IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 21st February 2015, 00:17
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alluree Виж мнението
...за такава дребна корекция като стесняване и повдигане на върха на носа
Цитирай:
Първоначално написано от alluree Виж мнението
...операцията ми трябва да бъде с Отворен достъп ,който може да бъде изпълнен само от доц.Джамбазов
Не мога да скрия личното си отношение към Джамбазов, дано ученика му да е по-добър от него, макар че така като чета не ми вдъхва много доверие.
Но все пак няколко съвета от мен:
- ако един лекар не те иска за пациент го отпиши от списъка си;
- изказвания от рода на това, че САМО Джамбазов можел да се справи ... зарежи и този който ти го е казал, и този към който те насочва;
- колкото и да не харесвам Джамбазов- има и сполучливи операции, но ако се разровиш из темите (което аз много силно ти препоръчвам) ще разбереш, че върховете никога не са му били сила;
- с колкото по-малко пари разполагаш- толкова по-внимателно трябва да си избираш хирург, защото ако не ти се получи от първия път, отиваш на едни други цени и става страшно;

Иначе ти пожелавам късмет и търпение за да не избързаш и да избереш неподходящия човек.
Отговори с цитат
  #542  
Стар 24th March 2015, 16:03
angel245 angel245 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

И някой правил ли е рино при Антон Тонев??
Отговори с цитат
  #543  
Стар 26th March 2015, 08:52
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kameliq.canova Виж мнението
Моля ви споделете ако някой е правил ринопластика при доц. Джамбазов.Имам по малко от месец до моята и направо се побърквам от страх на моменти.Моля споделете как сте се чувствали след операцията ?колко време е възстановяването ? КАК СЕ чувствате първите 24 часа?
Аз съм последния опериран или поне този който след операцията се рови4ка из форума.и следи... при всеки е индивидуално ...възстановяването е бавен процес но 2 седмици си в прили4ен външен вид не като след боксов ма4...друго което искам да ти кажа и е важно за възстановяването ти ...веднага след като те събудят изкарат от упойката дръж компресите след и ги сменяй постоянно..в рамките на 5 б 4аса това драсти4но ще спомогне за намаляването на отоците следващия ден..имай го предвид. И се движи още след като излезнеш от оперцията.леки движения но се движи.това също ще спомогне..имаш две посещения тва ти е обяснено..моя съвет е не си барай носа изобщо 1 месец.да няма злополуки..ако можеш вземи си придружител ..и се храни насила колкото и да ти е гадно ..защото повярвай на следващия ден 4увството в устата ти никак няма да е приятно след тръбата в гърлото ти..наблягай на доста те4ности...не си усмихвай мн не се хили..сдържай се ...пази си лицето не спи на една страна в никакъв слу4ай.за по голямо удобство на две възглавници..моя съвет е е дишай през уста.месец за по сигурно не веднага след 2 седмица.вниматено си по4иствай лицето...може с мокри кърпи4ки да го по4истваш аз тка правя...ми кво друго да ти кажа ако имаш въпроси питай...на 6 месец ще кка4а отново.снимки.сега съм по4ти на 5 ..тка ..тва е о5 мен.и успех с операцията..стискам палци.вс са готини да знаеш и прави тва което ти се казва
Отговори с цитат
  #544  
Стар 28th March 2015, 00:16
angel245 angel245 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране ,,........

Много ти благодаря! Четох из форума че имало вероятност операцията да бъде извършена от негов асистент(ученик) .Има ли наистина такава вероятност??
Кога се свалят превръзките?Кога ще мога да си покажа носа навън??
Отговори с цитат
  #545  
Стар 28th March 2015, 18:19
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kameliq.canova Виж мнението
Много ти благодаря! Четох из форума че имало вероятност операцията да бъде извършена от негов асистент(ученик) .Има ли наистина такава вероятност??
Кога се свалят превръзките?Кога ще мога да си покажа носа навън??
Няма такава вероятност ве4е той извършва операциите.и е в новата си клиника .там ги извършва св св козма и дамян.превръзките се свалят окон4ателно на 14 ден. Както и вс останало .Преди това се ходи за по4истване и смяната им на 5 ден.поне аз бях тка.с още две мацки.реално на 14 ден няма да имаш нищо на носа и ще си се разхождаш но както ти казах доста тря да се пазиш .ще ти кажа и други неща за да не отла4аш когато се слу4и .просто търпение.тва е бавен процес.и още пове4е заздравяването му..през следващите месеци и седмици след като ти свалят лонгетата.имай напредвид че носа ти ще оти4а .ще спадда пак ще оти4а.ще ти се струва несиметри4ен..а и тка ще изглежда..доктора оби4а оби4а да работи от лявата страна...ще ти се струва провиснал от едната страна от другата по прибран.ще е шит отвътре тка той си знае работата...просто искай реални изпълними неща..за върховете доста съм 4ел не му е силната страна .просто не искай перфектна визия а такава каквато ти да се 4увстваш добре..и да не се притесняваш.когато си сред хора.подготвям те с инфо щото знам какво ще бъде.нз какво ще оправя доктора.нооподготви се с търпение и то огромно
Отговори с цитат
  #546  
Стар 29th March 2015, 23:23
angel245 angel245 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

