IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 31st August 2010, 10:00
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

tanyje, в един твой пост има линк към снимки на руса жена с хубаво деколте и блузка с тигров принт. Ако това си ти носът ти не изглежда както го описваш.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 31st August 2010, 15:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

за моя казваха същото
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #153  
Стар 31st August 2010, 16:01
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране Re: аз не съм доволна от равотата на Джамбазов

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
направих си операция за скьсяване и повдигане на нос,а след операцията носа ми клепна надолу...

....След втората операция носа ми беше съвсем малко скъсен и леко повдигнат но в никакъв случаи не е чип,какъвто исках,даже като се усмихна и върхът пада надолу и се докосва с горната ми устна–грозна гледка
А каква е причината да клепва надолу, някакво обяснение не ти ли даде лекарят ? Чудя се как може нос да клепва надолу, все пак това не е някаква огромна маса плът, за да не може да се държи на мястото си. Нали има кост, хрущял Ако е такъв резултатът при тебе, значи нещо много сериозно е оплескано. Само с дежурното извинение "Случва се! " не бих се примирила. Все пак едно разумно обяснение мисля че поне ти дължат. А също и извинение. Въпреки, че то няма да те топли, ако наистина вече избягваш дори и да се усмихваш . А то сигурно не ти се и усмихва при това положение на нещата.
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 2nd September 2010, 11:19
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

TANYJE моя нос е в същото положение, и при мен усмивките са вече рядкост.Е, аз точно чип нос не съм искала, но това което се получи няма нищо общо с това, за което се подложих на операция.Определено носът ми е по- грозен от преди и по-трудно дишам с лявата ноздра.На тези, на които бях обещала снимки ще им изпратя до края на седмицата.Вчера се прибрах от БГ и имам много неща да свърша тези дни, но обещаното- обещано!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 2nd September 2010, 16:45
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liona
tanyje, в един твой пост има линк към снимки на руса жена с хубаво деколте и блузка с тигров принт. Ако това си ти носът ти не изглежда както го описваш.
снимката с тигровата блуза е преди да си направя операция
Отговори с цитат
  #156  
Стар 2nd September 2010, 16:50
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране Re: аз не съм доволна от равотата на Джамбазов

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
направих си операция за скьсяване и повдигане на нос,а след операцията носа ми клепна надолу...

....След втората операция носа ми беше съвсем малко скъсен и леко повдигнат но в никакъв случаи не е чип,какъвто исках,даже като се усмихна и върхът пада надолу и се докосва с горната ми устна–грозна гледка
А каква е причината да клепва надолу, някакво обяснение не ти ли даде лекарят ? Чудя се как може нос да клепва надолу, все пак това не е някаква огромна маса плът, за да не може да се държи на мястото си. Нали има кост, хрущял Ако е такъв резултатът при тебе, значи нещо много сериозно е оплескано. Само с дежурното извинение "Случва се! " не бих се примирила. Все пак едно разумно обяснение мисля че поне ти дължат. А също и извинение. Въпреки, че то няма да те топли, ако наистина вече избягваш дори и да се усмихваш . А то сигурно не ти се и усмихва при това положение на нещата.
според джамбазов и в двата случая носа ми е перфектен.човека си е доволен от работата.никакво обяснение не ми даде.просто не ми е отрязал хрущяла правилно
Отговори с цитат
  #157  
Стар 2nd September 2010, 16:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
Цитирай:
Първоначално написано от Liona
tanyje, в един твой пост има линк към снимки на руса жена с хубаво деколте и блузка с тигров принт. Ако това си ти носът ти не изглежда както го описваш.
снимката с тигровата блуза е преди да си направя операция

МИлааа,искрено ти съчувтсвам,и аз бях така.....ако преследваш мечтите и желанията си до край всичко се постига-вярвай ми!Уморитост и търпение!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #158  
Стар 4th September 2010, 03:34
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

marisabela,blagodaria ti za sy4uvstvieto,a ti popravi li gre6kata s uporitost i tyrpenie?Vsy6tnost niakoi znae li kolko godini ot jivota na 4ovek otnema vsiaka pylna upoika?
imam jelanie za hubav nos no sym tolkova ot4aiana,4e neznam koi moje da mi pomogne
Отговори с цитат
  #159  
Стар 4th September 2010, 06:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

да,седнах си на гъза доволна с хубав носчаках точно 2 години и 8 месеца
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #160  
Стар 4th September 2010, 12:05
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
да,седнах си на гъза доволна с хубав носчаках точно 2 години и 8 месеца
iska6 li da me nameri6 na skype da mi razkaje6 pove4e?
vseki koito iska da mi izpratia snimki i da mu razkaja cialata istoria s podrobnosti moje da me nameri na skype zaikata
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.