IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 28th January 2011, 17:40
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Някъде бях срещала твърдение, че тъмните кръгове се появяват при проблем с бъбреците.
И аз така съм чувала,както и торбичките под очите.Но пък ако всичко е наред с тези органи,значи е наследствено
Отговори с цитат
  #82  
Стар 28th January 2011, 18:40
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Онзи ден ходих на ехограф, правих си всякакви изследвания и стана ясно, че за щастие нямам проблеми с бъбреците, така че проблемът си остава чисто естетичен. Колкото до наследствеността - никой от семейството ми няма тъмни кръгове, само аз Не знам, направо се отчайвам, постоянно се мажа с коректори и фон дьо тени, иначе имам супер изморен вид.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 28th January 2011, 20:40
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

А спиш ли достатъчно? Храниш ли се пълноценно? - белтъчините отвеждат излишните течности от тъканите, кивито и грейпфрута са много полезни и богати на витамини.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29th January 2011, 19:44
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Бих казала, че много рядко се лишавам от поне 8 часов сън, сенките ми са постоянни, колкото и отпочинала да съм. Колкото до приема на вредни храни - гледам да ги избягвам, похапвам плодове, пия вода поне по 1,5 л. на ден. Сравнително здравословен живот водя, доколкото това е възможно.
Явно при мен е просто гинетично заложено.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 31st January 2011, 09:17
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може и генетично да е заложено, но първо попитай и други специалисти, да не е от друг орган.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 22nd February 2011, 00:39
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

Нищо не ми помага за тея сенки под очите ми... нито витамини,нито желязо като пия,нито околоочни кремове,нито спането,нищичко... всеки ден имам вид като на супер пристрастена наркоманка,много изморен вид... не мога да изляза без фондьотен върху сенкте ми Итересно ми е както го слагам всеки ден,колко ли ще се сбръчкам и кой знае колко рано
Отговори с цитат
  #87  
Стар 22nd February 2011, 12:49
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Фондиотена няма да причини бръчки, ако го почистваш старателно веднага като се прибираш вкъщи. Важното е да не допускаш кожата да се изсушава, и почистването да е с леки нежни движения за да не се разтяга кожата. Колкото до сенките - отърване няма. И моите са доста забележими, какво ли не съм пробвала, ама си е ген и няма лечение.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 14th March 2012, 12:11
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Наскоро попаднах на една статия за тъмните кръгове под очите. Според нея последното откритие за борба с този проблем са Пептидите, които били тухлите на колагена. Тъмните кръгове около очите са резултат от бавното кръвообращение и заради по-малкото кръв богата на кислород бил и синкавия вид. Пептидите подсилвали плътността на кожата около очите и избистряли цвета.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 18th March 2012, 20:03
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може би затова при процедурите срещу кръгове под очите се поставят продукти с колаген. Не се бях замисляла. Много интересно, можеш ли да дадеш линк към статията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сенкиподочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.