IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1311  
Стар 14th January 2015, 11:29
aleksi aleksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 16
По подразбиране

И аз имам час,но за 9-ти юли,тъй като съм на 17 и сега съм на училище.Успех на всички !
Отговори с цитат
  #1312  
Стар 14th January 2015, 23:43
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Здравейте и от мен имам час за операция в края на месеца, Pufpaf бе така добър да ми направи страхотни фотошопи и мисля, че вече знам точно какво искам. Притеснява ме, че при мен трябва стесняване на носа, връхчето и ноздрите...Справя ли се докторът с подобни поблеми? Не видях досега подобни нослета, само едно стеснено,но ноздрите бяха оставенитвърде широки ине ми хареса, притеснено ми е
Отговори с цитат
  #1313  
Стар 15th January 2015, 08:19
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Здравейте и от мен имам час за операция в края на месеца, Pufpaf бе така добър да ми направи страхотни фотошопи и мисля, че вече знам точно какво искам. Притеснява ме, че при мен трябва стесняване на носа, връхчето и ноздрите...Справя ли се докторът с подобни поблеми? Не видях досега подобни нослета, само едно стеснено,но ноздрите бяха оставенитвърде широки ине ми хареса, притеснено ми е
Здравей DanKem,ти мина ли консултация при доктора,не сте ли обсъдили какво ще се прави,или и ти като мен в деня на операцията ще е и консултацията?И аз съм за края на месеца и имам същите притеснения!
Отговори с цитат
  #1314  
Стар 15th January 2015, 08:26
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Да, klavdiq, аз също съм като теб, консултацията е в деня на операцията, пращах снимки на доктора и сме си писали няколко пъти. Хайде ще си се притесняваме заедно, ако искаш ти за коя дата си?
Отговори с цитат
  #1315  
Стар 15th January 2015, 08:32
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Да, klavdiq, аз също съм като теб, консултацията е в деня на операцията, пращах снимки на доктора и сме си писали няколко пъти. Хайде ще си се притесняваме заедно, ако искаш ти за коя дата си?
Не си ли от Пловдив?Аз съм за 27 януари,а ти за кога си,коя от нас ще мине първа под ножа хихихих?
Отговори с цитат
  #1316  
Стар 15th January 2015, 12:12
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Родена съм в Пловдив, но не живея там от 14 години, уви Ти минаваш първа на следващия ден съм аз
Отговори с цитат
  #1317  
Стар 15th January 2015, 13:33
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Родена съм в Пловдив, но не живея там от 14 години, уви Ти минаваш първа на следващия ден съм аз
Ами мога само да пожелая успех и на двете ни и да останем много доволни,като се сдобием с мечтените нослета!Апък може и да се засечем!Поздрави
Отговори с цитат
  #1318  
Стар 15th January 2015, 19:16
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Във форума не искам да качвам снимки, но бих пратила на който иска, няма проблем моля само за мейл на лични
Отговори с цитат
  #1319  
Стар 15th January 2015, 21:20
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Във форума не искам да качвам снимки, но бих пратила на който иска, няма проблем моля само за мейл на лични
Бих искала и аз да видя,ако може dencheto@abv.bg
Отговори с цитат
  #1320  
Стар 15th January 2015, 21:27
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Имате ги още веднъж специални благодарности на Пуфпаф за старанието, което влага и за помощта! Мисля, че има много точно око и ми помогна да си изясня точно къде и какво е проблемно в моя странен нос ))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:05.