IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th February 2006, 12:00
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране

моята е със зареждащи батерии, много ми харесва, след това си чустващ зъбте НАИСТИНА чисти, както след зъболекар. тези батерии обаче не могат да се сменят, защото четката е капсулована, но не знам колко дълго издържат. а съквартирантката ми имаше такава с обикновени батерии и няма да ви казвам с каква мъка я разглобихме за да сменим батериите, но беше влязла вода вътре и вече за нищо не ставаше.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th February 2006, 12:01
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

30кинта струва избелването на зъби
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th February 2006, 12:15
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
30кинта струва избелването на зъби
Мерси за инфото.
Може ли някой, който си е правил такова избелване, да сподели подробности!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th February 2006, 12:34
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
30кинта струва избелването на зъби
VIP,какво е това избелване за 30 кинта????В какво се състои и колко време се запазва резултатът?
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th February 2006, 12:41
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Нали има разлика между :избелване" и "почистване".
До колкото знам аз, при избелването с хиически разни там истории ти избелват зъбите до желан от теб цвят.
А при почистването стигаш до естествения ти цвят на зъбите, който за всеки е различен...
Уф, отивам пак да си измия зъбите, че от толкова приказки за белота нещо се притесних
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th February 2006, 13:06
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dany
Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
30кинта струва избелването на зъби
VIP,какво е това избелване за 30 кинта????В какво се състои и колко време се запазва резултатът?
Ще питам майка ми за подробности защото тя ходи на такава процедурка и ще ви кажа по касно
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st February 2006, 21:17
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dany
Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
30кинта струва избелването на зъби
VIP,какво е това избелване за 30 кинта????В какво се състои и колко време се запазва резултатът?
За 30 лева на мен ми предлагат отстраняване на зъбния камък, но това пък вече е съвсем друго...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st February 2006, 23:18
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране козметика

Ако позволите да се намеся отново по повод избелването.
Няма избелване, което да струва 30 лв. Или поне след него много скоро зъбите ви ще потъмнеят пак. Много често пациентите бъркат почистването на плаката и оцветяванията ВЪРХУ зъбите с избелване, то не е. Ако искате да получите истинско избелване с поне 2-3 год. дълготрайност ще трабва да отделите повече пари и време. Аз лично обичам два вида избелване - офис или домашно избелване. Има и избелване със специална лампа, но тя е доста скъпа (дори за нас) и не си струва, защото крайната цена на едно избелване с такава лампа отива към 600 лв.
Офис избелването в моя кабинет е 250 лв. за еднократно избелване или 350 лв. за двукратно ( зависи дали искате зъбите да са повече или по-малко бели). Основно работя обаче домашното избелване, защото цената е по-ниска а по мои наблюдения ефекта е по-дълготраен и по щадящ за зъбите. Аз лично използвам две системи-една американска (по-скъпа) и една австралийска (по-евтина). Американската я пробвах миналата година лятото и само с две шприци (спринцовки) получих избелване около 4-6 тона. Сега реших да си доизбеля зъбите още и за проба взех австарлийската. За нейния резултат мога да ви кажа след 2 седмици. Апропо държа да уточня, че избелване на зъби започнах първо на себе си и на най близките си (жена ми и сестра ми) за да мога спокойно след това да твърдя, че е безопасно (сигурно ще има хора, които ще ме запитат и за това).
Ако искате да получите повече подробности посетете моя временен сайт там ще побликувам една лекция, която ще чета следващия месец на колеигите във Варна. Не е завършена още, но ще я завърша до края на седмицата. Ако не се лъжа там има и снимки на избелени зъби на мои пациенти.
http://drvenelinov.dir.bg
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd February 2006, 20:40
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Говорила съм с доста стоматолози по тази тема. И повечето ме съветват да не си избелвам зъбите. Защото всяко избелване е свързано със сваляне на най-горния слой, което съответно води до други рискове. А и ефекта е доста кратък, особено при хора, които пият чай, кафе, червено вино, пушат.
Чистенето на зъбния камък и миенето след ядене са най-елементарния и добър начин за поддържане на зъбите "във форма".
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd February 2006, 21:45
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Аз използвам такава четка и съм адски доволна. Единственото че малко бързо И хабя батерийте.. в сми не знам дали е толкова бързо ама ми се струва.ю, е все купувам батерии.
Иначе съм си избелвала зъбите в домашна обстановка с шини и гел на BriteSmile 22% (2 спринцовки) . преди да започна избелването бях А1.. сега не знам кво съм, но е поне с 3 тона по-светло.
Имам и една спринцовка ... друга марка .. трябва да видя каква марка беше za touch up след около 6-7 месеца. Надявам се ефекта при мен да трае повечко време защото ен пуша и не пия кафе, както и не пич почти никво ервено вино.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Автоматичначетказазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.