IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18th February 2010, 11:02
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране Kрем за околоочен контур за млада кожа?

Такаа... преди седмица станах на 22 и се чудя... време ли ми е за околоочен крем против бръчки?
Препоръчаха ми на Lancome Primodiale yeux, бил точно като за мен + изчиствал тъмните кръгове около очите Изпросих си мостра нямаше как да дам 100 лв. на сляпо. Опитах и околоочния и дневния, нищо особено, бих казала

Вие какво мислите? Дайте препоръка какво да си взема и изобщо време ли ми е или избързвам?
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th February 2010, 11:04
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Когато бях на твоите години ми бяха казали, че ми е рано за такъв крем и ми препоръчаха да използвам само хидратиращи кремчета
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th February 2010, 11:09
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Спринг, и аз съм чувала така, но имам връстнички с бръчки и определено НЕ искам и аз вярно и ежедневието и стреса играят роля, но ми се ще да съм подготвена от рано
Животът става все по-напрегнат и интензивен и само преди 7-8 години е било по-различно от сега...
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2010, 11:09
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз доколкото знам кожата около очите е много нежна - тя почти не се омазнява и много бързо губи еластичността си. Затова това било първото място откъдето трябвало да започне грижата за лицето, и то в момента, в който една жена започне интензивно / всекиденвно да се гримира. Може би козметичката ми да ми го е казала това за да ме анимира да си купувам продукти, но ако вземеш нещо хидратиращо със сигурност няма да ти навреди
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th February 2010, 11:11
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

хидратиращо - да, но против бръчки ли да бъде?
Бихте ли препоръчали, нещо което сте използвали? :P

Мерси за отговорите
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th February 2010, 11:20
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Спринг, и аз съм чувала така, но имам връстнички с бръчки и определено НЕ искам и аз вярно и ежедневието и стреса играят роля, но ми се ще да съм подготвена от рано
Животът става все по-напрегнат и интензивен и само преди 7-8 години е било по-различно от сега...
Права си, че както живота, така и козметиката се променят с бързи темпове - все пак козметичната индустрия е от най-развитите и все нещо ново трябва да се измисля, за да се печели повече.... Аз обаче си мисля, че както например структурата на тялото, ноктите, зъбите, косата, така и кожата си е до ген Моята например е много тънка и каквито и кремове да съм ползвала едва ли щях да предотвратя появата на пачия крак....
Затова и фактът, че твои връстнички имат бръчки не значи ти да започнеш да атакуваш кожата си с кремове против бръчки.... Много си млада според мен за тези агресивни продукти.... но знам ли
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2010, 11:23
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Спринг, моята около очите също е мн тънка, дори прозира затова ми е притеснено но иначе пък кожата ми е смесена към мазна...
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th February 2010, 11:28
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Спринг, моята около очите също е мн тънка, дори прозира затова ми е притеснено но иначе пък кожата ми е смесена към мазна...
Същата история - дори и тъмни кръгове под очите - особено, към края на седмицата, когато недоспиването си казва още повече думата

Най-добре е да се посъветваш с някой специалист - ако вече не си го направила щом казваш, че са ти препоръчали крема на Ланком Ама дали и това не е просто защото е трябвало все нещо да ти препоръчат, а не защото имаш наистина нужда от него
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th February 2010, 11:30
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Точно затова реших да питам и тук :P
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th February 2010, 12:02
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Точно затова реших да питам и тук :P
Ти си толкова красива,че и бръчките биха ти стояли добре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Kремзаоколооченконтурзамладакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:40.