аз и сега си изглеждам добре.Имам съвсем малка гърбичка която ме дразни и ме е страх да не ми го направи по зле .колко време продължава това подуване и спадане на носа?
Отговори с цитат
  #547  
Стар 30th March 2015, 10:30
vesela ot varna vesela ot varna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, моля споделете вие колко време чакахте за среща с доктор Джамбазов, решила съм да се оперирам при него, но вече седми месец се опитвам да си запазя час и не се получава. Днес се обадих отново и ми казаха да звънна пак септември, тогава евентуално било възможно да преглежда .....а ноември 2014 ми казаха април 2015 ......вече се отчайвам
Отговори с цитат
  #548  
Стар 30th March 2015, 18:11
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от kameliq.canova Виж мнението
аз и сега си изглеждам добре.Имам съвсем малка гърбичка която ме дразни и ме е страх да не ми го направи по зле .колко време продължава това подуване и спадане на носа?
По видимо първите 2 месеца .най мн смисъл поне при мен е тка .дори все още зе полу4ава..и от жегаа и студ..тря си време разбираш тъканите.. Костите да зарастнат..тва не хоп сама ще го изпиташ..да не говорим 4е върха на носа си го 4увствам все още изтръпнал.а ще продължава все още..в следващите. Месеци...хаха ..мога да ти кажа 4е бях по4ти на 2 месец една колежка в май4инство дойде да ни видди..и нали се целуваме поздравяваме..с целувки по бузата само при допира ми се изпрай косата..после 48 4аса отка4ах щото боли ..шибан дискофорт..само при допир представяш ли си .лек натиск...аз ве4е до края на седмицата ще станат 5 месеца и е кеф...но още си ме боли..лицето ми е все още сковано...върха не коментирам д; ...но кеф изглеждам жестоко...и се движа по улиците без притеснение...а в профил сред хора в метрото или където и да било ве4е не се притеснявам щото..ве4е изглеждам добре.. по напред в темата съм ка4им снимки можеш да ги видиш.
А за да върви темата не се притеснявай от вида си в момента ка4и снимки.за да се обсъди и да е полезно и за други потребители..ако видиш как съм изглеждал а ти ще видиш ..ще видиш как съм сега
Отговори с цитат
  #549  
Стар 30th March 2015, 18:25
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesela ot varna Виж мнението
Здравейте, моля споделете вие колко време чакахте за среща с доктор Джамбазов, решила съм да се оперирам при него, но вече седми месец се опитвам да си запазя час и не се получава. Днес се обадих отново и ми казаха да звънна пак септември, тогава евентуално било възможно да преглежда .....а ноември 2014 ми казаха април 2015 ......вече се отчайвам
Спокойно и аз бях тка...от 2о12 го гонех и все се объркваше нещо.хахаха той тога излезе в болни4ен пък ми бяха казали догодина после март а после след март никви ги нямаше..при разговоритес с тях ..казваха 4е съм в списъка.и ще се обадят..тогаа списъка беше 2оо и няколко.преди мен..сега са над 4оо.д; са в моментс ми тря контролен преглед казха 4е ще се обадят но кога не се знае..защото мн хора 4акали.дори от 2012 год за контролен прегле..разправях ти колко време ми лтне ...след този период се отказах тотално...пък и все негативи 4етях за него..и се от4аях..докато в един летен ден мин год.юни месец 18:43 ми се звъннна по телеф.и по4наха ние сме еди кво си тка .н. И юли месец беше консултацията..за операция ми предложи септември..но аз отказах ...той каза следващата..ноември 25 някъде..и тка..в крайна сметка няколко пъти ми се обаждаха за потвърждение.. И дори и изтеглиха операцията с 2 седмици напред. Тва е
Отговори с цитат
  #550  
Стар 3rd April 2015, 18:38
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Само на мен ли ми е странно, че в България (а не примерно в някоя известна холивудска клиника) има такъв наплив за определен доктор, който на всичкото отгоре не е и пластичен хирург??? Не че ми е работа да давам съвети, обаче се чудя, ако се случи така, че да се наложи повторна операция поради някакъв проблем, какво ще прави пациентът - пак така ли ще виси в някакви списъци с месеци и години преди да бъде приет за консултация, а да не говорим за евентуална нова операция?!! Не мога да разбера каква е мотивацията на един човек да си причини всичко това, особено при високия процент вероятност резултатът да не е от най-добрите??
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:52.