IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th March 2011, 11:28
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране Надмускулно или подмускулно поставяне на имплантите?

Здравейте, знам , че има много изписано по темата и всеки е на различно мнение по въпроса, но в крайна сметка кой метод е за предпочитане, за да стоят гърдите максимално естествено?Благодаря за мненията ви предварително Да уточня само ,че под естествено разбирам да няма очертания на импланта и да са подвижни самите гърди, а не да стоят като пластмасови
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2011, 12:21
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, много екстри накуп искаш. По-подвижни са с надмускулни импланти, но пък ако си слаба и особено ако нямаш собствен бюст, има реална опасност да си личат ръбове. Подмускулните, особено анатомичните си изглеждат съвсем истински, след като минат няколко месеца от операцията. И са си подвижни донякъде, макар, че не са съвсем като истинските. Просто истинския бюст е винаги по-мек и подвижен от този с импланти. Според мен важна е формата, за какъв дявол ти притрябвало да ти се люшкат като желе? Това само привлича излишни досадници към теб.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th March 2011, 22:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

прио меки импланти и подмускулно поставяне ефектът близост до естесвеното е максимален з атази процедура...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2011, 23:41
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2011, 23:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?
Ако се занимаваш или смяташ да се занимаваш с боди билдинг, тогава може да се замислиш за надмускулно, ВЪПРЕКИ ЧЕ дори и при тях до определен размер може да се напъха под мускула, без да се отрази на тренировките.

Цитирай:
There are no large clinical trials measuring upper extremity strength before and after breast augmentation, but anecdotal evidence suggests that weakness in the muscle is usually temporary, and is related more to the discomfort of surgery than to the implants.

Most bodybuilders elect to have implants placed in front of the pectoral muscle because of interference with muscle function. During certain poses, their implants--if placed behind the muscle--would raise up. Although the implant is more obvious in front of the muscle, as the cover of many muscle magazines will attest, there is less movement with posing. Nonetheless, there is anecdotal evidence that implants of reasonable size can be placed under the pectoral muscle without interfering with function, and many of my patients continue to enjoy exercising and weight lifting after their surgery without significant changes in their routine.
При плувците също подмускулните създават известен дискомфорт.

За атрофия не може и да се говори. Атрофирал мускул е доста страшно нещо.

Но ако не се занимаваш професионално със спорт, единственото ти оправдание да избереш надмускулното поставяне, би било по-бързото възтановяване. Аз съм лаик в тази област, знам, че има мацки тук с надмускулно, но в дългосрочен план подмускулното е с много повече предимства. Поправете ме ако греша.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th March 2011, 00:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мизобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане !ускул не атрофира от натиска на импланта?
почти изчезнаха такива , и няма как, факт е,че разликата е от земята до небети - и на пипане, и на естетика, и на трайност на резултата. а мускула не го мисли - ако травмата беше голяма и значителна, изобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th March 2011, 00:40
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Nells, твоето мнение е много близко до това ,което ме вълнува не съм културистка , но обичам да спортувам ,имам активен начин на живот, и всяко неудобство свързано с мускулите ми би ме притеснило. Мерси за отговора ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th March 2011, 01:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Nells, твоето мнение е много близко до това ,което ме вълнува не съм културистка , но обичам да спортувам ,имам активен начин на живот, и всяко неудобство свързано с мускулите ми би ме притеснило. Мерси за отговора ти.
Разбирам те напълно. И аз обичам да спортувам, много и то, но във всеки един живот идва момента, в който се изисква да направиш компромис. От сега съм спряла да натоварвам гръдния мускул пряко, но като тренирам горна част и/или със свободни тежести, гърдите винаги се натоварват. Един ден, като си носиш детето на ръце, което е 15 кг, няма начин.. А във форума има доста майчета, които нямат проблеми. Моята приятелка си носеше детенцето на 3 седмица след операция без проблем.
Аз съм преглътнала факта, че няма да вдигам повече от лежанка 40 кг, за сметка на готин бюст..
Та преди да вземеш едно толкова важно решение, се вслушай в съветите на хора с опит(не на мен).

Цитирай:
почти изчезнаха такива Laughing Laughing , и няма как, факт е,че разликата е от земята до небети - и на пипане, и на естетика, и на трайност на резултата. а мускула не го мисли - ако травмата беше голяма и значителна, изобщо методът нямаше да стигне до толкова години масово прилагане
Чистосърдечно си признавам, че големи грешки съм допускала, защото не съм се вслушвала в мнение на препатили или специалисти, а съм вярвала, че аз съм изключение и на мен ще ми се размине.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th March 2011, 01:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

хммм,що за изтрещели неща-и кво като е подмускулно,нищо не се е случило с тях,въпреки ежедневните екстремни натоварвания
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th March 2011, 05:23
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Няма ли защитници на надмускулното поставяне? При него екстрите са може би в по-малката болка и това ,че не се засяга мускула, което мен лично ме привлича като метод. Дали с времето този мускул не атрофира от натиска на импланта?
Болката не е малка , поне при мен не беше .
И ефекта " паве в чорап " ти е сигурен , ако имаш поне малко своя цица .
Ако пък нямаш - ще се опъне кожата и ще се опише импланта . С времето кожата "расте" , разбирай - увисва .
Дори и да се харесаш в началото , което е възможно , защото надмускулните висят и се поклащат като истински , след 1-2 години ще мислиш за нова операция . Аз съм с надмуск. от 8 години , говоря за собствения си опит . Не съм сигурна , но мисля , че всяка мацка от форума , с надмуск. , при следваща операция слага подмуск .
Не случайно се е наложил подмускулния метод , въпреки , 4е е по скъп и по труден за изпълнение .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:20.