IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 9th September 2010, 13:06
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Не можах да разбера сега едно нещо... Доцента си е свършил добре работата но не е направил това което вие сте искали или ви го е развалил носа още повече от колкото е бил преди?
Отговори с цитат
  #172  
Стар 9th September 2010, 15:35
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от red_dogg
Не можах да разбера сега едно нещо... Доцента си е свършил добре работата но не е направил това което вие сте искали или ви го е развалил носа още повече от колкото е бил преди?
според доцента той си върши всеки път работата,но резултата е далече от това което исках и което ми показа на фотошопа,дори ме изкара виновна,че не съм обяснила какво точно искам,като му се оплаках колко зле ме е направил и как целият ми живот тругна назад заради тово че ме загрози–ми каза;иди при друг.ама той си пребира паричките и не му пука аз от каде ще намеря пари да отида при дгуг.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 9th September 2010, 15:50
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране внимавайте

искам да кажа и за другият кошмар и депресия който преживях след първата операция,незнам защо ги взимат тези изледвания зя кръв и орина като не са разбрали че съм бременна в първи месец,Господи толкова е опасно,можех да пукна.бременна ме подложиха па пълна упойка и ме тъпкаха с антибиотици една седмица,отрових плода си с хапчета без да подозирам нищо.нямах друг избор освен да го махна,изпаднах в дълбока депресия и приятелят ми ме остави,кариерата ми приключи малко след като беше започнала.а имах нужда само от скъсяване на носа,исках го за да изглеждам добре а вместо това заприличан на баба яга и загубих всичко
Отговори с цитат
  #174  
Стар 9th September 2010, 16:03
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това звучи ужасно, но приятелят ти вместо да те подкрепи те е зарязал, така че се радвай че си се отървала
Отговори с цитат
  #175  
Стар 9th September 2010, 16:27
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

При изследването на ПКК (Пълна Кръвна Картина) не се изследват нивата на b-HCG (хормон продуциран от клетките, изграждащи бъдещата плацента), това изследване си е отделно и се прави само по индикации, но иначе можем да обвиним Джамбазов и за глобалното затопляне, за изчезващите животински видове, за гладуващите африканчета, за неграмотността и т.н.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 9th September 2010, 16:32
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране Re: внимавайте

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
искам да кажа и за другият кошмар и депресия който преживях след първата операция,незнам защо ги взимат тези изледвания зя кръв и орина като не са разбрали че съм бременна в първи месец,Господи толкова е опасно,можех да пукна.бременна ме подложиха па пълна упойка и ме тъпкаха с антибиотици една седмица,отрових плода си с хапчета без да подозирам нищо.нямах друг избор освен да го махна,изпаднах в дълбока депресия и приятелят ми ме остави,кариерата ми приключи малко след като беше започнала.а имах нужда само от скъсяване на носа,исках го за да изглеждам добре а вместо това заприличан на баба яга и загубих всичко
Amiiiiiii Dvambazov te e pratil po diavolite s 2 prikazki.E, pone az she si spestia hodeneto do Plovdiv, niama nuvda da me prati i men pri drug, che da mu dam i oshe 30 lv. za tova napravlenie
Отговори с цитат
  #177  
Стар 9th September 2010, 16:41
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
При изследването на ПКК (Пълна Кръвна Картина) не се изследват нивата на b-HCG (хормон продуциран от клетките, изграждащи бъдещата плацента), това изследване си е отделно и се прави само по индикации, но иначе можем да обвиним Джамбазов и за глобалното затопляне, за изчезващите животински видове, за гладуващите африканчета, за неграмотността и т.н.
не обвинявам Джамбазов за това,че съм била бременна казвам го за да се предпазят други момичета от същия кошмар.Но с право мога да го обвиня че ме загрози и ми развали физиономията,и аз го защитавах когато след първата операция всички ме питаха–кой е този некадърник който те е оризил;аз му повярвах че не ме е разбрал точно какво искам,даже ми каза че някакво момиче го е правил 3 пъти,но аз след втория съм напълно обедена че досента не става за естетичен хирург е по добре да си работи в кабинета УНГ
Отговори с цитат
  #178  
Стар 9th September 2010, 17:23
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
При изследването на ПКК (Пълна Кръвна Картина) не се изследват нивата на b-HCG (хормон продуциран от клетките, изграждащи бъдещата плацента), това изследване си е отделно и се прави само по индикации, но иначе можем да обвиним Джамбазов и за глобалното затопляне, за изчезващите животински видове, за гладуващите африканчета, за неграмотността и т.н.
не обвинявам Джамбазов за това,че съм била бременна казвам го за да се предпазят други момичета от същия кошмар.Но с право мога да го обвиня че ме загрози и ми развали физиономията,и аз го защитавах когато след първата операция всички ме питаха–кой е този некадърник който те е оризил;аз му повярвах че не ме е разбрал точно какво искам,даже ми каза че някакво момиче го е правил 3 пъти,но аз след втория съм напълно обедена че досента не става за естетичен хирург е по добре да си работи в кабинета УНГ

може ли снимки преди и след операцията?
Отговори с цитат
  #179  
Стар 9th September 2010, 19:05
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

tanyje
парола:8832d7
v snimka bg
Отговори с цитат
  #180  
Стар 9th September 2010, 21:21
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Снимките от "преди" са обработени, а другите не са. Но на снимките "след" носа изглежда по-голям отколкото "преди". Как е възможно това?

На 14.05.2009 е била първата ти операция при Джамбазов. А кога е втората? Защото носа изглежда като подут. Но дори и да е подут ... като спадне пак няма да стане чип
Въпреки носа обаче, ти според мен пак си хубава жена. Дано да успееш да се съвземеш от всико, което си преживяла. За съжаление от личен опит знам, че неуспешната риноплстика се отразява на само на външния вид.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:30.