IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th March 2006, 18:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

За съжаление не можем да ти кажем универсално лекарство. На някои помага едно, на други- друго. Аз съм ползвала също какво ли не. Съветвам те да се откажеш от козметиките като Rexona, Lady Speed и така нататък, те няма да помогнат в твоя случай. Трябва да пробваш медицинска козметика - Vichy или нещо подобно. Попитай в аптеката. Аз съм ползвала и една серия на SVR Laboratories за прекомерно изпотяване, също от аптеката и е медицинска козметика специално по проблема, общо взето бях доволна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th March 2006, 11:02
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

много ти благодаря. а колко струва това зругото което си ползвала на SVR-lboratories??и какво точно значи че си била давална?искам да знам защото сигурно ме разбираш, че не ми се дават още пари за нещо, което няма да ми помогне.просто съм отчаяна.похарчила съм около 150 лв за всякъкви такива лекарства и козметики но нищо не помага.досега не съм ползвала медицинска козметика.можеш ли за ме насочиш ако искам да си купя на Vichy кое от тях да взема, защото ходих до аптеката и там имаше различни видове - пръскащо, крем и различни видове рол-он.моля те Milena127 помогни ми!!искам ако ще си дам парите то вече да е за нещо което наистина ще ми помогне.очаквам отговора ти!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th March 2006, 11:11
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

За Vichy само съм чувала, че е добро и затова не мога да те насоча. Иначе серията на SVR е специално за свръх изпотяване, медицинска е. Аз ползвах крема, струва около 20лв., не е евтин. Имаше и рол он и други неща. Определено потенето доста намаля, почти изчезна. Разбира се в моменти на свръх напрежение нищо не помага на потенето. Но не мога да гарантирам, че и на теб ще помогне. Просто ако ще пробваш нещо и ще даваш пари трябва да е медицинска козметика, защото обикновената козметика не помага.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th March 2006, 12:51
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

много ти благодаря.ще видя какво ще правя.тука сега ще говоря и с майка ми и ще реша.просто вече съм отчаяна и незнам какво да правя.значи казваш че определено Vichy е по-добро от останалата смрад която се продава така ли??добре.ще ти пиша пак.чао
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th March 2006, 18:25
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

На мен ми помогна лекар хомеопат за този проблем, за няколко месеца нещата коренно се промениха...друго което мога да препоръчам от собствен опит е рол-он на Рок, струва около 15лв.!!!
Иначе наистина епилиране и кола маска не се препоръчват за подмишници, това съм го чела и чувала от доста места, аз например мисля да ходя на фотоепилация, защото ми омръзна да се бръсна там!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th March 2006, 10:49
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

какъв е този лекар хомеопат?не съм чувала досега за такъв.моля те ще ми обясниш ли какъв ти е бил проблема??моля те!!ще съм ти задължена.пиши ми защото съм отчаяна.ти сигурно си прочела моя проблем - той е малко по-нагоре в тази страница.кажи ми какво да правя че незнам вече.пиши ти как си била!!(please)
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th March 2006, 17:17
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от chursi
какъв е този лекар хомеопат?не съм чувала досега за такъв.моля те ще ми обясниш ли какъв ти е бил проблема??моля те!!ще съм ти задължена.пиши ми защото съм отчаяна.ти сигурно си прочела моя проблем - той е малко по-нагоре в тази страница.кажи ми какво да правя че незнам вече.пиши ти как си била!!(please)
За лекар хомеопат помоли майка ти да потърси такъв.А за директно въздействие и аз бих ти препоръчала на Vichy.От тях има такива,които успокояват кожата-ролка и крем,има и серия против изпотяване.Тези против изпотяване са:ролка с въздействие 48 часа,спрей с въздействие 24 часа,крем с въздействие 7 дни.Те всичките би трябвало да са на една и съща цена.Не съдържат алкохол.Кремът е по-точно за лечение и нормализиране на изпотяването,което ще рече не да спреш да се потиш,защото това не е нормално,а да се изпотяваш в границите на нормалното,нормализира се тази функция на кожата ти.Според мен е най-добре да си купиш крема,не е мазен, не цапа дрехите,прониква дълбоко в кожата и мисля,че с едно кремче ще изкараш доста време.И в никакъв случай няма да ти раздразни кожата.Такива рексони и подобни парфюмирани боклуци ги забрави.
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th March 2006, 12:38
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

е добре.аз сега като спра - в понеделник - като спра да ползвам спрея, който е за гнойта ще си купя на Vichy, но мисля да си взема стика, за да видя какво ще ми подейства, защото крема е 20 лв.а да знаеш друго нещо много ефикасно?пиши ми моля те!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th March 2006, 11:16
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

хора, пишете нещо против изпотяване че подлуднах.който знае някъква медицинска козметика която наистина действа при прекомерно изпотяване да пише!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th March 2006, 13:39
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

здравейте всички. имам една молба и ако можете да ми отговорите ще съм ви безкрайно задължена. искам да знам дали някой от вас е чувал за Rexona Oxygen?? писах си седна докторка хомеопат за проблема ми с изпотяването и тя ми препоръча едни хапчета и този продукт за изпотяване. дали ще ми помогне? някой от вас знае ли нещо за него. ОТЧАЯНА СЪМ ВЕЧЕ и както ви казах не ми се дават още пари за това а то да не ми помогне. ще съм ви много благодарна ако ми се отзовете на помощ. очаквам отговорите ви!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: третираненапотенетоботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:17.