IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st August 2016, 20:56
Aveili Aveili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Прочетох в друга тема,че имплантите на MumG са били 375сс, което никак не е голям кубик. Особено при положение,че всички тук казвате,че сте с импланти от сорта на 400-500 сс и след поставянето им, даже ви малеят. Значи причината за нейния лош резултат не е била голям кубик. Започвам да си мисля,че именно най-добрите и най-опитни лекари понякога претупват нещата и затова им се получават тези фалове .Сигурно един млад доктор би бил много по старателен и прецизен в работата си докато не придобие самочувствие на велик и не започне да я кара през пръсти....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st August 2016, 21:27
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Голям или малък кубик също е много относително. Всъщност колко големи изглеждат зависи от параметрите на имплантите. Например тия кубици на малка основа биха били с голяма проекция, в същото време при голяма основа, биха изглеждали съвсем нормални гърди. Зависи и от ръста и ширината на гръдния кош. Така че заключения от сорта "големи" или "малки" са много относителни, ако са на база само кубици.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd August 2016, 07:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha Виж мнението
Добре съм Инче, благодаря! Нямам много време за форуми, но ви навестявам от време на време
Надявам се нямането на време да е за сметка на нещо приятно и полезно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd August 2016, 07:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha Виж мнението
Голям или малък кубик също е много относително. Всъщност колко големи изглеждат зависи от параметрите на имплантите. Например тия кубици на малка основа биха били с голяма проекция, в същото време при голяма основа, биха изглеждали съвсем нормални гърди. Зависи и от ръста и ширината на гръдния кош. Така че заключения от сорта "големи" или "малки" са много относителни, ако са на база само кубици.
Да, тук съм съгласна. Зависи от твоята анатомия и от параматрите на имплантите. Моите например са 280 и за мен са ми големи. При евентуална смяна ще се пробвам с по-ниски и разляти, ако анатомията позволява естествено.
Съчувствам на mumG; и на мен не ми хареса, че не са й дали имплантите след махането им.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd August 2016, 16:10
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Надявам се нямането на време да е за сметка на нещо приятно и полезно.

Общо взето това лято не мога да се оплача от липса на пътуване. Зимата за съжаление липсата на време е от работа най-често. Ама то всички екстри не може.

Това с невърнатите импланти и мен много ме учуди. Макар че, принципно са длъжни да ги дезинфекцират, преди да ги върнат. Ако не греша, без дезинфекция, биха били биологичен отпадък, за който има специални изисквания за депониране. Но след като са казали, че се дезинфекцират, би следвало да я уведомят кога може да си ги получи.
Инче, твоите са си перфектни за фигурата ти. Съвсем естествени изглеждат, не ти трябват по-разляти, защото тогава ще трябва по-голяма основа.

Последно редактирано от patrisha : 22nd August 2016 на 16:14
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th August 2016, 16:24
Aveili Aveili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте,отново.Ходих на консултация при М.Ковачев,той ми предложи същата марка и модел импланти каквито и Заякова определи като най-подходящи за мен.С тази разлика,че според докторката съм за 300 cc,а според Ковачев 350-400cc. Освен това според Ковачев трябва да ми се направи Раунд Блок и на двете ареоли,въпреки че видимо само едната е по-голяма и отпусната..Заякова пък казва,че именно само при по-голямата има нужда от раунд блок.Сега започвам да се чудя кой е прав?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойдаизбераТърсямнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:39.