IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st July 2013, 23:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Въпросния е много по-близо до теб в момента, от колкото до мен. Няма да те върне!
Но понеже не се занимваш с българи отдавана, едва ли имаш спешна нужда от качествен секс...
Немам нужда и понеже съм широко скроена, нямам нищо против да споделя с приятелка
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd July 2013, 00:07
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Пуфпаф пак се е развихрил.

Аз пък с българин съм имала най-добрия секс в живота ми досега. И най-доброто напасване. Без никакви забележки. Така че слагането на общи знаменатели ми е много изтъркано. По цял свят е пълно с т.нар. реднеци и цървули. Не само Бай Ганьо клати чобанската с баятия крив курац.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd July 2013, 00:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Немам нужда и понеже съм широко скроена, нямам нищо против да споделя с приятелка
Идея за бизнес - износ на качествен мъжки материял към България... ??

Пуф, прав си - ние , жените, не само премълчаваме, ами и лъжем.. И ако с някой съм имала 5 оргазма, с друг 5 пъти на вечер съм симулирала! Просто защото нямам търпение да свършат мъките, да миряса и да ме остави на мира..!!
А никак не е хубаво. Защото после , когато го хванах на калъп с друга симулаторка, ми се е искаше да напиша в държавен вестник: "К, самочувствието ти на голям е***ч е абсолютно неоправдано! Защото единствения път, когато съм свършвала в леглото ти е, докато ти беше до магазина за презервативи!" Което вече е абсолютната истина.
За съжаление, той никога няма да разбере колко е зле...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd July 2013, 00:08
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Пуфпаф, пускай повече теми, че глей кво весело става. Откъде ти идват на акъла, човек, не знам. Момичета, не се отказвайте, а отговаряйте активно във форума, да не запустее хептен))
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd July 2013, 00:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Пуфпаф пак се е развихрил.

Аз пък с българин съм имала най-добрия секс в живота ми досега. И най-доброто напасване. Без никакви забележки. Така че слагането на общи знаменатели ми е много изтъркано. По цял свят е пълно с т.нар. реднеци и цървули. Не само Бай Ганьо клати чобанската с баятия крив курац.
За мен българина е егоистичен не само в леглото, а принципно слага личните си нужди винаги на първо място. Ако ти си попаднала на един, който е изключение... еми той е изключение. Правилото е друго. За съжаление не само аз го твърдя.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd July 2013, 00:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

"Лудите клавиши" много кефи и тя, направо си ги цепи одма и си ги казва директно без таа онаа, евала и ника ти кърти ей

Инак за тва как ми идват такива идеи, еми то аз съм известен, като царя на виртуалната простотията хаха, кво друго да роди моята шантава глава

Инак това за общият знаменател е доста субективно, да се правят такива заключения, но ако трябва да сме честни много повече жени, ще им недоволни от колко доволни. Аз сега ще ви кажа нещо от моя страна, наистина много ми е правило впечатлени, когато си говорим мъжете на тая тема и няма да ви лъжа, мъжете повече говорят, за кой колко тека е направил, кой колко дълго е клатил, колко часа и т.н. за съжаление това са фактите и повечето мъже имат грешна егоистична представа за секса, за тях той се изразява в количество, обаче знаете ли кое е най лошото, че те си вярват, че са се представили в леглото страхотно ако са клатили достатъчно дълго.

Ние мъжете не си говорим за оргазми, говоря за това, което отсреща ми споделят, кои колко оргазма е направил на жената, повечето говорят за времетраене и собственият си кеф във текове, но все пак говорим за хора без сериозна връзка, а баш тези са най големите егоисти.

Сигурен съм, че една жена ако случи на калпав мъж, много трудно ще е и да му каже по някакъв начин, че това, което прави не я задоволява.
От една страна дои и жената да намери най точния подход да каже това нещо и без да го засегне, пак няма гаранция, че той би се променил така, че да я задоволи. Тук и този фактор - или ти се отдава или не, си важи доста.

