IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 10th October 2010, 13:13
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Наистина всичко е до организъм. Някой кървят повече (тъй като кръвосъсирването е по-бавно), някои по-малко. Разбира се и уменията на хирурга са много важни.

Каквото и да си говорим обаче, ако твоят организъм при такава операция би изгубил 300 мл кръв, при същата когато обаче си в цикъл, би загубил 400 мл. (Цифрите са много примерни). Анестезиолозите е нормално да ти отказват, защото никой не обича проблеми. За тях тази операция би била по-рискова, отколкото когато не си в цикъл и те опитват да си спестят неочаквани изненади и нерви.

Затова кръвните изследвания са много важни - най-вече време на кървене и време на кръвосъсирване. Ако ще се оперираш в цикъл, искай да ти направят тези изследвания непосредтсвено преди операцията, за да се знае какъв е капацитетът на организма ти да се справи с интервенцията в този конкретен момент.

Но анестезиолозите със сигурност ще се мръщят, защото освен кръвосъсирването, промененото ниво на хормоните в конкретния момент, ще им прецака очакванията за поведението на анестезията.
Отговори с цитат
  #642  
Стар 10th October 2010, 13:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

нямах никакви синини и отоците бяха приемливи.При мен не е имало чупене,иначе трябваше и болка да имам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #643  
Стар 10th October 2010, 14:01
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте,

Да, обадих му се вчера и обясних случая.
Проблемът е, че кожата около ноздрите ми бе толкова болезнена, че не можех да я докосна дори.
Затова се притесних, че ще бъдат адски мъки ако сега ми ги махне и го помолих да отложим с няколко дни, докато видя дали ще помогне смрадликата.
Слава Богу - да! Днес съм по-добре, но истината е, че аз имам доста малки ноздри и тези пластини са големи за мен, затова са се врязали в тъканите...
Човек никога не може да е подготвен за изненади, но е хубаво, че споделяме в този форума за да може други, след нас, да имат предвид възможните неприятности.
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #644  
Стар 10th October 2010, 14:12
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

да,наистина може да се намери много и полезна информация тук,може спокойно да си кажеш какво те мъчи без да те мислят за луда радвам се ,че нещата при теб са се оправили, за всичко е нужно време и положителна нагласа
Отговори с цитат
  #645  
Стар 10th October 2010, 16:29
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
да,наистина може да се намери много и полезна информация тук,може спокойно да си кажеш какво те мъчи без да те мислят за луда радвам се ,че нещата при теб са се оправили, за всичко е нужно време и положителна нагласа
Де да беше така.Я пробвай да се изкажеш отрицателно за еди кой си и ще видиш ти дали има " свобода на словото".Не само луда ще те изкарат ами и виновна, и глупава, и неразбираща абе изобщо по-добре е да си траеш.Иначе има много съфорумци, които наистина могат да ти влезнат в положение при всяка една ситуация.Повечето с личен опит ( което е супер важно ), но и с различно инфо от разни публикации и т.н.
Отговори с цитат
  #646  
Стар 10th October 2010, 20:15
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Де да беше така.Я пробвай да се изкажеш отрицателно за еди кой си и ще видиш ти дали има " свобода на словото".Не само луда ще те изкарат ами и виновна, и глупава, и неразбираща абе изобщо по-добре е да си траеш.Иначе има много съфорумци, които наистина могат да ти влезнат в положение при всяка една ситуация.Повечето с личен опит ( което е супер важно ), но и с различно инфо от разни публикации и т.н.
Това се получава, защото хората вместо да се изкажат по-премерено и с аргументи, те започват да плюят и да обиждат. В момент на афект към доктора иди дойди, ама понякога се нахвърлят и по съфорумци. Дори да е така, важно е да се споделя за провалите на един или друг хирург, за да се види колко често се повтаря една и съща грешка.

Или пък невъздържано и натрапчиво да хвалят някой и да отхвърлят всички други, което има долу-горе същия ефект.
Отговори с цитат
  #647  
Стар 11th October 2010, 13:55
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Преди малко бях на втора консултация при д-р Йорданов, за да обсъдим отново нещата относно операцията и какво ще се прави по носа ми. В кабинета беше и д-р Грозданов, който му асистира при операциите. Идваха от операционната и може би в крайна сметка BetsiBubz се е оперирала днес, защото разбрах, че е била втора операция на момичето и доста са се постарали, за да оправят мазалото, което е сътворил хирурга, който я е оперирал първият път.

На вратата вече има ценоразпис и промяна в цената. Цената от 2000 лв. си остава същата за първа ринопластика, а за ре-ринопластиката вече е 3000 лв.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #648  
Стар 11th October 2010, 16:28
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
На вратата вече има ценоразпис и промяна в цената. Цената от 2000 лв. си остава същата за първа ринопластика, а за ре-ринопластиката вече е 3000 лв.
Ихааааа, доста добра цена. Ако обаче хирургът е наистина добър и отделя толкова време и старание за всяка операция и голяма част от пациентите са доволни, мисля че си заслужава.
Отговори с цитат
  #649  
Стар 11th October 2010, 16:34
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

BetsiBubz, чакаме да се похвалиш
Отговори с цитат
  #650  
Стар 11th October 2010, 17:35
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

Колко време се седи с гипс след операцията?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:36.