IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 23rd September 2010, 16:28
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

O Пини, упойката е най малката беда в цялта работа.И тя си има недостатъци и крие рискове.Но в цялата система у нас почти всичко е не както трябва.Не зная как си раждала и дали са ти слагали окситоцин, нито в каква поза, но именно заради неща като тези раждането става много по болезнено и жената си иска упойка.Човещина е.
А може да не е така, и тогава много малко жени ще искат или имат нужда от обезболяване.Както и от секцио.
Пак наспамих темата
Отговори с цитат
  #262  
Стар 23rd September 2010, 19:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ами след 10 часа зверски болки и разкритие от 1 см само- да- наред с упойката ми поставиха и система с нещо, което усилва контракциите (сигурно окситоцин е било). Но както казах с упойката не усещаш нищо. Аз просто заспах от умора, гушната до мъжа ми и ме събуди акушерката, за да ми каже че имам пълно разкритие и че раждането може да започне
Отговори с цитат
  #263  
Стар 23rd September 2010, 21:13
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Taзи тема е толкова абсурдна колкото ако някоя боядисана блондинка отвори тема и каже 4е тези които не са блондинки (по рождение ) или не се боядисат в русо не стават за нищо и че мъжете си падат само по такива
Отговори с цитат
  #264  
Стар 11th November 2011, 21:05
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не виждам да е толкова абсурдна темата, щом 27 страници са пълни.
Явно доста хора ги интересува.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 18th November 2011, 16:38
Аватара на zlatina_sf
zlatina_sf zlatina_sf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Моя опит показва следното: видя ли мъжете малки гърди, се държат определено по-дистанцирано. Не всички мъже естествено, в това изобщо не трябва да има съмнение, но доста от тях предпочитат жени с по-големи гърди. Аз съм си доста плоска за жена над 20 години, но не смятам да предприемам каквито и да е хирургически интервенции за бюста ми, заради мъж.

Последно редактирано от zlatina_sf : 12th December 2011 на 09:42
Отговори с цитат
  #266  
Стар 18th November 2011, 18:15
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zrosca Виж мнението
Аз когато бях у-ка всички от нашия клас имаха големи гърди само аз имах малки.Всички ми се подиграваха и аз реших да си купя сотиен с банела само и само да не ми се подиграват.Вече съм на 27 г и още нося сотиен с банела и все още имам малки гърди.Вече изопщо не ми пука какво мислят хората неможе всички да са с големи гърди.
Гърдите са ти най-малкия проблем ...
Отговори с цитат
  #267  
Стар 18th November 2011, 22:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siberia Виж мнението
Гърдите са ти най-малкия проблем ...
Оххх то да беше само тя ....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 6th December 2011, 08:43
uc-omanna uc-omanna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
Smile малък бюст

Когато природата си каже думата -това е.Но......вече тези неща могат да се коригират ако проблема създава психологическа травма у човека.Бих препоръчала преди да се прибегне към хирургията да се опитат някои етествени методи.Обърнете се към фитнес инструктор за една програма ,която ще развие гръдните мускули.Към диетолог-,който да ви направи подходяща диета.Обърнете се и към себе си и се харесайте....така и другите ще започнат да ви харесват!!!!! www.uc-omanna.com
Отговори с цитат
  #269  
Стар 6th December 2011, 19:55
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За съжаление бюста е основно от мастна тъкан и всички наши диети за фигурата действат зле на бюста.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.