IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 8th April 2013, 17:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не мисля, че си направила кой знае какво - шева вече си е изиграл ролята според мен. А дупчицата си е нормална малка раничка, така че едва ли трябва да я пазиш от мокрене (само от замърсяване да се пази), но все пак може да звъннеш да питаш - така ще си спокойна и ти.
Отговори с цитат
  #352  
Стар 8th April 2013, 20:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nesli Виж мнението
Здравейте момичета,
Днес разглеждайки белезите видях една коричка жълтеникава на цвят и ми се стори че е гноясала и я махнах.Оказа се конче от резербируемите и сега под тази коричка има дупка която сълзи.Притеснявам се да не съм махнала някой възел и сега да се разшие всичко.Външните ми конци са свалени.Тази дупчица предполагам трябва да я пазя от мокрене.На някоя от вас случвало ли се е подобно нещо.Дали е притеснително.За какво ми е да пипам ама на стана вече.
Със сигурност няма да се разшие нищо! Ако течността, която излиза от там не е гнойна, няма никакви проблеми. Принципно когато има проблем винаги боли или е зачервено и набира гной.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 10th April 2013, 22:13
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Момичета , нормално ли е да ми се виждат вените по гърдите повече от преди и това временен ефект ли е ? Направо имам чувството , че съм като пътна карта. Мъжът ми казва, че си внушавам и нищо им няма, обаче аз си се притеснявам.

Иначе вече определено съм доста по-добре. Още усещам опъвания, боцкания, придърпвания и са доста чуствителни, чак ми е неприятно при допир понякога, но изобщо не е каквото беше. Вече спя на страни или по-точно почти на страни, но поне се наспивам.Все още не мога да спя в позата си от преди операцията, но предполагам и това ще стане. Това спане по гръб ме убиваше направо. В понеделник ставам на месец и мисля другата седмица да пообиколя магазините и да си купя първият различен от спортния сутиен.
Симонка ,ти как си? Поотминаха ли твоите неразположения?

Последно редактирано от Villi777 : 10th April 2013 на 22:15
Отговори с цитат
  #354  
Стар 10th April 2013, 23:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Момичета , нормално ли е да ми се виждат вените по гърдите повече от преди и това временен ефект ли е ? Направо имам чувството , че съм като пътна карта. Мъжът ми казва, че си внушавам и нищо им няма, обаче аз си се притеснявам.
Да! Моите бяха ужасно изпъкнали! Даже имах една огромна пулсираща вена от горната страна на лявата гърда, ужасяваше ме!

Но по някое време изчезна. Мисля след 2 месец.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #355  
Стар 11th April 2013, 07:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И моите вени доста прозираха и сега, като прочетох поста за тях, се замислих и се погледнах, вече не е така. Значи ще ти мине и на теб.
Отговори с цитат
  #356  
Стар 11th April 2013, 09:33
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Villi,не бързай със сутиените.Или си купи само един за сега.Гърдите ти ще се променят още много.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 11th April 2013, 09:58
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Момичета, благодаря ви, успокоихте ме!
Hera, и аз така мислех да си взема един засега, а пък по- нататък като се понаместят повече.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 11th April 2013, 15:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Здравейте момичета! Отдавна не съм влизала във форума, ама днес съм си в къщи /в болнични съм/ и реших да надникна. Та по тоя повод и да питам нещо. Вие как си намирате подходящи дрехи, виджам че има и с по-големи от моите кубици? Аз съм с 360 кръгли, имах намерение да ги сменям с анатомични - 420 кубика, ама още нищо не съм предприела. Обаче се чудя тогава какво ще обличам, като сега едвам си намирам подходящи дрехи. Вчера си купих едно сукманче, взех 44 р-р, защото 42 не мога да го закопчея до горе, че не се ми побират циците. Всъщност 46 ми беше най-удобно горе - бях със сутиен с повдигащ ефект, съответно малко добавя явно към обиколката. Но пък надолу ми е като раздадено. Накрая пробвах 44 без сутиен и установих че доста плътно ми приляга горе, но пък поне не ми "хлопа" толкова на талията и ханша. Костюм задължително си вземам сако с един номер по-голямо от полата /44 на 42 пола/. И още нещо се питам : какъв ли размер ще ми трябва, ако си сменя имплантите с 420 кубика, дали ще е голяма разликата и ще трябва ли пак да си подменям целия гардероб?
Отговори с цитат
  #359  
Стар 11th April 2013, 15:51
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Патриша, не мисля, че ще има осезаема разлика в големината, а само във формата. Анатомичните импланти по принцип изглеждат по-малки под мускула, защото нямат обем в горната си част.
Но, разбира се, всичко си е до анатомия.
Отговори с цитат
  #360  
Стар 11th April 2013, 18:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дрехите и на мен са ми проблем. Оня ден исках да проб'ам една тениска и питам каката за S, а тя ме огледа едно хубаво.... "тесничка ще ви дойде"
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.