И в крайна сметка кво стана, аз толкова ви завиждам за различните и по мощни оргазми за разлика от мъжете, а то май се оказва, че такива жени са малцинство и повечето са доволни дори и ако достигнат въобще оргазъм, а какво остава за наистина мощен "извън орбитален" такъв.

По отношение на егоизмът въобще при хората, трябва да знаете, че той идва още от животинският свят от който ни сме произлезли ако приемем научната версия и той за съжаление е доста силен именно при мъжете. За съжаление такива хора родят ли се с това "качество", много трудно могат да се променят и примери такива съм виждал безброй !

Последно редактирано от Pufpaf : 2nd July 2013 на 00:42
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd July 2013, 09:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
И в крайна сметка кво стана, аз толкова ви завиждам за различните и по мощни оргазми за разлика от мъжете, а то май се оказва, че такива жени са малцинство и повечето са доволни дори и ако достигнат въобще оргазъм, а какво остава за наистина мощен "извън орбитален" такъв.
Общо взето си е така, Пуфпаф. Аз ако не достигна оргазъм си трая, щото това е от моята глава - не съм успяла достатъчно да се отпусна и да не мисля за проблеми. (А, да се има предвид, че съм с един партньор отдавна ... и той си се старае човека ... както и аз, но ... проблемите и недоспиването определено се отразяват на секса ... поне при мен ... ама не е болка за умиралка ... пък и нека да е различно. )
Шоки, поне според мен, с времето човек изисква все повече от евентуалния си партньор и избира повече ... нормално е да е така. Както беше казал някой: по-добре сама, отколкото зле придружена.
Браво, Нелка за 5-те оргазма! Ама то не е толкова трудно при жената, тя възбудата не преминава толкова бързо. Виж вече, ако мъжът трябва да свърши 5 пъти за една нощ ... определено ще му е по-зор. (Айде, време е за Пуфпаф ... )
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd July 2013, 09:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Оф Инче незнам и аз какъв ми е точно проблема, но не е лесно и така. Имам моменти, когато така сериозно ме удря хормона и чувствам силно напрежение в слабините и това чувство и усещане въобще не ми е приятно. Толкова нервна съм в такива моменти, че не ми стой насреща. И не мога просто да дръпна някой и да го "оправя", защото просто никой не ме привлича, а не мога да бъда с човек който не ме привлича. Толкова лесно се разочаровам и толкова трудно давам шанс, че май ще съм си сама цял живот. Не бих искала да съм толкова придирчива и безкомпромисна, ама то не зависи от мен. Не е лесно да не можеш да допуснеш човек до себе си, а в същото време физическите ти нужди да преливат.
А и някакси много се промени отношението на хората - едно време, когато някой те хареса той те ухажва и гледа да те впечатли като си говори с теб и те разбира или поне се прави , че те разбира.Кани те на кафе, ресторант. Секса не се споменава, той идва вече когато имате връзка. А сега - "айде да си легнем пък после ще мислим за другото" . И жените и те започнаха на този принцип, никоя не търси ухажване.

Последно редактирано от Шоки : 2nd July 2013 на 09:45
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd July 2013, 09:44
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Пуфпаф пак се е развихрил.

Аз пък с българин съм имала най-добрия секс в живота ми досега. И най-доброто напасване. Без никакви забележки. Така че слагането на общи знаменатели ми е много изтъркано. По цял свят е пълно с т.нар. реднеци и цървули. Не само Бай Ганьо клати чобанската с баятия крив курац.
Абсолютно съм съгласна с целия пост , взех да си мисля аз ли не съм у ред , като съм изпитала насладата на няколко вида оргазъм с българин ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd July 2013, 09:46
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
"Лудите клавиши" много кефи и тя, направо си ги цепи
Тук и този фактор - или ти се отдава или не, си важи доста....
Уж си го обяснил много добре и хайде пак поредната глупост
Оргазма не е въпрос на отдаване или не! и липсата на оргазъм е породен от този егоизъм, който така добре си описал!Оргазма при жената не е просто механично чукане, а е в мозъка!

Хайде стига си философствал, имам чуството че си някой перверзник, който се замозадоволява докато чете/пише в форума .
https://i.chzbgr.com/maxW500/5179098880/h88B758BE/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:06.