IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 1st August 2013, 16:15
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Сетих се, че и Джоузеф-Гордън Левит страшно ми харесва като визия и като излъчване.

Аз също съм сигурна, че ако имам дете, е по-вероятно да е момиче, понеже в рода ми се раждат чувствително повече момичета. Засега все още е божа работа за повечето хора какви точно гени ще носи детето им, въпреки че има плахи опити и в тази насока. Аз например съм наследила по-лошите черти и от двамата си родители, които са доста добре изглеждащи, и те при мен после са се комбинирали и резултатът не е много впечатляващ. Но съм виждала и страшно хубави деца от страшно невзрачни, да не кажа грозни, родители. Обаче такива случаи ги възприемам по-скоро като изключения. Вероятността за красиво дете е по-голяма от красиви родители все пак. Те децата всички са сладки като малки, но при някои си се усеща, че ще станат красиви.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 1st August 2013, 16:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Сетих се, че и Джоузеф-Гордън Левит страшно ми харесва като визия и като излъчване.

Аз също съм сигурна, че ако имам дете, е по-вероятно да е момиче, понеже в рода ми се раждат чувствително повече момичета.
Ех и аз бях убедена,че ще имам момче,ама твърдо НЕ.Зависи какъв сперматозоид ще те нацели,хаахха.Не мисля,че това с рода има кой знае какво значение.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 3rd August 2013, 15:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ех и аз бях убедена,че ще имам момче,ама твърдо НЕ.Зависи какъв сперматозоид ще те нацели,хаахха.Не мисля,че това с рода има кой знае какво значение.
Мариска, радвам се, че ще имаш момиче, защото ... много от майките са толкова плахи, страхливи, никак ненаблягащи на спорт, че ... момиченцата им стават (щат не щат) и те като тях ... не могат даже да тичат ... после, защо са ни дебелички децата ... отделно пък като чуя някои баби (че и майки): "недей да тичаш, че ще се изпотиш". Та, поне съм сигурна, че при теб няма да има такива ситуации (възпитание или навици, как да се изразя по-точно).
Отговори с цитат
  #64  
Стар 4th August 2013, 18:34
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ех и аз бях убедена,че ще имам момче,ама твърдо НЕ.Зависи какъв сперматозоид ще те нацели,хаахха.Не мисля,че това с рода има кой знае какво значение.
Ох, чак си представих как ме обстрелват със сперматозоиди

Бай дъ уей, днес съм на вълна блеене и гледане на стари филми и попаднах на Брендън Фрейзър с гърбав нос (изкуствен). Уж съм го гледала филма преди години, обаче нямах спомен, че толкова нелепо изглежда: http://vbox7.com/play:145e216f69
Отговори с цитат
  #65  
Стар 5th August 2013, 13:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Всичко е много индивидуално, защото много жени биха се подмокрили точно от този нос
Всеки има различни вкусове !
Attached Images
Тип файл: jpg BF.jpg (47,7 КБ, 45 views)
Отговори с цитат
  #66  
Стар 5th August 2013, 18:50
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Абе, и аз за малко да се подмокря, ама от смях.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 6th August 2013, 14:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Притежателят на най-големия нос в света е от Турция и се казва Mehmet Ozyurek. Дължината на неговия нос е 8,7см от основата до върха.






Все пак не му е чак толкова зле този нос на неговото лице, то в Турция повечето са с такива носове !
Отговори с цитат
  #68  
Стар 6th August 2013, 20:41
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Уау големичък е!
Аз познавам мъж с ужасно голям нос и по-скоро ноздри...
А вчера по улицата видях най-големия нос за жена,който някога съм виждала! Може би нещо като на този турчин,но без гърбицата - просто един ОГРОМЕН щръкнал нос! И нали ми е болна тема,така се вторачих в носа на жената... добре ,че се усетих навреме,супер неудобно ми стана..
Отговори с цитат
  #69  
Стар 12th August 2013, 10:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мда,това е доста прекалено.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкиотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.