IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th October 2015, 12:01
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Някой знае ли зна4ението на думата препоръ4вам .препоръка?..преди да коментирате..дискутирате или каквото и да било ..аз не казвам да ходи да се оперира ..а да отиде да види за кво стааа на въпрос...да прецени на място да постави изискването за тва което смята да се поправи ..и да 4уе отговора мнението н а професора ..препоръката озна4ава да го дам към даден и той сам ьа прецени..просто ми стааа тъпо и гнусно ..да 4ета тия простотии..аз съм доволен за тва го давам и го казвамм..сега решението си озтаа на 4овека задал въпроса..не ми се влизат в спорове и полемики..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th October 2015, 16:20
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

bokos, принципно в този форум избягваме да "препоръчваме" хирурзи, тъй като това е голяма отговорност. Това, че ти си доволен от твоята операция, не означава, че и някой друг би бил. Представи си този оперираният да се върне след няколко месеца обезобразен и да те обвини, че си го подвел с "препоръката" си. Ясно е, че всеки си взима сам решението, но хората влизат в този форум, за да получат информация и всяка такава според мен трябва да си е на мястото и да не е подвеждаща.

Радвам се, че при теб нещата са се развили добре и си си спестил много главоболия с евентуален лош резултат, но не оспорвай правото на опериралите се, които са нямали твоя късмет, да изкажат своето мнение.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th October 2015, 19:37
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams Виж мнението
bokos, принципно в този форум избягваме да "препоръчваме" хирурзи, тъй като това е голяма отговорност. Това, че ти си доволен от твоята операция, не означава, че и някой друг би бил. Представи си този оперираният да се върне след няколко месеца обезобразен и да те обвини, че си го подвел с "препоръката" си. Ясно е, че всеки си взима сам решението, но хората влизат в този форум, за да получат информация и всяка такава според мен трябва да си е на мястото и да не е подвеждаща.

Радвам се, че при теб нещата са се развили добре и си си спестил много главоболия с евентуален лош резултат, но не оспорвай правото на опериралите се, които са нямали твоя късмет, да изкажат своето мнение.
Ама аз никога няма да й кажа отивай се оперирай при него ...давам го като лице за контакт ..една консултация никога не пре44и ..а решението при кого къде ..единствено само ти можеш да решиш ..било то грешно или правилно ..никога през. Целия период на възстановяване ..не съм си и мислил да обвинявам някой за нещо ..или слу4ващото се през следоперативния период ...имал съм мн моменти на паника ..да не говор8м 4е на 2 или 3 ден след операцията бях теъгнал да се бръсна...и скъсах конците отвътре ..друго което е. През първите 2 3 месеца .имах това смъкване което и при други съм го 4ел .беше несъизмерен и едната страна се смъкваше надолу може би от натоварване и повишаване на кръвното ..толкова мога да ти изредя ...неравности сякаш е крив ..подобни издутини отляво като калциране..пък оти4ане в тези жеги лято ..до 7 месец това го усещах при всяко на главата си 4е все още не е придобило устой4ивост ..4ак 7 месец и половина .към 8 ве4е ...и фризьорката ме беше зака4ила за лицето тогаааа като се подух станах като пони4ка ...да видиш как се ти4а бързо до пловдив ...имал съм адски моменти на приреснение..тка 4е не зависи само от лекаря а ти какво правиш ...не можеш да си позволиш да го обвиняваш освсн ако не е допуснал наистина грешка ..дори в момента все още изпитвам всяка сутрин дискомфорт когато ставам ноо....търпение за вси4ко ..не казвам 4е резултата е перфектен но съм пове4е от доволен ..дори в момента да е леко по широк в основата незнайно от какво се полу4и но е 300 пъти по добре от преди ..8 не съжалявам за нищооо..
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th October 2015, 23:12
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

bokos или не познаваш българската граматика или клавиатурата....иначе сигурен ли си че операция на носа са ти правили, защото това е форум по ринопластика. От това което си написал имам чувството че са ти слагали нова глава. Чак пък след 8 месеца все още дискомфорт и да имаш проблеми като ставаш сутрин, трябва наистина да се посъветваш с доктора, защото мисля че не е нормално. Аз имам 3 ринопластики-след втория месец започнах пак фитнес, това със забраните за физическите натоварвания след 2-рия месец вече са оправдания на доцентите ако нещо не е както трябва. Обикновено мисля че след 6-тия месец не трябва да имаш никакви проблеми вече и да си възстановиш нормалния живот. Щом ти си доволен обаче, значи всичко е ОК ;]
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th October 2015, 23:54
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Бокос, не знам доколко препоръча Джамбазов след този разказ за следоперативния период :О
Убеждавам се, че някак самоотвержено си лягаме под ножа без особени изисквания, само да е по-добре от преди. Аз ако можех да се върна назад, когато избирах хирург, щях да чета, проучвам, изисквам!!! И то много- естетически приятен резултат и пълна фунционалност, с минимално кратък възстановителен период. Защо ли? Защото има хирурзи, които могат отговорят на тези изисквания, а лицето ми и здравето ми са важни за мен. Съвет към избиращите хирург: със здравето компромис не трябва да се прави. Аз не бях подготвена, сгреших в избора си и си платих с почти година недишане и ужасен външен вид.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th October 2015, 00:52
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Аз мога да ти кажа 4е носа в момента ми е перфектен но въпреки вс аз предпо4итам една година ..в рамките на една година да се пазя от каквото и да било ..за да имам хубав перфектен и безпроблемен нос отколкото да си блъскам главата после и да се 4удя какво да прая .както мн други преди мен...достатъ4но съм се информирал за нещата които могат да се объркат след такава операция и как проти4ат..на..мн хора съм 4ел коментарите като от рода кога мога да тренирам ти4ам спортувам ами морета ..кога ще слагам о4ила и т.н ..закъде тва бързане ..и мн хора за мен грешат в прибързването за тези неща .те няма да избягат ..но всеки сам решава сам за себе си ...когато съм се подложил на тази интервенция аз знаех какво ме 4ака и знаех от какво ще се лиша...все пак говорим за лицето сии ..?!колкото до това което казах по горе за дискомфорта е от рода на изтръпване на върха на носа 4уствителност..леко стягане ..дишамм си толкова добре колкото и преди .проблеми никакви ..паник слу4ки мн ..но за тва съм си ходил на консултация ..директно и то веднъж ..друго което мога да споделя като инфо е 4е зад гърба си ..през целия възстаовителен период имах една мн изклю4ително яка докторка с която си разменихме телефоните в слу4ай 4е нещо се обърка ...винаги съм се консултирал за вс с нея ..какво да ползвам какво да правя какво да взимам и .т.н. Въпроси свързани с риното....съжалявам ако при вас не се е полу4ило нооо...какво да се прави ...вси4ки сме разли4ни ..а и желанията ни са разли4ни ...успех на начинаещите ..колкото до тази тема в форума аз препоръчвам джамбазов ...от вас си зависи ..ходете и проверете ...спирам дотук защото ве4е се из4ерпах..достатъ4но снимки съм ка4ил дори няма да ги махам ;д...давал съм обяснения .спрямо моятаа операция .разказвал съм ...мога само да кажа успеххххх!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КъмкойдасеобърназаринопластикаБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.