IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 10th October 2010, 00:44
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqto
Също искам да попитам дали пластините са ви се врязвали в отвора на ноздрите. При мен се получиха ранички на 4-тия ден. Сега ми е 8-ми и се чудя как ще ги махнат, след като имам ужасна болка и са се врязали. При докосване усещането е сякаш ми забиват игли в раната.
Поставям тампони със смрадлика, мажа с дефламол...но пак не минават...
Освен съветите, които ще получиш тук, моят е да се обадиш на лекаря възможно най-бързо и да си споделиш проблема. Ако имаш възможност, направо си уговори час, за да те види.
Отговори с цитат
  #632  
Стар 10th October 2010, 01:32
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

и аз сущото препоръчвам.Беж при доктора, че да не стане някоя кофти инфекция или нещо от този сорт.Все пак лице е, всеки получил се белег там в следствие на рана се премахжа много по-трудно от колкото на тялото.
Отговори с цитат
  #633  
Стар 10th October 2010, 01:35
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цъ, цъ, цъ 2 правописни грешки или по скоро "клавишни" допуснах ама се разбира какво исках да кажа.Не се мотай - това е по-същество
Отговори с цитат
  #634  
Стар 10th October 2010, 10:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Няма проблеми ако те оперират, докато си в цикъл.
Аз бях така, освен това не мога да кажа, че съм имала повече синини или съм се възстановила по-бавно, поради това.
Така, че според мен не отлагай операцията си.
Отговори с цитат
  #635  
Стар 10th October 2010, 10:26
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

момичета много ви благодаря за отговорите,не знам какво ще стане в крайна сметка,анестезиолозите казват-абсурд,изключено(да се оперира по време на цикъл),но и аз знам,че лекарите оперират. а не искам да отлагам защото на 21ви си заминавам и ако се получи някакъв проблем,както при Лято няма да има време да се реагира.Лято пожелавам ти скорошно възстановяване,звучи доста неприятно това с пластините,дано се оправи по-скоро!
Отговори с цитат
  #636  
Стар 10th October 2010, 10:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ще кървиш зверски много...изобщо не бих се оперирала в цикъл
предвид това,че първата ми рино беше в цикъл,защото касапина георгиев не му пукаше...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #637  
Стар 10th October 2010, 11:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Доколкото знам, лекарите избягват да правят коремни операции, когато жената е в цикъл, а за ринопластиката едва ли има някакво особено значение. Аз кървих ужасно много при първата си ринопластика - нищо, че не бях в цикъл, затова пък ме оперираха две касапки. Така че всичко е до доктор и до организъм.
Отговори с цитат
  #638  
Стар 10th October 2010, 11:53
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

И аз при Георгиев явно съм кървяла много защото цялата ми блуза беше в кръв,че и по косата имах. Йорданов каза,че на него не му пречи,явно анестезиолозите са тези,които са против ,не знам,утре ще се разбере
Отговори с цитат
  #639  
Стар 10th October 2010, 12:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
И аз при Георгиев явно съм кървяла много защото цялата ми блуза беше в кръв,че и по косата имах.
мда,по раменете,врата,ушите,нався ъде бях в засъхнала и прясна кръв..все едно съм слезнала току-що от ринга..,само дето на ринга не бих позволила
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #640  
Стар 10th October 2010, 12:25
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

ужас,аз като гледам Георгиев само знае да разбива костите,ама по върхове и такива подробности хич го няма.аз му казах навремето да ми повдигне върха,тои реши да ме остави без кост,която даже и не е могъл да събере,та сега ми е изкривена преградата,а върха .... за какво да се тормози излишно. А ти след 2рата имаше ли пак толко много синини или не беше толко зле ? по снимките,които беше пуснала на 2рата седмица нямаше и помен от операция...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.