IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th July 2012, 13:46
sirma77 sirma77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране Мнение за ЛиДа ?

Здравейте!Аз си позволявам да пусна нова тема,новичка съм в форума и не открих мнение за този продукт.Чувам по принцип че лидата била много ефективна при топенето на тлъстините но малко ме е страх...имам нужда да сваля 18 кг ,и се реших ,поръчах си като начело половин опаковка ,ето от тук: www.novalinij.dir.bg
Моля,някой от първа ръка да сподели,дали имат ефект и дали имат странични ефекти!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th August 2012, 17:01
nadia_emo nadia_emo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравей,
С химии няма да отслабнеш, просто се посъветвай със специалист диетолог който да ти изготви хранителен режим според случая. Няма смисъл от хапчета. Само си даваш парите и се тровиш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th October 2012, 19:29
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Има само една успешна формула за отслабване и тя не включва хапчета - природосъобразен диетичен режим + спорт. Вълшебно хапче няма!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th October 2012, 09:57
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз лично съм ползвала Лида и трябва да ти кажа, че наистина отслабнах много бързо. За седмица свалих около четири килограма. Буквално се стопих. За целия период през, който изпих таблетките не си спомням колко килограма общо съм свалила, но станах грозно слаба. Страничните ефекти на лекарството обаче ме притесниха и след като изпих опаковката повече не съм го използвала. Естествено след около два месеца пак си върнах предишните килограми. Самото лекарство действа /поне при мен беше така/, като притъпява чувството на глад до степен, че не ми се ядеше нищо. Просто гледах на храната като на някакъв предмет. Много странно се чувствах и не можех да повярвам, че това е в резултат от лекарството.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th December 2012, 20:02
kardibell kardibell не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita191 Виж мнението
Аз лично съм ползвала Лида и трябва да ти кажа, че наистина отслабнах много бързо. За седмица свалих около четири килограма. Буквално се стопих. За целия период през, който изпих таблетките не си спомням колко килограма общо съм свалила, но станах грозно слаба. Страничните ефекти на лекарството обаче ме притесниха и след като изпих опаковката повече не съм го използвала. Естествено след около два месеца пак си върнах предишните килограми. Самото лекарство действа /поне при мен беше така/, като притъпява чувството на глад до степен, че не ми се ядеше нищо. Просто гледах на храната като на някакъв предмет. Много странно се чувствах и не можех да повярвам, че това е в резултат от лекарството.

Ами това е ефектът на лекарствата - в повечето случаи водят след себе си нови болести, така са създадени. Отслабнала си, защото си гладувала. а това в стрес за организма и е вредно. А за загрозяването - леко си се разминала, ако е само това. В hubavi .net има доста материал, който можеш да прочетеш за диетите и храненето - все ще откриеш нещо за себе си, за да не качваш после пак килограми и да е здравословно.

--------------
Пълен седмичен хороскоп http://napred.bg/%D1%81%D0%B5%D0%B4%...%BE%D0%BF.html
Коледни и новогодишни картички http://napred.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%80%...%BA%D0%B8.html
Играй игри в интернет http://napred.bg/igri.html
Онлайн филми http://napred.bg/filmi.html

Последно редактирано от kardibell : 22nd January 2013 на 06:29
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd January 2013, 10:44
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Лидата е много вредна, защото не съдържа това което пише на етиката, а синтетични вещества близки до амфетамините !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th January 2013, 11:10
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Чувала съм, че опасната съставка е Sibutraminе, тъй като е в завишени количества. Ето защо ефекта е толкова бърз. Тук има повече информация за това вещество: http://apteka.framar.bg/%D1%84%D0%B0...BC%D0%B8%D0%BD
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th January 2013, 13:31
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Една приятелка я пи и получи силно сърцебиене след което влезе в болница и казаха повече да не ги пие.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2013, 14:32
survivor survivor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Излишно си тровиш организма с това.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2013, 16:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Потърсете информация за расбери кетонс
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениезаЛиДа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.