IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st April 2008, 14:37
NightdemoN NightdemoN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране Как да сваля мазнините ?

Аз съм на 16 години, висок съм 175 и тежа 75 кг.Проблемът ми е, че имам здрави крака ( преди тренирах футбол ) и сега като спрях да играя и се омазних по краката и задните части.Искам да питам за някой програма за ослабване на краката даже и ако може да махна мускулите по бедрата супер ще е. Мислех си зимам "Вибра Тон"-рекламират го по телевизията за сваляне на мазнини и цилолит, но незнам дали наистина действа.Също така мисля да ходя по сауни, но първо реших да питам тука . Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st April 2008, 21:40
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

НВД
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st April 2008, 22:47
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

освен НВД, ако искаш да засилиш процеса на изгаряне на мазнините, вземи да правиш кардио упражнения (кростренажор, пътека или велоергометър)

Я, Цеко, ама ти се вясна най-после в тоя форум....где се губиш???
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd April 2008, 01:11
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране !

Аз доколкото знам, не е полезно мъже да ходят често на сауна. Особено че ти си още на 16 години. Може да се увредиш за цял живот. Според мен вземи да тренираш нещо друго (щом не тренираш футбол вече)и всичко ще си дойде на мястото. А медикаменти няма смисъл да взимаш ти на тия години ако не можеш да свалиш няма кога , пък и ти нали си спортист. Успех с диетата. Ако не си наясно НВД е Нисковъглехидратна диета.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th April 2008, 23:12
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

дам, кардио и ниско въглехидратна диета /има много такива из форума, потърси си/
успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th April 2008, 10:53
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Честно казано ще ти е трудно да свалиш мускулите на краката си. Мускули се свалят трудно.

Може да постигнеш частичен успех с диети и редовно тичане, но след това бързо ще се върнеш в изходна позиция.

По-добре приеми, че имаш мускулести крака и помисли за други хитри варианти. Като например да качиш мускулна маса в горната част на тялото и така краката да изглеждат сравнително по-малки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалямазнините
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:10.