IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 1st September 2010, 12:13
hahavoto_galence hahavoto_galence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hahavoto_galence
http://galinka89.snimka.bg/other/galka.530240. pass 9999
Съжалявам момичета, има някакъв проблем и не мога да го открия, не цъкайте на линковете невалидни са. Как да изтрия последните си съобщения във форума?
Отговори с цитат
  #542  
Стар 1st September 2010, 12:32
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Тези последните не можеш да изтриеш, но важното е, че първият линк вече се отваря

Мило момиче, моят искрен съвет е - не си пипай носа!
Знам кое те дразни, силно изразената колумела надолу или по-просто казано тази тъкан която се намира между двете ноздри. Ако някой успее там да пооправи нещата ще е толкова малко, че едва ли ще се чувстваш удовлетворена. Колкото до извивчицата която си си изваяла в профил, да, много е сладурска, но и твоя профил не е никак лош.

Каквото и да решиш, остави си достатъчно време за четене и размисъл!
Отговори с цитат
  #543  
Стар 1st September 2010, 13:54
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Знам кое те дразни, силно изразената колумела надолу или по-просто казано тази тъкан която се намира между двете ноздри. Ако някой успее там да пооправи нещата ще е толкова малко, че едва ли ще се чувстваш удовлетворена.


Аз не виждам нищо, което да е "силно изразено" в носа на момичето, още по-малко такова, което да дразни .

По-хубав от този нос не мисля, че някой ще може да направи, поне не в България, така че и моят съвет е да не го пипаш
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #544  
Стар 1st September 2010, 14:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
По-хубав от този нос не мисля, че някой ще може да направи, поне не в България
Т'ва малко прекалено, аз лично съм виждала много правени в България носове, които са по-хубави от този.
Моето мнение е, че профилът може и да го докарат, включително и оправянето на колумелата, но в анфас не е сигурно какво ще се получи.
Отговори с цитат
  #545  
Стар 2nd September 2010, 11:33
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

hahavoto_galence НЕ СИ ПИПАЙ НОСЛЕТО!Със сигурност не е идеално, но в никакъв случей не е грозно или отвратително или каквото и да било там кофти.Не мисля, че точно в твоя случей си заслужава да рискуваш и да развалиш това симпатично носле, един господ знае с какво може да се сдобиеш след това.
Отговори с цитат
  #546  
Стар 2nd September 2010, 16:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
аз му писах ,за да разбера дали ще си бъде в българия в началото на октомври ,за да знам дали да си купувам билет и да си идвам ,но не ми потвърди,каза че се надява да си е там ,не знам какво да правя,ако си отида и се окаже че е в чужбина ще стане супер гадно.
и с мен беше така,прибрах се в бг,а той се прибрал ден преди мен-незнам дали е било случайност,но му бях на късмет казва.След мен имаше още доста операции
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #547  
Стар 2nd September 2010, 20:09
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

А беше ли говорила с него преди да се прибереш,знаеше ли че си бъде в България? На мен ми писа ,че се надява да си е там...не ми се иска да отлагам повече,че станаха 2 години и поливина вече и ако не го направя в скоро време,маи изобщо ще се откажа.
Отговори с цитат
  #548  
Стар 3rd September 2010, 05:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
А беше ли говорила с него преди да се прибереш,знаеше ли че си бъде в България? На мен ми писа ,че се надява да си е там...не ми се иска да отлагам повече,че станаха 2 години и поливина вече и ако не го направя в скоро време,маи изобщо ще се откажа.
бях се уговорила почти нищо,като се засечем в бг тогава...аз му казах,че искам много да ме оперира,той отвърна,че ще направи всичко да се върне и щом го искам ще стане....после видях,че ми е писал във фейсбук,че е в София и може да ме оперира,когато кажаи това ден след като се бях прибрала-голяма радост беше,не очаквах,защото най-късно мислих,че ще се случи след юли месец.Аз се търпях в кофти вид повече от 2 години и половина,но ето,че чакането си е заслужавало.Щастлива съм и доволна
Повярвай ми,няма да се откажиш,Йорданов е златен,невероятен човек с магически ръце!вярвай му е съвета ми
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #549  
Стар 3rd September 2010, 13:08
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

ок ,много ти благодаря ,значи трябва да настоявам повече,пак ще му пиша след някои друг ден,не искам и да му досаждам на човека,но просто нямам търпение,а и сега е добър момент.благодаря за съвета,а и изобщо за това че ни открехна за този човек
Отговори с цитат
  #550  
Стар 3rd September 2010, 17:52
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
много ти благодаря........... за това че ни открехна за този човек
Тази заслуга е изцяло на teodora39
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:46.