IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 16th July 2015, 13:34
papidu papidu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Град: lovech
Мнения: 6
По подразбиране

пробвайте и експериментирайте дами.....вкарайте в сексуалната игра и в секса....всички ваши тайнички неща които сте искали да ви се случат....определено ще има резултат, отпуснете се и действайте...Аз също мислех, че никога няма да изпитам оргазъм.....особено след раждането, но сега съм щастлива жена...в разцвета на силите си...стигам до 8,9, 10 и повече оргазма....
Така че, отпуснете се, предразположете партньорите си......споделете идеите си.....и ще се получи............
Отговори с цитат
  #152  
Стар 10th August 2015, 17:20
Аватара на tokyo534
tokyo534 tokyo534 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ето една важна тема, за която е добре да се говори и всеки да знае причините и мъже и жени. Всеки е наясно с някои от основните фактори, като уменията на мъжа, психологическата нагласа на жената, тъй като тези неща се случват на ментално ниво, където всъщност се отключва този процес, които кара жените да летят в облаците

Има един фактор обаче, които е над всички останали, разбира всички са взаимно свързани, но този е много определящ и това е генетичната даденост на човека. Явно някои жени имат и по голяма сетивност от други на физиологично ниво, по чувствителни са на такива стимулации на нервните окончания, поне аз така си го обяснявам и отделно на ниво психология също има различия.

Това също е доста не честно и при жените, едните да могат да изпитват такива "извън орбитални" оргазми, в които губят връзка със земята в буквалният смисъл, а други да се радват на много по слаби усещания. Не много жени могат да постигнат оргазъм с пръскане, които са много силни и да изпаднат в блажен транс, при други които не могат не е невъзможно да го постигнат, но трябва да се правят дълго време специални масажи на определени точки от тялото, за да могат и те да изпитат това силно усещане, но при някои не е толкова лесно.

Аз я направих тази тема, за да чуя жените какво мислят, защото няма как да знам всичко и до края на живота си пак няма да съм научил всичко, а вие, като пишете тук ще помогнете и на други хора мъже и жени, да знаят повече неща, за да накарат половинката им или те самите да изпитат истинско щастие от секса !

Не е срамно да се говори за тези неща, така, че не ми се правете сега на ощипани булки
защото жените който изпитват оргазам знаят какво искат . а друките не знаят какво искат !
Отговори с цитат
  #153  
Стар 22nd October 2015, 20:03
daoazo daoazo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 2
По подразбиране

има нещо което никой не спомена в диалога до тук .а това е подготовката на работа на самото тяло или зареждането с необходимите елементи много е важно за жената за да изживее многократни експлозивни оргазми да е приела достатъчно течности ден два преди половият акт или не помалко от з литра на ден .друг елемент е витамини или достатачно количество мед или пчелен прашец(2-з лъжици мед-15грама прашец ) оттук нататък идва ролята на партньора .начини на проникване предразполагане и много е важно да е издръжлив защото жената се възбужда пълноценно след или загрява добре след 20 -30минута и на всеги 20 секунди след това тя може да получи експлозивен оргазъм .аз съм достигал с моя партниорка до50 -55 експлозивни оргазма. 8 чаршафа мокри и матрака от двете страни .това бяха последствията
Отговори с цитат
  #154  
Стар 22nd October 2015, 20:07
daoazo daoazo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 2
По подразбиране

желая успехи на всички в начинанията
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:13.