се спрях на д-р йорданов.преди 5 минути му се обадих по телефона,за да го разпитам за цени и т.н.мога да ви кажа,че изрично ме предупреди,че не работи със здравната каса и операцията струва 1000 евро.оперира в полимед и още няколко болници,които не запомних,защото бях разочарована ,като ми каза,че вече не работи с касата направо не знам как ще събера 2 бона.бях се настроила за нещо по-достъпно.при евстатиев е 900лв ринопластиката и то без здравната каза,а с нея сигурно е на половина,но много различни мнения виждам и направо не знам какво да мисля за него.не мога да си понасям"човката",а сега трябва да събирам пари сумати време,за да ми я "скастрят".м/у другото във мвр болница(не знам точно как се казва хирурга)правят ринопластика с направление и струва около 50 лв.една позната ми каза.някой да знае нещо...
Отговори с цитат
  #514  
Стар 18th August 2010, 16:00
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anamika
...и струва около 50 лв.една позната ми каза.някой да знае нещо...
Невероятно!
Сигурно упойката е виртуална...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 18th August 2010, 19:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

anamika, докторът в МВР болница е проф. Бенчев. Ето тема за него:
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=12771
Моят съвет е обаче да не се ръководиш от евтиното, а да избереш най-доброто (което, разбира се, не означава най-скъпото - просто проучи добре възможностите). Не искам да ти обяснявам колко скъпо може да ти излезе впоследствие един зле направен нос, та макар и за без пари.
Отговори с цитат
  #516  
Стар 19th August 2010, 11:47
anamika anamika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

много странна работа наистина-за 50 лв и хоп-хубава си вече.обаче аз видях носа на въпросната девойка и е разкошен видях снимки от преди това-голям,крив,че и топчест отпред,а сега е малък,прав и много добре оформен.и всичко това за 50-тина лв.но операцията е правена преди около 3 години.може и да не е правен от бенчев.а вчера като звънях на йорданов доста дръпнато се държеше.може и да е бил зает...стигнах до извода,че колкото и да е добър един пластичен хирург е по-добре да се довериш на такъв,който е специалист в дадената област.в нашия случай унг-специалист и пластичен хирург.вероятността да излезеш доволен е мнооого по-голяма
Отговори с цитат
  #517  
Стар 19th August 2010, 19:00
tutu90 tutu90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Аз пък днес бях на консултация с Йорданов, стори ми се приятен и честен човек така от първи впечатления. Имаше същите виждания като мен- че трябва от всичко по много малко да се вземе и ще се получи. Но ми направи впечатление, че може би заради възрастта ми доктора беше леко предубеден. Според мен той не е сигурен дали аз го искам, а аз знам че го искам просто бях малко притеснена по време на самата консултация защото сам с леко слабо сърце, а той като започна да ми обеснява точно откъде се реже, кои мускули се прекъсват и въпреки че бях радостна да съм добре информирана, вътрешно се поизплаших и се молех да спре с подробностите , засега не сме се разбрали дата, пак ще се чуем защото както вече казах- той иска да си помисля и да съм сигурна, но вече като го видях мога да кажа че наистина съм сигурна, вдъхва ми доверие, мисля че той е моя човек...
Отговори с цитат
  #518  
Стар 21st August 2010, 13:36
sisley_singh sisley_singh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Къде ти беше консултацията,че понеделник ще бъде моята и толкова бързаше че дори не уточнихме къде,по принцип някъде четох че прегледите са в полимед,а също как става като отида там трябва да му се обадя или...да попитам там
Отговори с цитат
  #519  
Стар 24th August 2010, 00:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

нищо му няма,мноо е готин дори Йорданов,кво значение как звучи гласа му.Много секси глас вади даже
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #520  
Стар 24th August 2010, 12:29
tutu90 tutu90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 8
По подразбиране

sisley_singh консултацията ми беше в Полимед, предполагам че и твоята там ще бъде, иначе му се обади пак ако трябва за да уточните къде.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.