IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 4th October 2010, 15:32
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Честито ново хубаво носле.Ето такъв профил съм си мечтала да имам винаги и сега ти завиждам Радвам се, че си доволна и се харесваш. Сега вече огледалото ще ти стане любимата мебел,а?
Отговори с цитат
  #622  
Стар 4th October 2010, 21:19
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Керасаки, благодаря ти. Надявам се да не се превърна в нарцис
надявам се скоро и ти да се похвалиш със същото настроение. Честна казано в деня преди операцията бях в такава нервна криза, че за малко да се откажа. Всички ме разубеждаваха, и аз започнах да си мисля - ами ако стане по-лошо. Но в крайна сметка се престраших - не исках всеки път като се погледна в огпедалото да се скапвам. Сега съм доволна, ако ще само заради дишането ми, коета сега е мн по-добре си струваше.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #623  
Стар 4th October 2010, 23:37
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Определено си е струвало и се радвам за теб,че не си се отказала.Ако станеш нарцис лошо няма, нали не вредиш на никого.Хубаво е човек да се обича и харесва.
Отговори с цитат
  #624  
Стар 6th October 2010, 13:17
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Днес бях на консултация и мина много добре,тоя човек е много готин,не е типичния шарлатанин,който само гледа как да ти вземе парите и да те претупа,обяснява си всичко,какви възможности има,може ли не може ли да стане това което искаш и т.н. Дори не поиска да ми запише час за изследвания и съответно за операция,преди да съм си помислила хубаво какво точно искам и ме прати вкъщи да си мисля .изобщо много добро впечатление ми направи,още утре ще отида за изследвания и в петък живот и здраве ще ме оперира !!! много съм доволна,наи накрая след 2 години излглежда че намерих моя човек !!!
Отговори с цитат
  #625  
Стар 6th October 2010, 18:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Днес бях на консултация и мина много добре,тоя човек е много готин,не е типичния шарлатанин,който само гледа как да ти вземе парите и да те претупа,обяснява си всичко,какви възможности има,може ли не може ли да стане това което искаш и т.н. Дори не поиска да ми запише час за изследвания и съответно за операция,преди да съм си помислила хубаво какво точно искам и ме прати вкъщи да си мисля .изобщо много добро впечатление ми направи,още утре ще отида за изследвания и в петък живот и здраве ще ме оперира !!! много съм доволна,наи накрая след 2 години излглежда че намерих моя човек !!!
Евала и на теб,радвам се.Успех и само напред.Няма да сгрешиш,довери му се.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #626  
Стар 6th October 2010, 19:27
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Да да определено вдъхва доверие,много се радвам,че се свързах с него,да знаете хора,много помагате с този форум !!! Живот и здраве да ми не всичко и ще пусна снимки
Отговори с цитат
  #627  
Стар 9th October 2010, 21:19
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

при мен нещата малко се объркаха,не можах да се оперирам в петък,остана за понеделник,а сега пък на всичко отгоре съм в цикъл !!! имате ли представа дали може да се оперирам по време на цикъл,защото от това което намерих като информация изглежда,че не !!! моля ви споделете ако сте имали подобен случай или знаете нещо по въпроса
Отговори с цитат
  #628  
Стар 9th October 2010, 22:47
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Няма проблеми, при мен така беше.Все пак доктора ти ще прецени
Отговори с цитат
  #629  
Стар 9th October 2010, 23:09
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
при мен нещата малко се объркаха,не можах да се оперирам в петък,остана за понеделник,а сега пък на всичко отгоре съм в цикъл !!! имате ли представа дали може да се оперирам по време на цикъл,защото от това което намерих като информация изглежда,че не !!! моля ви споделете ако сте имали подобен случай или знаете нещо по въпроса
BetsiBubz, моят съвет е да НЕ се оперираш по време на цикъл.

Когато си в цикъл, всяка рана кърви повече. Следователно по време на операцията ти ще се загубила повече кръв, ще си по-отпаднала след това, а е и твърде вероятно синките да са ти в по-голямо количество, а те спадат мноооого бавно, когато са големи, поврявай ми.
Ако наистина нямаш друга възможност, оперирай се. Ти си реши, но помоли доктора по-подробно да ти обясни какви са рисковете. Има доста доктори, които оперират по време на цикъл, а и когато се наложи - при спешните операции, никой не пита една полужива жена дали е в цикъл или не. Просто рискът е по-голям. Това, мисля, е достатъчен аргумент.
Отговори с цитат
  #630  
Стар 10th October 2010, 00:04
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Виждам, че всичките ми предишни постове са изтрити от администратора...
Предполагам е заради латиницата
Не разбирам защо е такъв проблем.
Аз живея в чужбина от много години и за съжаление не ползвам кирилица там и ми е много трудно сега, защото пиша доста бавно, но явно в този форум са прекалено строги в това отношение!

Както и да е... исках само отново да ви благодаря за подкрепата и поздравите!

Също искам да попитам дали пластините са ви се врязвали в отвора на ноздрите. При мен се получиха ранички на 4-тия ден. Сега ми е 8-ми и се чудя как ще ги махнат, след като имам ужасна болка и са се врязали. При докосване усещането е сякаш ми забиват игли в раната.
Поставям тампони със смрадлика, мажа с дефламол...но пак не минават...
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:18.