IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 10th September 2010, 05:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Снимките от "преди" са обработени, а другите не са. Но на снимките "след" носа изглежда по-голям отколкото "преди". Как е възможно това?

На 14.05.2009 е била първата ти операция при Джамбазов. А кога е втората? Защото носа изглежда като подут. Но дори и да е подут ... като спадне пак няма да стане чип
Въпреки носа обаче, ти според мен пак си хубава жена. Дано да успееш да се съвземеш от всико, което си преживяла. За съжаление от личен опит знам, че неуспешната риноплстика се отразява на само на външния вид.
наистина,ако снимките са след,където е по-голям е много странно защо така,на какво се дължи
Този нос не би могъл да стане чип от самосебе си
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #182  
Стар 10th September 2010, 07:40
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ужас ! Това някаква шега ли е

Възможно ли е , от едно добре изглеждащо носле (преди ринопластиката) , да получиш толкова не добре изглеждащ(меко казано) нос , след нея ?!?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #183  
Стар 10th September 2010, 08:33
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране

А защо си си оперирала носа, не разбрах?

И да попитам, каква точно кариера приключи
Отговори с цитат
  #184  
Стар 10th September 2010, 08:59
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: внимавайте

Цитирай:
Първоначално написано от gama
А защо си си оперирала носа, не разбрах?
Ами то си е казало момичето:
Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
а имах нужда само от скъсяване на носа,исках го за да изглеждам добре а вместо това заприличан на баба яга и загубих всичко
Цитирай:
Първоначално написано от gama
И да попитам, каква точно кариера приключи
Какво значение има в случая? Това не е темата за професиите на съфорумците (която попълваме по желание). Работа като работа, която й е носила доход.
Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
изпаднах в дълбока депресия
До като не му се случи на човек може и да не повярва. Виждала съм жена, която спря работа заради дълбока депресия, но там нямаше външно вмешателство.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 10th September 2010, 13:16
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Само да обърна внимание на нещо, което изключително много ме дразни. Хубаво е някои хора освен коригирането на носове, цици и т.н. също така да си коригират и правописа, че като чета орина вместо урина, обедена вместо убедена направо полудявам. Това се учи в първи-втори клас, бе хора. За какви кариери ми говорите после като не можете да напишете правилно една елементарна дума на родния си език?!

Иначе по темата...tanyje, ако носът ми беше като твоя преди ринопластиката никога не бих се подложила на операция. Съжалявам за това, което ти се е случило и не мога да разбера как след операцията изглежда по-голям от преди след като би трябвало да е скъсен, а и върхът не е повдигнат. На снимките изглежда отекъл носът ти, но не спадна ли с времето? Разбрах, че първата ринопластика е при Джамбазов, а втората? Пак ли при него?
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #186  
Стар 10th September 2010, 14:56
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Purvo da se izvinia za latineca, polzvam komp v Internet kafe i niama BG.Vtoro moia nos sushto e po-goliam i po-dulug sled namesata na Dvambazov.I az kato TENIJE samo skusiavane i powdigane iskah ( imah i leka asimetria, no tia ne mi precheshe ), a se sdobih s po-yvisnal i po-goliam nos, che i kriv.Taka, che sega veche ne sum sama v tazi grypa. Tyk v Greece ima edin laf mnogo podhodiasht, koito v prevod glasi OTIDE ZA KOSA I SE VURNA POSTRIGAN......toest, yj za po-dobro puk to po-zle stanalo.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 10th September 2010, 15:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Здравей, Ultra! На мен също ми е приятно да чета правилен правопис, но пък не ми пречи и кривилния. Когато човек е притеснен прави грешки, отделно ако се ползва кирилизатор и най накрая - като отиде човек на консултация за ринопластика (конкретно) проверяват ли му правописа? Каква е връзката с която и да било операция? Преди повече от 2 години отворих такава тема във форума - ако искаш разпиши се там ПРАВОПИС.

И второ - виж тук едно много красиво момиче и преди и след ринопластиката. Честно казано на нейно място и аз не бих се оперирала, но Тя така е решила за себе си и сега е доволна и щастлива. Доктора й е поел ангажимент и го е изпълнил (а не влошил състоянието).

И последно - професионален ценз ли трябва за да си клиент на пластичен хирург? Момичето каза, че току-що е започнало работа. Вероятно е младо. Но нима има професии, при които може и да те влошат и други, при които не може... Изумена съм.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 10th September 2010, 16:04
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

п.с. Понеже няма редакция на мненията тук допълвам:

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Разбрах, че първата ринопластика е при Джамбазов, а втората? Пак ли при него?
Ми чети бе, човек! Ако не се съсредоточаваш върху правописните грешки може би ще разбереш:

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
и аз го защитавах когато след първата операция всички ме питаха–кой е този некадърник който те е оризил;аз му повярвах че не ме е разбрал точно какво искам,даже ми каза че някакво момиче го е правил 3 пъти,но аз след втория съм напълно обедена че досента не става за естетичен хирург е по добре да си работи в кабинета УНГ
Отговори с цитат
  #189  
Стар 10th September 2010, 17:07
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

още от малка това,че ми беше дълъг носа беше голям комплекс,в името на това да го премахна се подложих но тази операция,исках просто един нормален нос.сега наистина съжалявам.а кариерата ми приключи заради това че изпаднах в депресия заради този грозен нос,аз не можех да се покажа пред хората,стоях си само в къщи а камо ли да снимам клипове и фотосесии.
Който иска повече информация и снимки да ме намери на скайп zaikata
Отговори с цитат
  #190  
Стар 10th September 2010, 17:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

снимките "след" колко време след операцията са?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцДжамбазовнедоволниилиняматакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:45.